Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már annyira szomorúak...

Voltatok már annyira szomorúak, hogy legszívesebben meghaltatok volna?

Figyelt kérdés

Már vagy egy hónapja egyszerűen annyira magam alatt vagyok,mint még soha.Sokat sírok,szinte bármin sírva tudok fakadni minden ok nélkül.Állandóan csak aludnék,nincs semmihez kedvem,nincs étvágyam. Nagyon rosszul érzem magam,de ezt senki nem veszi észre rajtam,ami talán jobban elszomorít. Veletek volt már ilyen?

25/L


2011. máj. 26. 19:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős engem otthagytak 3év után,másfél hónapja és teljesen összetörtem.:S

Egész nap csak sirnék,aludnék,semmihez sincs kedvem,de ha alszok is csak minden éjjel vele álmodok.Étvágyam nincs,ráadásul vizsgaidőszak van,rengeteget kell tanulni,én meg egyfolytában csak Rá gondolok.=(

Remélem nemsokkára jobb lesz.

20/L.

2011. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Erről szól az életem!
2011. máj. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Igen, már sokszor. De az ember aztán tovább lép, mert muszáj. Kitartást kívánok Neked!
2011. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Igen, eppen ma, meg az ongyilkossag is eszembe jutott, es ha Isten nem buntetne, megtettem volna. Vizsgaidoszak van, a koordonator tanarom az utcso pillanatba visszalepett, a szakdolgozatom holnapra kesz kellene legyen, de epp ma elromlott a gepem, szoval minden osszejott... Nem szomorusagot erzek, hanem inkabb duhot, haragot, tanacstalannak, tehetetlennek es szerencsetlennek erzem magam, de annyira, mint meg soha. Tenyleg nagyon furi, mert alapjaban veve optimista ember vagyok, es meg magam is meglepodtem, amikor ma elszallt az agyam... De ez el fog mulni, ha tul leszek a vizsgan.
2011. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Igen .. Mint mindíg..Ezt jobb megosztani valaki olyannal akiben megbízol : ) És arról ami bánt,eltereni a figyelmed.
2011. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

énis voltam így... 4 hozzám közelálló ember halt meg egymás után, és pont akk hagyott el a barátom, aki közölte velem, h 1 szerethetetlen nyomorék vok, és másnap 1 más csajjal járt.

2 évig nem akartam élni, nyugtatóztam, altatóztam magam, 20 kilót fogytam (azelőtt se voltam túlsúlyos, így pláne nem)

nem tanultam sokat, de a jegyeim jók maradtak, viszont a suliban van 1 csaj, aki emiatt halálosan irigyel, és állandóan fúrt a hátam mögött, ez különösen "jól" esett :s

úgy léptem ki a depiből, h egyszerűen csak arra gondoltam, h 1 szemét embernek sincs joga tönkretenni 1 másikat, és h mindenkinek joga van boldognak lenni.

felkerestem a barátaimat, akiket elhanyagoltam. sokat bulizunk, jól érezzük magunkat, és többet nem hagyom, h a rossz dolgokba belefeledkezzek.

20/L

2011. máj. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!