Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért piszkálnak a szüleim,...

Miért piszkálnak a szüleim, hogy olyan vagyok, amilyen?

Figyelt kérdés
Vagy a tőlük kapott gének miatt lettem ilyen, vagy mert rosszul neveltek, vagy esetleg a kegyetlen külvilág hatására. Bárhogy is van, nem az én hibám. Én nem akartam megszületni, ők akarták, hogy megszülessek, hát fogadjanak el így. Én okos vagyok, ezért semmiképpen se lesz gyerekem, és mindenkinek ezt tanácsolom.
2011. máj. 22. 21:07
1 2 3 4 5
 21/48 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Először azt hittem, homoszexuális vagy, de látom , hogy egyik tényező az, hogy még nagyon fiatal vagy. 19 éves korban semmiképp sem érett egy nő a gyerekszülésre. És van (volt már) egyáltalán kapcsolatod?

Másrészt a kommentedből idegbetegnek tűnsz, ha ez tényleg így van, akkor szintén az a legjobb, ha nem szülsz. De hidd el, hogy 40 éves korodig még ezerszer lesz alkalmad ezt újra gondolni. Nem szükséges ezt most végérvényesen eldöntened.

2011. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Na mindegy, mivel úgy látszik, itt is túl retardáltak az emberek, hogy felfogják a kérdést, inkább hagyom.:D
2011. máj. 22. 21:28
 23/48 anonim ***** válasza:
50%
A kérdező okos, ha senkinek sem lehetne gyereke kipusztulnának az emberek és nem lenne több szenvedés...
2011. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
84%
Persze és a gyógyszert is azért vennéd be,hogy te legyél a középpontban megint...de meghalni már nem mernél,te kis penészvirág!!!
2011. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
ez azért elég abszurd, hogy itt írja, hogy dögöljünk meg, és akkor még próbálunk neki tanácsot adni meg segíteni neki... nah figyelj! vagy változtatsz magadon és nem próbálod mindenkiben a hibát keresni és vállalod, hogy a saját életedért TE vagy a felelős, vagy pedig ilyen embergyűlölő beteges nő leszel, aki mindenkit utál és akit viszont utál mindenki.
2011. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Azért veszem be, hogy tudjak aludni... és tényleg nem nyírnám ki magam, úgyis meghalok egyszer, nem bántanám magam, ahhoz túl szép vagyok.
2011. máj. 22. 21:31
 27/48 A kérdező kommentje:
én nem tanácsot kértem, hanem feltettem egy kérdést.
2011. máj. 22. 21:31
 28/48 Kései Sirató ***** válasza:
Azért piszkálnak a szüleid, mert az agyukra mész. Nem jöttél még rá?
2011. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:

Most konkrétan mit szeretnél tudni?

Te azt kérdezted,hogy miért ilyenek a szüleid veled, miért hordanak le ...Mi azt honnan tudjuk?Nem tudjuk miket csinálsz, nem látunk bele a fejedbe monitoron keresztül.

Ha meg embergyülőlő vagy...Ok , én sem szeretem az összes embert, de csak azokat akik rosszakaróak és hazudoznak mindenkinek hogy elérjék a céljukat. A normálisakkal nincs bajom.

2011. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
"túl szép vagyok",ja gondolod te,majd megtudod mennyit érsz kisanyám,majd megtudod...
2011. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!