Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Háziasszonyok! Ti milyen...

Háziasszonyok! Ti milyen házimunkát utáltok és melyiket szeretitek?

Figyelt kérdés
Én szeretek takarítani, főzni és mosni, de utálok vasalni, hajtogatni és mosogatni. Ti?
2011. máj. 30. 13:34
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Szeretek főzni, sütni, teregetni és elpakolni, de utálok söpörni, ablakot pucolni és kutyakakát szedni!
2011. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Főzni imádok, szakács is vagyok, vasalni utálok, ha lehetséges el is kerülöm. :)

Mosás, mosogatás, takarítás semleges, nem élvezem, de nem is utálom.

2011. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Főzni szeretek csak meg mosni. Minden mást utálok, de valakinek meg kell csinálnia...
2011. máj. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Sütés főzés jöhet, ha kedvem van, szívesen csinálom. Máskor nem csinálom, így ezeket szeretem.

Szeretek mosni, teregetni. Mosogatás elmegy.

Utálok port törölni,az a halálom, ezért azt csak a párom csinálja, ha van ideje. Ha nincs, hónapokig se nyúlok hozzá.

Porszívózás, söprés, felmosás köztes.

Ablak pucolás 5 évente.

Szex minden nap, így teljesen elégedettek vagyunk mindketten:-)

2011. máj. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
16:03: szerintem sokan nem is tudjak Magyarorszagon, hogy van olyan, hogy szaritogep. En pl. USA-ban elek es nekem azert van. De olyan magyart is ismerek, aki pazarlasnak erzi. En nem, de hat nem vagyunk egyformak.
2011. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nem gyűri össze a ruhákat a szárítógép? Nem csinál neked még több melót a vasalással? Mert a teregetésben az a jó, legalábbis én azt élvezem, ahogy kipattogtatom a ruhákat, olyan gyönyörűen száradnak, mintha vasalva lenne mind. Igaz vidéki vagyok, és a jó levegőn teregetni maga öröm.
2011. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!