Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kivagyok mit csináljak?

Nagyon kivagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok lány és 9 hónapja vagyok együtt a barátommal.1 hét után leköltöztem hozzá pestről vidékre.Rengetegszer pakoltam már össze a cuccaimat hogy itt hagyom.Igaz nagyon makacs és önfejű vagyok,de sokszor bánt lelkileg is sajnos testileg is előfordult már/de nem vészesen csak 1-2 kék zöld folt.Volt már olyan hogy összepakoltam és erre ő felvágta az erét,hogy nem tud és nem is akar élni nélkülem.Amúgy minden jó,csak 2 nagy hibája van:mindenért engem hibáztat ha valami nem úgy alakul,ja és a fejemhez vágja minden vitánál,hogy ő mennyit költött rám.Tudom hogy nagyon szeret és azt is hogy nekem is rossz természetem van,nagyon ritkán engedek én.Viszont most terhes vagyok/5 hetes/és már a menyasszonya is vagyok.Nagyon szeretem de nem tudom elviselni,hogy mindenért engem bánt.De azért nem felejtem el a csodálatos időszakokat amikor minden tökéletes!
2011. jún. 3. 23:59
1 2 3
 1/26 napietus ***** válasza:
100%

atyavilág! hibák sorozatát követted el:


1. odaköltöztél egy pasihoz 1 hét után

2. amikor megvert, nem hagytad ott azonnal, és mondtad meg apádnak/testvérednek/haverodnak, hogy kenje el a száját, mert bántott

3. teherbe estél ettől a kantól.


(utóbbi hibád eredménye most Benned fejlődik)


én úgy húznék el, hogy porzik az út utánam. már rég ezt kellett volna tenned. aztán vagdossa csak magát, úgyis csak figyelemfelhívás, ha meg sikerül, a világnak csak szívességet tesz vele.


29/N

2011. jún. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy minden jó,csak 2 nagy hibája van"

Írod ezt, miután felsoroltál már vagy 3 másik hibát.


"De azért nem felejtem el a csodálatos időszakokat amikor minden tökéletes!"

Jó is, ha nem felejted el, mert ahogy én ezt elnézem, olyan már nem lesz, de rosszabb mindenképp.


Nem tudom mit csinálj, ha már terhes vagy egy ilyen "embertől".

2011. jún. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass a belső hangodra... Már annyiszor el akartad hagyni. Ennek oka van. Nem lesz jobb később sem, Egyszer úgyis megteszed. Jobb előbb.
2011. jún. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

mark86


húzás de azonnal!!!!!!! ennél minden jobb!!!!

2011. jún. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ez lenne a megoldás hogy elmegyek,de mit kezdjek így dolgozni sem tudok majd.Nem akarom mentegetni mert amiket tesz az megbocsájthatatlan,de lehet bennem is van hiba sőt biztos.Soha nem engedek és ha vita van már csak azért is kontrázok rá,neki meg így borul el az agya.Köszönöm azért a tanácsokat és biztos nem véletlen akarok mindig eljönni,csak sajnos nagyon gyenge vagyok.
2011. jún. 4. 00:16
 6/26 anonim ***** válasza:
69%

Azzal nincs gond ha valaki 1 hét után összeköltözik a párjával.Én 3 nap után költöztem össze a párommal akihez 1 hónap után férjhez is mentem.Lassan 10 éve élünk boldog házasságban.A nagy baj az inkább,hogy tűrted,hogy megüssön.

Egy férfi ha szereti a nőt akkor SOHA NEM EMEL RÁ KEZET! És te ennek az alaknak akarsz szülni?

Nos erre csak ennyit lehet mondani.

(bocsika a kifejezésért) "Aki hagyja magát az meg is érdemli"

Ezek szerint megint 1 nővel több lesz a földön akit a családon belüli erőszak éri..Nem tudlak sajnálni,mert magad választottad ezt a sorsot.

2011. jún. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 napietus ***** válasza:
mindenkinek vannak hibái, Neked is, természetesen. de ez nem ok arra, amit csinált, az ilyen nem férfi. szüleid élnek, haza tudnál költözni hozzájuk?
2011. jún. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%

mark86


remélem nem az lesz a vége hogy először őt viszik utána téged! (két külön cég)

2011. jún. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Még valamit.Végül is elérte amit akart a pasas.Az önbizalmad a béka segge alatt,hiszen már magadat is hibáztatod..

Én tudod mit tennék ha a te helyzetedben lennék?

1.ELHAGYNÁM! Vissza se néznék,és az sem érdekelne ha újra felvágná az ereit.Tegye..

2.Ha nem vagyok képes egyedül felnevelni a gyereket akkor fájó szívvel de lemondanék a gyerekről is.Nem vagyok abortuszpárti de vannak helyzetek amikor a szükséges rossz jobb döntés lehet.

2011. jún. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Anyum van már csak de Ő meg sajnos nagyon beteg és nem is akarom ilyen gonddal terhelni.Igaza van annak aki nem sajnál,tudom,hogy én választottam és én hagytam hogy eddig jussak.Ezt már visszacsinálni nem lehet!
2011. jún. 4. 00:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!