Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kivagyok mit csináljak?

Nagyon kivagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok lány és 9 hónapja vagyok együtt a barátommal.1 hét után leköltöztem hozzá pestről vidékre.Rengetegszer pakoltam már össze a cuccaimat hogy itt hagyom.Igaz nagyon makacs és önfejű vagyok,de sokszor bánt lelkileg is sajnos testileg is előfordult már/de nem vészesen csak 1-2 kék zöld folt.Volt már olyan hogy összepakoltam és erre ő felvágta az erét,hogy nem tud és nem is akar élni nélkülem.Amúgy minden jó,csak 2 nagy hibája van:mindenért engem hibáztat ha valami nem úgy alakul,ja és a fejemhez vágja minden vitánál,hogy ő mennyit költött rám.Tudom hogy nagyon szeret és azt is hogy nekem is rossz természetem van,nagyon ritkán engedek én.Viszont most terhes vagyok/5 hetes/és már a menyasszonya is vagyok.Nagyon szeretem de nem tudom elviselni,hogy mindenért engem bánt.De azért nem felejtem el a csodálatos időszakokat amikor minden tökéletes!
2011. jún. 3. 23:59
1 2 3
 11/26 napietus ***** válasza:
100%
én sem vagyok abortuszpárti, de a gyereket sem tartanám meg. hazaköltöznék az anyukámhoz, elhelyezkednék, és segítenék neki (nyilván szüksége van rá, ha beteg, nem ezzel a hülyével kellene most törődnöd).
2011. jún. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

mark86


mindig van kiút!!!

húzzál onnan akárhová!! agybeteg nem érted?

vagy azt várod hogy kiverje belőled azt a "csodálatos időszakot?"

2011. jún. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
74%

Azt kérdezed: "Nagyon kivagyok mit csináljak?"

Mivel megváltozni nem fog, sőt, valószínűleg rosszabb lesz, így csak azt tudjuk neked mondani, hogy szabadulj meg tőle!

A másik lehetőség, hogy maradsz, és hagyod, hogy verjen, terrorizáljon, meg ki tudja mi jön még. De nagyon remélem, hogy NEM ezt a lehetőséget választod!!

2011. jún. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Távolból is segítem amennyit csak tudom.Sajnos nincs hely már rég ott lennék.De az anyagi helyzetemmel nincs gond megtudnám oldani magamnak hogy legyen hol laknom,nem ezért nem mentem még el.
2011. jún. 4. 00:27
 15/26 A kérdező kommentje:
Most sem vagyok ott eljöttem,csak reménykedek,hogy megkapom a cuccaim holnap.
2011. jún. 4. 00:31
 16/26 anonim ***** válasza:
74%
Mindketten személyiségzavarosak vagytok! Kezeltetni keéne magatokat, akkor talán egyszer tudnátok együtt élni. De így csak kicsinál rövid úton. De, ha neked ez kell....
2011. jún. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 sz12 ***** válasza:
74%

Jól mondod, visszacsinálni nem lehet, DE VÁLTOZTATNI ANNÁL INKÁBB !!!!

Összepakolnám a cókmókomat akármennyire is "szeretem"... egy ilyen embert nem lehet szeretni, mi az , hogy megüt?! a saját szüleim nem ütöttek meg soha nem, hogy egy ember aki állítólag szeret...

Sajnálom, de hosszútávon jobb lesz!!

2011. jún. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy valaki azért személyiségzavaros mert egyszer az életben mellé nyúlt és későn jött rá.De azért köszi ezt a választ is!
2011. jún. 4. 00:42
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem vészesen csak 1-2 kék zöld folt.

És te egy ilyennek nemsokára szülni fogsz, de majd ha a gyereknek is lesz pár kék zöld foltja,az sem lesz olyan vészes ugye?Pakold össze a cuccaid,és ha megint eret vág magán segíts is neki.

2011. jún. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
74%

00:42

Nem erről van szó.

Ő vágja az ereit és erőszakos.

Te saját bevallásod szerint gyenge vagy, és hagyod magad verni.

Ezen változtatni kell. Mi nem tudjuk megítélni, de megeshet, hogy szakember segítségével.

2011. jún. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!