Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen "béna" az anyósom?...

Miért ilyen "béna" az anyósom? Annyira idegesít hogy én tanítom őt, nem ő engem!

Figyelt kérdés

Egy háztartásban élünk(ő lakik nálunk),főzni alig tud,sütni egyáltalán nem. 56éves,és mindent az égvilágon tőlem kérdez mit hogy kell csinálni. Én 25éves vagyok. Megkértem hogy csinálja már meg a húst párizsiasan,de ő azt sem tudta mi az. Hiába magyaráztam el hogy csinálja,csak nekem kellett megkeverni a masszát. Aztán elmentem dolgomra. Mire hazaértem égett olajszag terjengett a lakásban,és 1,5liter olajat megégetett 8szelet húsért. A kaja úgy néz ki mint a moslék,az összesről lejött a bunda.

De ez csak egy eset a sokból,semmit de semmit nem tud,pedig férje és 2fia van. A páromtól már kérdeztem mi volt gyerekkorában,azt válaszolta hogy a nagyanyja csinált mindent. De az anyja szerint ez nem igaz. Még mindég úgy beszél az anyjáról mintha élne,hogy anyu ezt meg azt csinálta.


2011. máj. 30. 19:50
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam hogy rossz ember,de az sem jó hogy olyan mint a tejbe tök,és mindent a szájába kell rágni.

Egy idő után már nagyon idegesítő,főleg úgy hogy anyukám a szöges ellentéte. És még fiatalabb is nála.

2011. máj. 30. 21:12
 22/30 anonim ***** válasza:
Nincs testvére másik gyerek aki befogadná bár gondolom hogy nincs nagy kereslet az ilyen családtagok iránt, esetleg szociális vagy pchihiátria intézet ahova bezsupolhatnátok.
2011. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért nagyon elgondolkodnék,hogy jól választottam-e ha a férjemet látnám,hogy lehülyézi az anyját és "úgy beszél vele mint a kutyájával".

Mert nekem nam kéne olyan valaki akiben ennyi tisztelet nincs.

2011. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Hát ez furcsa! Olyanért még nem szidtak egy anyóst sem, mert egy háztartási analfabéta. Elhiszem, hogy idegesítő, nekem egy kolléganőm értetlenkedett állandóan, persze sutyiban, hogy a főnöknő észre ne vegye, hogy milyen önállótlan...Amit tudok javasolni: fogd be inkább takarítani, mosogatni, teregetni, stb., ha pedig nem tetszik, el lehet menni, ugyebár Tietek a lakás :D
2011. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Van még egy fia,de nem nagyon beszélnek. Én nem szólok bele mikor anya és fia veszekednek,inkább kivonulok a gyerekkel. Gondolom van rá oka a páromnak hogy így beszél,de hogy tiszteli vagy nem az ő dolga.
2011. máj. 30. 21:33
 26/30 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ez a jó szó "Háztartási analfabéta"! Most néhányan azt hiszik hogy túlzok,de a mosógépet,az elektromos tűzhelyet a mikrót de még csak a porszívót sem tudja elindítani.
2011. máj. 30. 21:37
 27/30 anonim ***** válasza:
ha jobban főzne nálad,akkor meg az lenne a bajod és arról irkálnál ki idióta kérdéseket.
2011. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó tartanál el te egy ingyenélő családtagot! Akkor te is kiírnál idióta kérdéseket!

Mint már írtam az én és a férjem lakásában lakik,egy fillért nem ad,de még segíteni sem akar semmiben. Mindenhez úgy fog neki mintha sík hülye lenne! Nem tudom direkt csinálja e,vagy tényleg ennyire bamba.

Tudom nem vagyok köteles eltartani,de sajnos nincs más választásunk,mert különben éhen halna. Nem tudom mások mit tennének a helyemben,meddig nyelnének? De ha van ötlet,szívesen fogadom!

Köszönöm.

2011. jún. 1. 10:07
 29/30 anonim ***** válasza:
Na jó, de nyugdíja sincs? Tényleg semmi jövedelme?
2011. jún. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

23.000ft szoc szegélyt kap havonta. Abból mi egy fillért sem látunk,mert az adóságait fizeti belőle. Nyugdíja vagy fizetése már több mint 10éve nincs.

Eddig a vesebeteg apját gondozta. Ez szép és jó,és tisztelendő dolog,csak sajnos a következményekkel nem foglalkozott. Hogy később mi lesz ha a papa meghalt. Hát sajnos ez történt,és így került hozzánk.

2011. jún. 1. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!