Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hova tenni ezt....

Nem tudom hova tenni ezt. Exfeleség fura lépése?

Figyelt kérdés

A férjem exfelesége évekig táncolt az idegeinken, fenyegetőzés, zaklatás, stb, volt minden, én abban sem vagyok biztos, hogy érzelmileg, mentálisan teljesen stabil-e. (Nem kifejezetten a zaklatás miatt, hanem a következetlen őrjöngések miatt, nem volt bennük logika.)

Mivel soha nem vettem fel a kesztyűt, már szelídült (vagy megunta), főleg az esküvő óta tűnt el szerencsére.


Amin most meglepődtem és nem tudom hova tenni: a férjemtől tudja, hogy munkát keresek és megkeresett egy állásajánlattal (barátnője dolgozik annál a cégnél). Ha egy barátom keres meg ezzel, akkor örülök, hogy de rendes, ohgy gondolt rám. Viszont ezt nem tudom hova tenni... hátsó szándék vezérelheti, vagy miért próbálna egy olyan embernek segíteni, akivel soha nem volt puszipajtás?


2011. máj. 26. 16:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Majd mi megmondjuk, hát mi ismerünk titeket o.O
2011. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

o.O <---ez mit jelent?


Amúgy meg szerintem azt akarja, hogy ne legyél otthon, ne főzz rá, ne várd. Dolgozz, s majd ott úgyis bepasizol. Gondolja ő.

2011. máj. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy így azt gondolja tudni fog rólad ezt-azt, a barátnője által, esetleg az időbeosztásodat is és így nyugodtan zaklathatja a férjedet, míg Te dolgozol. Mondjuk az is lehet, hogy csak a jó szándék vezérli, de én nem hinnék neki!!!
2011. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
O.o <-- ez egy pofa:D nem látood?:) a két "o" betű a szem és a "." az orr:))
2011. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Az első nagy igazságot mond...


Amúgy mivel sosem vetted fel vele a kesztyűt, így ő lehet, hogy nem úgy gondol Rád, mint Te őrá... ergo simán elképzelhető, főleg miután lenyugodott, és pláne az esküvő után beletörődött a dolgokba, és lehet csak rájött, hogy jobb jónak lenni, és gondolta segít.. Nagyon kétkedve fogadnám én is, de nem feltétlen kell mindenkiben mindig a rosszat keresni.. Nagyon-nagyon ritka, de azért változhatnak az emberek.. és mint az elején is írtam, ő valószínű másként nézd rád.. (gondolom már a rivalizálása is elmúlhatott)


Ezt Neked/Nektek kell leginkább érezni és/vagy tudni..

2011. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem se a jó szándék vezérelte! Az ilyen nők nem javulnak meg sajnos. Tudod, jártam ilyen cipőben.

Lehet abban sántikál hogy szól a barátnőnek hogy piszkáljon... vagy bármi. Hogy feszült legyél, ne legyél otthon, a férjeddel kikezdhessen. Persze ehhez kell a másik fél is.

2011. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%

o.O <--- ezt általában akkor szokták írni, amikor valami olyasmit olvas valaki, hogy kikerekedik a szeme.. vagy mikor meglepve/értetlenkedve nézel valamit, és pl az egyik szemed mintha nagyobbra is nyitnád (akár egy szemöldökvonással) ..

valami ilyesmi. :)

2011. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
25%
Biztosan nem jót akar, csak ez meg olyan rossz, mert nincs munkád és lehetne, de valami sántít.
2011. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%

Köszönöm! A jelzésre jövő válasz kielégítő volt! :D


o.O vagy hogy is? JAaaaaaaaaaa! O.o :D

2011. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

..jah és amúgy mi veszteni valód van? Dolgozni szeretnél, van is munka.. máshol is lenne, oda is el kellene menned.. Ha bízol a férjedben - és sejtem ilyen téren nincs problémátok -, akkor vállald be.. Hogy ott ki mit és hogyan tud meg Rólad, az már tényleg csak Rajtad múlik..

Tehát szerintem vállald be.. ha nagy a baj, a próbaidő alatt is el tudsz menni. :)

2011. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!