Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Háziasszonyok! Ti milyen...

Háziasszonyok! Ti milyen házimunkát utáltok és melyiket szeretitek?

Figyelt kérdés
Én szeretek takarítani, főzni és mosni, de utálok vasalni, hajtogatni és mosogatni. Ti?
2011. máj. 30. 13:34
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

Teregetni, porszívózni utálok, ablakot mosni szintén, kiegészítve azzal, hogy azt nem is tudom tisztességesen megcsinálni, nekem sose lesz szép, sőt, általában rosszabb lesz, mintha hozzá sem fogtam volna.


Szeretek főzni, vasalni (csak most nincs vasalóm).

Mosogatni mondhatni utálok, de ha közben lefoglalom magam valamivel (pl. laptopról filmet nézek), akkor nem okoz különösebb gondot.

Ja, még valami: ágyneműt húzni ki nem állhatok.

2011. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
sütni-főzni imádok...takarítani is szeretek. viszont a mosogatást az esetek 90 %-ban a férjemre hagyom...
2011. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:

Érdekes, miért csak nőkhöz szól a kérdés, manapság jó esetben férfiak is végeznek házimunkát.


Én főzni utálok, időigényes meló, órákat állni a gőzben-melegben, amit nem is bírok, brrrrr... (Ételszállítók, stb. jól jönnek... Szerencsére egyre több van, és egyre olcsóbb. Vagy lehet előre főzni, és lefagyasztani.)


Meg vécét, fürdőkádat nem vagyok hajlandó takarítani más után, szerintem azt mindenkinek maga után kell. Ahogy aki eszik, elrak maga után.


Minden mással elvagyok, de a párommal együtt/megosztva csináljuk a dolgokat. Senki se szolgája a másiknak. (Kivétel persze lehet, ha valaki fáradt, beteg, stb. de ez kölcsönös.)

2011. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

Szeretek: mosogatni, főzni, söpörni.

Semleges: mosás, teregetés, vasalás.

Nem szeretek: sütőt tisztítani, felmosni, lefolyót tisztogatni.

2011. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
én még csak lány vagyok, de válaszolnék. :D vasalni, ablakot mosni, mosogatni (kézzel), teregetni,fürdőszobát takarítani, port törölni szeretek, a többit gyűlölöm, főleg a konyhai dolgokat. a mosogatást meg a fürdőszobát gondolom azért szeretem, mert vizes, pancsikolós. :D
2011. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:

Gyűlölök főzni, port törölni.

Mosni, szárítani, mosogatni imádok (mindhármat géppel, bár néha ha nagyon sürgős egy ruha,akkor kimosom kézzel,a géppel csak kicentriztetem és utána teszem át a szárítóba), felmosni és söprögetni is szeretek,a porszívózással sincs gondom, csak a porszívó takarítását rühellem nagyon :D

Ablakpucolás is oké, de a keretmosás..nem tudom ki találta ezt ki, de lenne hozzá pár keresetlen szavam.

Nem tudom mi lesz velem akkor,ha majd egyedül kell háztartást vezetnem (még nem vagyok ebben a helyzetben, de idő kérdése és benne leszek),mert éhen nem halhatok, muszáj lesz főzni..


Ja és vasalni nem szoktam, a szárítóból ha rögtön akkor kiveszem amikor kész lett, akkor a ruha még meleg és melegen összehajtva nem gyűrődik meg.

2011. máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:

Amit szeretek: fürdőszobát takarítani (zuhanyzó, WC, mosdókagyló...), felmosás, főzés.

Amit utálok: mosogatás.

2011. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:

Utálok: port törölni, ablakot pucolni, mosogatni.


Szeretek: mosógépbe bepakolni, teregetni, hajtogatni, vasalni (ha nem sok), porszívózni, felmosni, fürdőszobát-wc-t takarítani :)


Főzni csak akkor szeretek, ha finom lesz és mindenkinek ízlik :)))

2011. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
Mivel takarítónő vagyok ezért a házimunkát nagyon utálom megcsinálni. Ettől függetlenül megteszem. Sőt, nem szeretem, ha a párom besegít. Az egyetlen, amivel semmiképp sem foglalkozom, az a kert. Szerintem valami stresszhormont termelhetnek a növények, ha meglátnak, mert mind azonnal kihal. Így én csak gyönyörködöm a párom munkájában.
2011. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Mark86 Gratulálok :-) Jó ilyent olvasni.
2011. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!