Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Háziasszonyok! Ti milyen...

Háziasszonyok! Ti milyen házimunkát utáltok és melyiket szeretitek?

Figyelt kérdés
Én szeretek takarítani, főzni és mosni, de utálok vasalni, hajtogatni és mosogatni. Ti?
2011. máj. 30. 13:34
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

mark86


köszi neked is! kislány lesz,ha felnő majd megírja ő milyen házimunkát szeret és milyet nem! :DDDD

2011. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Takarítani szeretek, főzni utálok, az a férjem feladata.
2011. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

szeretek mosni, utána teregetni (imádom a jó illatokat :D) porszívózni, felmosni.

mosogatni, fürdőt pucolni nem annyira, de a végeredmény kárpótol.


az ablakpucolás a halálom, évente max 1x vagyok hajlandó hódolni eme tevékenységnek.


a főzéssel az a bajom, h nem vagyok valami nagy májer. vannak specialitásaim, de ha elémtesznek mondjuk 5 dolgot, h ebből főzz valami ehetőt, akkor valahogy nem megy :D


vasalni nem szoktam, nincs is vasalóm :D

2011. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

Ruhát hajtogatni nem tudok és nem szeretek (férjemet a katonaságnál nagyon szépen megtanították, de ő se szereti), se ágyat húzni.


Mosogatni, teregetni, gyakorlatilag minden mást igen.


Vasalni nem tudok, nem is szoktam - ha félévente egyszer kell egy inget vasalni a férjemnek, akkor fél órán át keressük a vasalót, majd ő kivasalja, én meg nézem, hátha megtanulom (nem tanulom).

2011. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
En fozni imadok, mosogatni es padlot felmosni utalok. A tobbi fele takaritassal nincs gondom, a furdot kifejezetten szeretem takaritani. Amit meg utalok, az a vasalas.
2011. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Amugy ablakpucolassal nincs gondom.


Mosogatogep a mosogatashoz, szaritogep meg, hogy ne kelljen teregetni meg a ruhak sem gyurotten jonnek ki, szoval en evente 1-szer vasalok kb. (ferjemnek olyan munkaja van, hogy egyenruhat hord, amit nem is lehet vasalni, szoval igy nincs gond).

2011. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Tényleg miért nem vesztek szárítógépet?Többen írtátok a vasalást.Higgyétek el, megkönnyíti az életet és manapság elég elérhető áron vannak.
2011. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

Kedvenc sütés főzés

Nem szeretem vasalás

2011. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Minden házimunkát utálok. Ami még kedvemre való, ha olyan hangulatban vagyok az talán a sütés. Ami közömbös mondjuk, tehát nem kimondottan rossz végülis, az mosás, teregetés. Az összes többi takarítás bárhol, bármit, vasalás, pakolás, egytől egyig szörnyű.:)
2011. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
port törölni nem szeretek,mert allergiás vagyok kicsit rá.és mosogatni gyülölök nagyon.többi mind jöhet
2011. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!