Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem szeretem a kisbabá...

Csak én nem szeretem a kisbabákat?

Figyelt kérdés

Vannak itt még akik nem szeretik a gyerekeket? Én ki nem állhatom a babákat. A 4 évesnél idősebbekkel még elvagyok, de a piciket egyszerűen utálom. /Nem is akarok sajátot (ezt sokan nem hiszik el és mindig azt mondják, majd, ha idősebb leszel és szerelmes...)/

Gonosz ember vagyok? Ha meghallok egy kisbabát sírni pl. trolin akkor csak arra tudok gondolni, hogy hagyja már abba mert nagyon zavar, felidegesít és dühös leszek...

Más is érez így?


2011. máj. 24. 17:52
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
Hát, teherbe esni nem fogok, az 100%, mivel nem fekszem le férfiakkal :D
2011. máj. 25. 13:23
 42/51 anonim ***** válasza:
82%

Milyen lelke van annak, aki olyanokat mondd egy kisbabára, hogy undorító, amikor nyáladzik, és elmegy tőle az étvágyad?


Ugyanolyan mint neked, csak én nem látom istennek a kisbabákat, és hülyének nézem azokat, akik így reagálnak a véleményemre. Ettől függetlenül állatmentő vagyok, ráadásul rágcsálómentő, állatokkal foglalkozom, együtt élek velük.


Nem hiszem, hogy gonosz lennék, egy állat sokkal tisztább és ártatlanabb mint egy gyerek, ráadásul okosabb és hálásabb is.


Te meg lehet nem szereted a patkányokat, mert undorítóak. Hát hogy lehet ilyet egy cuki szőrös kis állatra mondani, aki nagyon ragaszkodó és hűséges tud lenni? Gonosz és szívtelen, aki ilyet mond.


Na kb nálam ugyanez a szitu. Én a kölykökkel vagyok így. És az embereket se szeretem, csak azokat, akikkel napi kapcsolatban állok. Alapvető filozófiám: minden ember rossz. Egy égő házból is egy állatot hoznék ki hamarabb, mint a gazdáját. Ennyi.

2011. máj. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
26%

Találtál néhány társat, úgy látom. :)

Amúgy olvastam egy érdekes cikket,hasonló témában.Genetikailag kódolt, hogy ha kisbabát látunk, ösztönösen gyámolítani, szeretgetni akarjuk.

Úgy látszik, itt hiányzik néhányótoknak.Ennyi.

Nem kell ezt túllihegni....

2011. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező! Még lehetsz a szeplőtelen fogantatás újabb áldozata! :D
2011. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
21%
Ha meg nökkel nyalakszol,mit foglalkoztat ez a kérdés nem értem...miért inditottad el ezt a kérdést?
2011. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim válasza:
100%
Nyugi, ezzel nem vagy egyedül. Én se szeretem őket. Pedig én lány vagyok. És már nem olyan kicsi. Például egyszer elhozták keresztanyámék névnapomra az 1 éves gyereküket. Na, abban a percben tönkre ment az egész nap... Folyton sírt,bömbölt, és szinte bekajált volna mindent, ha nem vesszük el tőle. De azt se haggyuk ki, hogy mindenki ott gügyögött neki, hogy jaj te édi, meg kis cunci-munci meg mittomén... Pedig ha jól tudom, ha vkinek egy évben egyszer névnapja van, akkor a névnapossal kéne foglalkozni, nem egy bömbölő tudatlan kis nyűggel...
2011. dec. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok oda értük. Újszülött korban még aranyosak de akkor is csak 1-2 hónapig. Aztán számomra hamar elmúlik a "cukiság". Nem értem miért kell ájuldozni egy babától aki úgy is felnől lehet, hogy egy köcsög kis gonosz ember lesz.

És érdekes, hogy azok akik mondjuk a kutyákat vagy macskákat nem szeretik azokat miért nem vetik meg úgy mint azokat akik a babákért/gyerekekért nem rajonganak? Szerintem ezek az élőlények is ugyanolyan fontosak tudnak lenni sőt még szerethetőbbek is mivel ők sosem okoznak csalódást és nem csak ideig óráig gügyögünk nekik mint a babáknak...Meg sok baba csak az elején nagy szám, hogy hűű most valakinek lett gyereke de aranyos kis csöppség hajas baba stb...Aztán később mikor lesz 4-5 éves meg mindenki lesz@rja...ismerek ilyen példát. Ez miért lehet akkor egy olyantól aki elvileg imádja a gyerekeket? Csak mert foglalkozni kéne szerencsétlennel mer költeni rá??

2014. márc. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim válasza:
Én is inkább az állatokkal jövök ki jobban . Sőt még a vadállatok is oda jönnek hozzám. De egyszer maradtam 15 percre egyedül az öcsémmel es végig bőgte. Valahogy sose szerettem a babákat de ők sem engem XD
2016. jún. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim válasza:

Számomra se aranyosak a gyerekek. nem tudnék pöszén beszélni nekik. Persze szeretnék sajátot a páromtól. Bár néha úgy vagyok vele, hogy nem biztos, hogy akarok... nem tudom.

Úgy tekintek a bébikre vagy gyerekekre, mint egy kisebb ember. Tisztelem őket, tudom, hogy gyerek, mit várhatok tőlük stb. De tőlem egyik sem fogja hallani a pösze "nyanyanyapicilábackája" beszédet. Az állatok viszont aranyosak. :) Amúgy nem vagy gonosz.

2017. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim válasza:
Ki nem állhatom őket,sajnos ezt le kell nyelni.
2018. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!