Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért piszkálnak a szüleim,...

Miért piszkálnak a szüleim, hogy olyan vagyok, amilyen?

Figyelt kérdés
Vagy a tőlük kapott gének miatt lettem ilyen, vagy mert rosszul neveltek, vagy esetleg a kegyetlen külvilág hatására. Bárhogy is van, nem az én hibám. Én nem akartam megszületni, ők akarták, hogy megszülessek, hát fogadjanak el így. Én okos vagyok, ezért semmiképpen se lesz gyerekem, és mindenkinek ezt tanácsolom.
2011. máj. 22. 21:07
1 2 3 4 5
 11/48 anonim válasza:
96%
Hidd el nekem ha megszülettél akkor meg is akartál. F@szt sírsz, van egy részed amiről nem tehetsz, meg van egy olyan is amiről tehetsz. Nőj fel. Az élet nem fenékig tejfel. Nem háríthatsz minden felelősséget másra. Azért jövünk a Földre hogy javuljunk. Nem könnyű. De vállaltad. Ezért születtél.
2011. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
40%

19évesen aztán rohadt sok eszed van mondhatom.

Vegyél egy ásót.Áss egy gödröt magadnak aztán feküdj bele és kérd meg szüleit hogy terítsenek be földdel.

Ostoba vagy!Ha ennyire szánalmasnak tartod magad és a világot akkor miért nem kötöd fel magad?!

2011. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
43%
tégy egy szívességet a világnak akkor, és tedd el magad láb alól, ha ilyen szar minden
2011. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

Még nem vettem be, de be fogom.:DD

Amúgy nem bántottak meg, szarok a véleményükre.

2011. máj. 22. 21:24
 15/48 anonim ***** válasza:
88%

:):):)Egyem meg a szivedet, mennyire fel vagy hàborodva.

De hiszen te tudod, hogy nem vagy olyan a szüleid olyanok, amiért olyat fognak ràd,ami nem igaz. Igy van??:):)

és hadd éljek még, nincs még kedvem "dögleni":)

2011. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
84%
Hát ilyen ember ne is legyen a gyereked mint te, hogyha arra nevelnéd hogy utáljon mindenkit ahogyan te is, akkor tényleg ne legyen gyereked!! Egyébként nevelés kérdése nagyrészt, meg persze a hozzáállásod... Nem egészen lehetsz normális, már ne haragudj.
2011. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Nem szar minden, csak a többi ember egy nagy összefolyó híg fos. Velem minden OK. De azért nem bántok őket.
2011. máj. 22. 21:25
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

"És ja, a sorozatgyilkosok anyja is akart gyereket, azt hitte, milyen jó lesz. Dögöljön meg mindenki, ők is, én is, ti is."


Azért, szerintem a sorozatgyilkos anyja sem tudta mikor terhes lett a gyerekétől, hogy ebből a gyerekből bizony sorozatgyilkos lesz majd, ha felnő...Szerintem legalábbis biztos nem tudta.


Tényleg elég agresszív vagy, bár nem tudom miket szoktál csinálni, de ilyen kommentek alapján.. Szerintem valahogy tegyél rendet magadban , a sorsunkért pedig magunk vagyunk felelősek. Csak rá kell jönnöd, hogy sok mindenért mi magunk vagyunk a felelősek.

2011. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy nincs igazuk, sőt... csak azt nem értem, miért engem hibáztatnak ezért.:D
2011. máj. 22. 21:26
 20/48 anonim ***** válasza:
82%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2011. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!