Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha belépnétek a...

Mit tennétek, ha belépnétek a saját (! ) otthonotokba és egy idegen csaj ülne a megszokott fotelotokban, a helyeteken? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a fiam "legújabb" barátnője,

aki azonnal -elsőre- otthon érezte magát és már el is kezdte mondani,

hogy ő hogyan rendezné át a lakást,

ha odaköltözne........


2011. máj. 20. 12:56
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/128 anonim ***** válasza:
89%

20:22

Mert mindenki HÜLYE, aki nem ért vele egyet. Ez azért egyértelmű, nem? Aki egyetért vele, az normális, és tökéletesen igaza van, aki nem, az meg hülye tini, aki összevissza beszél.

Annyira morbid, hogy már remélem, egy nap arra megy haza, hogy a fia barátnője kihajította azt a francos fotelt a kukába!

2011. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/128 anonim ***** válasza:
91%

Olyan gyűlölet süt a szavaiból, hogy az már tényleg ijesztő. No és nem is éppen indokolt. Nem felnőttől elvált magatartás.Bolhából csinálni elefántot?

Amit szabad Jupiternek, nem szabad az ökörnek?

Ne legyen már ilyen begyepesedett. Fogadja el, hogy a fia felnőtt.

2011. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/128 anonim ***** válasza:
90%

14:05-ös vagyok.

Gondolom a 24 évemmel nem számítok már "tinilánynak".

Nem mellesleg van párom is több, mint két éve, köszönöm (csak mert egyik nagyon okos azt írta, hogy olyan lányok irkálnak, akik eszeveszetten keresik a párjukat...LOL...biztos mind a 90 ember egyedülálló tinilány...istenem...)és igen, a szülei is imádnak engem és én is őket.

Most hogy ezt letisztáztuk:

Érdekes, hogy a válaszolók 95 százaléka nem ért veled egyet, erre belinkeltél 3 olyan választ (amiket a hozzád hasonló, arrogáns és csekély értelmi és érzelmi(!) képességekkel bíró házisárkányok írtak), hogy ezek a "jó" válaszok.

Szóval a lassan tizenakárhány oldalnyi hozzászólásból összesen 3 az, ami jó (persze, mert ők veled értenek egyet), a többiek meg mind hülyék.

Kedves kérdező, te tényleg ne erőltesd magad, ezek után úgy gondolom, már bárki bármit írhat, nem jut el a csökevényes kis agyadig.

Ha a fiad majd egyszer összepakol és elmenekül tőled, talán akkor majd rájössz, hogy mégiscsak BENNED van valami hiba (nem is kevés...).

L/24

2011. máj. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/128 A kérdező kommentje:

""Szerintem itt nem tinik irnak, hanem pontosan olyan lànyok, akik õrjöngve keresik a pasikat, mert egyszerûen dobjàk õket. Na és miért , pontosan azért, ahogyan itt kimutattàtok ismeretlenül a fogaitok fehérjét. En nem hiszem, hogy igy viselkednétek, ha megjelentek a pasitok hàzàba.""


Teljesen igazad van itt nem csak tinik írtak.

Itt tini ésszel rendelkező felnőtt korúak is írtak.

2011. máj. 21. 05:16
 115/128 A kérdező kommentje:

Lassan írom le, hogy megértsétek:


-Az én házamban az a "törvény" amit ÉN mondok!

(Hiába gágog itt mást, egy egész baromfiudvarnyi anyósjelölt.)


-Attól, hogy nagyon egyetértetek itt egymással abban,

hogy hogyan kell betelepedni (2 perc ismeretség után) más ingatlanába,

ettől még nem lesz igazatok is!!!


-Nehogy már a nyúl vigye a puskát!

2011. máj. 21. 05:39
 116/128 anonim ***** válasza:
98%

Kedves kérdező! Ne haragudj de ez már problémás ahogyan írsz. Arra a kérdésre, hogy honnan vetted ki, hogy a csaj be akar költözni, átrendezni a lakásodat miből vetted ki???

Látom Te sem nagyon bírod a kritikát, aki Veled egyetért azt természetesen felpontoztad, a többieket "kicsi IQ-s tinilánynak " tituláltad. Gratulálok, ez legalább egy felnőtthöz méltó dolog volt:D!!!


Amúgy én először 5 hónap után voltam a páromnál, és ha valaki, hát én nem mertem megszólalni sem, azt se tudtam, hova legyek el. De akárhova ültem volna végül is "valakinek a helyére" ültem volna. Szóval annyi erővel engem is ellehetett volna nevezni bárkinek.

Egyébként nem kell ennyire ellenségesnek lenni, gondolom te is voltál tizenéves...és lehet, hogy neked sem ezek jártak a fejedben (hogy kinek a fotelje, ahova leülsz- ez aztán egy hatalmas probléma...:-S)

Az meg a fiadat minősíti, ha nem tud "normális" lányt hazavinni, sőt ha jobban meggondoljuk Téged is minősít. Szóval az általad "libalegelőnek" nevezett terepre Te készítetted fel a fiadat...hát viseljed:D


Ja és nem vagyok tinilány mielőtt beszólnál, mondjuk az az igazság az sem zavarna. Sőt gyere és pontozz le, oszt menj és fertőtlenítsd le a foteledet, sőt ha lehet védd le, más nehogy bele üljön!!!

2011. máj. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/128 anonim ***** válasza:
97%

Még eszembe jutott valami...Egyszer a pároméknál felejtettem a hűtő tetején a kulcsomat, az édesapja találta meg és azt mondta "Réka jól otthon érzi magát nálunk" :D és egyet röhögött. (mikor mentem be az ajtón, a kezemben volt a kulcs-csomóm, ami akkor túlságosan nagy volt nem fért el a zsebemben, hát reflexből leraktam)

Ne félj azóta egyszer nem hagytam ott a kulcsomat és azóta is ezen röhögök, ha eszembe jut a téma. Persze após csak viccelt, de én megjegyeztem egy életre. Pedig most már gyakorlatilag igazából is a családhoz tartozom...

(Szóval ezzel csak azt akarnám mondani, hogy ha csiszolnál a stílusodon lehet, hogy a lány is értene belőle és neked is eredményesebb lenne mint ez a szöveg:


Amúgy amint elkezdi valamelyik lány "birtokba venni a házamat" és pl. ottfelejti a fogkeféjét vagy a papucsát,

már dobom is a kukába... )



Egyébként régi sztori nálunk egyszer megtörtént az egyik szomszédunknál, kb Veled hasonló mentalitású lehetett az após-jelölt. Hát a fiú elment vendégségbe, ebéd után mondta, hogy köszöni szépen a részét. Mire az após csak annyit felelt: Fiam, jegyezd meg, amíg én élek ebben a házadban neked részed nincs! :D:D:D

Na azóta szakítottak, a csaj azóta is egyedül van, hála a papának, aki állandóan belepofázott mindenbe, ok nélkül.

Szóval gondold meg, mert egy időő után lehet a fiad boldogsága lesz a tét....

2011. máj. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/128 A kérdező kommentje:

""Engem kifejezetten érdekelne, hogy mit is mondott a lány, amiből leszűrted, hogy át akarja rendezni a lakást?""


---------------------


Hát igen!

Ezzel a válasszal még valóban adós vagyok, csak itt a sok letámadó habzószájú nőstényhiéna, felb*szta az agyvizemet...


Tehát:

Természetesen normálisan elbeszélgettem vele és nem is említettem neki ezt a fotel dolgot...


Ami kiverte a biztosítékot nálam az akkor kezdődött,

amikor valami olyasfélét beszélt a leányzó, hogy a nővére is amikor férjhez ment,

nemsokára betették valami öregek otthonába az anyját és azután kidobálta a neki nem tetsző "régi" bútorokat a lakásból.


Írta valaki, hogy biztosan "görényül van berendezve a lakásom".

Hát ha a neobarokk annak számít (ha tudod egyáltalán, hogy mi az?), akkor "görényül"...


Öt perc múlva az is kiderült, hogy azóta már a férjét is kitette onnan a nővére és már a legújabb pasijával él az így "megszerzett" lakásban!!!!!


Tehát dehogy csak az elfoglalt fotelről volt itt szó!!

Hanem arról, hogy "elfoglalja" jelképesen -és valóságosan is- egy jött-ment liba a helyemet, miközben felvázol nekem, egy lehetséges "jövőképet"...


...és ezt teszi úgy, hogy még csak néhány napja ismeri a fiamat!!!

Mi lenne később??!!

2011. máj. 21. 07:31
 119/128 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, én is kiraknálak, ha te lennél az anyósom! :D
2011. máj. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/128 anonim ***** válasza:
98%

Ne aggódj, így kevés a valószínűsége, hogy elérd az anyós státuszt, ha a fiad anyuci pici fia, kevés nő lesz majd aki kitart mellette. Ha mégis ki tud törni a szoknyád alól, akkor egyedül fogsz örvendezni a magányodnak, s a neobarokk bútoraidnak, se fiadat, se unokádat nem látod majd, max húsvétkor vagy karácsonykor 1-2 napra. Jobb ez a jövőkép, mint az öregotthon?

Nem azt mondom, hogy egyből be kell fogadni minden jöttment libuskát, de ne essél abba a hibába, hogy azt hiszed a fiad mindenki ellen téged fog választani örökké.


Alapjáraton nem vagyok ennyire pofátlan, elnézést ezért a lekezelő hangnemért amit megengedtem magamnak, de az ember úgy viszonyul, ahogy hozzá viszonyulnak.


31N, ugyanilyen sz@rrágó, kötözködő anyóssal, mint a kedves kérdező.

2011. máj. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!