Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már annyira szomorúak...

Voltatok már annyira szomorúak, hogy legszívesebben meghaltatok volna?

Figyelt kérdés

Már vagy egy hónapja egyszerűen annyira magam alatt vagyok,mint még soha.Sokat sírok,szinte bármin sírva tudok fakadni minden ok nélkül.Állandóan csak aludnék,nincs semmihez kedvem,nincs étvágyam. Nagyon rosszul érzem magam,de ezt senki nem veszi észre rajtam,ami talán jobban elszomorít. Veletek volt már ilyen?

25/L


2011. máj. 26. 19:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
vagyis utolsó előtti... :D
2011. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 habibi ***** válasza:
volt sajnos , de szerintem nálad valamilyen vitaminhiány okozhatja ezt, ha nincs egyébként semmilyen lelki háttere (szakítás, haláleset...). Ebben az esetben menj orvoshoz, vagy szedj magnesiumot és B-vitaminokat
2011. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a biztató szavakat és a tanácsokat.

Igen,történt valami,ami borzasztóan megviselt. Egyszerűen csak az jár a fejemben és ez sok más problémámat is előhozta. Úgy érzem megrekedt az életem,nem tudom hogyan tovább.

2011. máj. 26. 20:02
 14/26 anonim ***** válasza:
64%

a 17 éves vagyok és annak üzenem, aki 3-as tanuló!

Figyelj, nem a jegyekből áll az élet! Ezt a tanároknak el kéne magyarázni a fiataloknak. Önmagadért tanulsz, az a fontos, hogy TE tudd, és nem az, hogy a tanár mit ír be. Nagyon sokáig stresszeltem a suli miatt, nem mondom, hogy állj bukásra, én kitűnő tanuló vagyok, de nem kapok bőgőrohamot, ha becsúszik egy rossz jegy.

Az egyetemre pedig tanulni fogsz, mivel oda mész tovább amit igazán szeretnél. Hidd el, nagyon sok magas fizetésű!rangú ember nem volt színötös. Én egy jól menő orvosnál voltam a télen (látszódott, hogy szépen keres)

Ő mondta nekem, hogy ne aggódjak a jegyek miatt (mert kicsit ezek miatt is depis voltam), mert ő 3-as tanuló volt. Később kiderül, hogy nem csak vígasztalásképpen mondta. :)

2011. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
49%
3as tanuló:köszönöm a válaszod!csak azért érzem rosszul magam,mert szüleim álandóan kiabálnak és mást nézik,hogy ő ilyen jó tanuló,másik olyan jó tanuló... :(
2011. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
45%

Miben vagy ügyes, kedves 3-as tanuló? :)

Én ügyes voltam infóból, ezért mindig beszámolókat vállaltam. :) Így bejött 1-2 potya ötös :D

2011. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Igen, elég sokszor. Igazából évek óta, kisebb-nagyobb megszakításokkal rámjön. Nem lehet mit tenni, fel kell kelni a padlóról, és menni tovább. Vagy megoldani a problémákat, amik okozzák, még ha nehéz is.
2011. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
3as tanuló:bioszból jó vagyok,és földrajzból :D
2011. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 habibi ***** válasza:
100%

hm... az nem jó, sajnálom

nekem a válságos időszakomból Isten és a párom segített kimászni.Mindenképpen tovább kell lépned, lehet az a baj, hogy magadba fojtod, akkor beszéld ki/írd ki magadból, kezdj új dolgokba (tudom milyen nehéz, mert egyáltalán semmi sem akaródzott nekem sem akkor abban az időben, de muszáj a TE érdekedben), ismerj meg új embereket, válassz magadnak valami hobbit... nem tudom milyen fájdalom ért, így nehéz :(

mindenesetre új célokat kell kitűznöd magad elé, nekem segített, hogy kiírtam magamnak több kitartással és reménnyel kapcsolatos idézetet és azokat olvastam a válságos pillanataimban és az erőt adott, vagy pedig vicceket olvastam, a párommal beszélgettem, tehát foglald le magad (kezdj el rajzolni, festeni, kirándulni, sportolni, pasizz be , ha egyedül vagy...) és menj gyerekek közé!pl. játszótérre, vagy óvoda közelébe, ahol velük találkozhatsz - csak rád mosolyognak és jobb lesz a kedved (ne felnőttek közé, mert ők sokszor komorak, búsak és így csak rontanának a helyzeteden) .viselj színes rucikat, vidám kiegészítőket hordj ,hallgass pörgős zenéket, táncolj, szerezz be napraforgót (optimizmusra ösztönöz).

2011. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Volt, sokszor, de valami mindig visszarázott. Ha nagyon magam alatt voltam, nagyon nem jött össze semmi csak ültem magamban, spontán sírni kezdtem mindenhol (nem zokogtam csak könnyeztem). De a sok rossz után mindig jött egy nagyon apró jó dolog, ami a sok rossz viszonylatában hatalmas örömet okozott és olyankor kilábalok a dologból.

Néha az is segített, ha istenesen kisírtam magam, ha tudtam miért vagyok szomorú. Jól kibőgtem magam, utána felálltam és túl voltam minden bajon.

24/l

2011. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!