Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem szeretem a kisbabá...

Csak én nem szeretem a kisbabákat?

Figyelt kérdés

Vannak itt még akik nem szeretik a gyerekeket? Én ki nem állhatom a babákat. A 4 évesnél idősebbekkel még elvagyok, de a piciket egyszerűen utálom. /Nem is akarok sajátot (ezt sokan nem hiszik el és mindig azt mondják, majd, ha idősebb leszel és szerelmes...)/

Gonosz ember vagyok? Ha meghallok egy kisbabát sírni pl. trolin akkor csak arra tudok gondolni, hogy hagyja már abba mert nagyon zavar, felidegesít és dühös leszek...

Más is érez így?


2011. máj. 24. 17:52
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
49%

"18:10-es:

igen, az evés, meg amikor a szülők adnak csokit, fagyit...a gyereknek és nem törlik le a szájáról, és úgy mennek végig a városon, h kajás a szája szerencsétlennek..fúj."


És mert látsz pár trehány szülőt, mindenki ilyen? Megjegyzem, nem tudom milyen környéken laksz, ahol én élek, bár falun van ez a hely, nem láttam még taknyos, koszos fejjel futkosó gyereket, egy normális szülő gondoskodik a gyerekéről. Ha mégsem, azért a gyereket kell utálni?


Egyébként igen, én úgy gondolom kérdező, hogy tudat alatt féltékeny vagy a rájuk háruló figyelem miatt.

2011. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
77%
Én sem szeretem őket,nagyon nem.Azt sem értem hogy miért KELL minden kisbabát/gyereket szeretni.Nem szeretek a velem egykorúak,a felnőttek és az idősek közül sem mindenkit akkor őket miért muszáj?Csak mert pici és gügyög?Mondjuk ezt a részét én már személy szerint nem találom aranyosnak hanem nevetségesnek de kinek mi...Ez az én saját véleményem,változni nem fog,akinek nem tetszik az koptathatja a billentyűket :))
2011. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
18:03-as egyértelműen leírta, hogy ez az ő véleménye. Igen vannak emberek, akik nem szeretik a gyerekeket, de ha elhiszitek, ha nem igenis rosszul érzem magam, hogy én nem tartom aranyosnak a bébiket. Tudom, rossz dolog, de nem tudom magam sehogy sem rávenni, hogy bírjam őket.
2011. máj. 24. 18:25
 24/51 anonim ***** válasza:
100%
Méghogy az 5 évesek a jófejek. Hát azok a legszörnyűbbek! Rohangálnak fel alá visítoznak meg hisztériáznak. Akkor már inkább egy kisbaba.
2011. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
56%

Én sem szeretem a kisbabákat! Kb. 3-4 éves koruk körül már nem annyira gázok.

Amit utálok egy gyerekbe, amikor elkezd visítani hisztizni! Na olyankor szívesen odamennék és felképelném!!!

26.L

2011. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
52%
Én utálom őket, mert olyan idegesítőek, ahogy sírnak, meg a kinézetük is egyszerűen irritáló... :D De tényleg... jó van 1-2 aki tényleg aranyos, meg stb. Ez természetesen az én véleményem, szóval nem kéne beleszólni, hisz én se szólok most bele senkiébe... :)
2011. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
55%

Akkor csatlakozom én is: utálom a kisbabákat és a gyerekeket is, és soha semmiképpen nem szeretnék sajátot! És igen, azt is utálom, hogy mások ezt nem tudják elfogadni és emiatt folyton b@szogatnak, pedig senkinek semmi köze hozzá.


25/L

2011. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
35%
Nem kell őket szeretni, csak ígérjétek meg, hogy soha, semmiképp nem gondoljátok meg magatokat és szültök/csináltok gyereket! az enyémeket meg, ha lesznek egyszer, messziről kerüljétek el! én is igyekszem titeket majd. :)
2011. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Oké, én megígérem, hogy nem lesz gyerekem és elkerülöm a Tiédet :D
2011. máj. 24. 19:11
 30/51 anonim ***** válasza:
66%

MIért pontozzák le egyesek azokat, akik le merik írni, hogy nem szeretik a gyerekeket?

Attól még hasznos a válasz, mert a kérdésre adott és passzoló válasz.

2011. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!