Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen "béna" az anyósom?...

Miért ilyen "béna" az anyósom? Annyira idegesít hogy én tanítom őt, nem ő engem!

Figyelt kérdés

Egy háztartásban élünk(ő lakik nálunk),főzni alig tud,sütni egyáltalán nem. 56éves,és mindent az égvilágon tőlem kérdez mit hogy kell csinálni. Én 25éves vagyok. Megkértem hogy csinálja már meg a húst párizsiasan,de ő azt sem tudta mi az. Hiába magyaráztam el hogy csinálja,csak nekem kellett megkeverni a masszát. Aztán elmentem dolgomra. Mire hazaértem égett olajszag terjengett a lakásban,és 1,5liter olajat megégetett 8szelet húsért. A kaja úgy néz ki mint a moslék,az összesről lejött a bunda.

De ez csak egy eset a sokból,semmit de semmit nem tud,pedig férje és 2fia van. A páromtól már kérdeztem mi volt gyerekkorában,azt válaszolta hogy a nagyanyja csinált mindent. De az anyja szerint ez nem igaz. Még mindég úgy beszél az anyjáról mintha élne,hogy anyu ezt meg azt csinálta.


2011. máj. 30. 19:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
54%
A pàrizsi sem nehezebb a ràntott hùsnàl. Nem kell bele zsemlemorzsa, tudomàsom szerint.
2011. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Épp ez az ha egyedül laknék senki nem csinálná meg! Csak én,vagy a férjem! De mivel velünk lakik,és semmi de semmi dolga egész nap,ennyit elvárhatok. Nem??? Ha otthon vagyok állandóan én főzök.
2011. máj. 30. 20:15
 13/30 A kérdező kommentje:

Most nem a párizsiasan a lényeg!!!

Ő alig tud valamit főzni,és nem túlzok!

2011. máj. 30. 20:16
 14/30 anonim ***** válasza:

lehet hogy te vagy kicsitt bonyolult

am ha egyedül lennétek akkor is kész kellene lennie mindennek! nemdebár? akkor meg örülj h legalább nem b.ssza halálra az idegeidet azzal h mit mondott a szomszéd meg hogy miért nem jó ahogy kiteregetted a ruhát!

2011. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet megérteni hogy egy 56éves nagymamáról beszélünk,akit a menye és a fia tart el a közös lakásukban. Örüljek neki hogy nem "szól" be,akkor már nem lenne itt. Érdekes,hogy némelyikőtöknek mennyire természetes ez a helyzet. Egyébként az anyja alig 2éve halt meg.
2011. máj. 30. 20:29
 16/30 anonim ***** válasza:
76%

Elhiszem, hogy idegesítő és kicsit szokatlan, de önmagában ettől még nem lesz valaki rossz ember vagy rossz szülő. Olyan helyzetben voltak, hogy a nagymama csinált meg mindent, így nem késztette semmi arra, hogy megtanuljon főzni.

Nem lehet minden nő tökéletes háziasszony.

2011. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
73%
Jó, hogy ilyen anyukàja volt, hogy mindent megcsinàlt helyette.
2011. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
76%
hát tényleg nagyon borzasztó, hogy nem tud főzni... még jó, hogy te a világon mindenhez úgy értesz. sokan összetennék a kezüket, ha ez lenne a legnagyobb bajuk az anyósukkal:) költözzetek el, ilyen egyszerű!
2011. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

nemértem hogy erre milyen választ várnál..?

vagy elfogadod vagy elküldöd onnan..?!

más mód nincs...

mellékesen megjegyzem hogy a párod fejével gondolkodva én pl mindenképp eltartanám anyám akkor is ha csak lógatja a lábát.....mégiscsak felnevelt, nem?? persze mindenkinek más a véleménye

2011. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Na jó köszönöm a válaszokat! A páromnak nincs más választása,mert ha nem tartanánk el,éhen halna. Jövedelme 0. Hogy miért nem dogozik? Ez egy másik sztori.

Mellesleg a párom minden nap a fejéhez vágja,hogy mindent a nagyanyja csinált. Nem hülyézné le az anyját,és nem beszélne vele néha úgy mint a kutyájával ha minden rendben lenne!

2011. máj. 30. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!