Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hova tenni ezt....

Nem tudom hova tenni ezt. Exfeleség fura lépése?

Figyelt kérdés

A férjem exfelesége évekig táncolt az idegeinken, fenyegetőzés, zaklatás, stb, volt minden, én abban sem vagyok biztos, hogy érzelmileg, mentálisan teljesen stabil-e. (Nem kifejezetten a zaklatás miatt, hanem a következetlen őrjöngések miatt, nem volt bennük logika.)

Mivel soha nem vettem fel a kesztyűt, már szelídült (vagy megunta), főleg az esküvő óta tűnt el szerencsére.


Amin most meglepődtem és nem tudom hova tenni: a férjemtől tudja, hogy munkát keresek és megkeresett egy állásajánlattal (barátnője dolgozik annál a cégnél). Ha egy barátom keres meg ezzel, akkor örülök, hogy de rendes, ohgy gondolt rám. Viszont ezt nem tudom hova tenni... hátsó szándék vezérelheti, vagy miért próbálna egy olyan embernek segíteni, akivel soha nem volt puszipajtás?


2011. máj. 26. 16:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
72%
elfogadnám az állást ,de mindig nyitva lenne a szemem. első lépésre otthagynám ha vkin érezném h azért akar rosszat nekem mert az ex ott ismerős.
2011. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 dekle válasza:
Hát én így már nem nagyon bíznék benne. Ráadásul munka mellett még azon is stresszeljél hogy vajon mikor akar neked keresztbe tenni és hogyan... Lehet hogy manapság nehéz munkát találni, de ez így elég necces lenne.
2011. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!