Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kivagyok mit csináljak?

Nagyon kivagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok lány és 9 hónapja vagyok együtt a barátommal.1 hét után leköltöztem hozzá pestről vidékre.Rengetegszer pakoltam már össze a cuccaimat hogy itt hagyom.Igaz nagyon makacs és önfejű vagyok,de sokszor bánt lelkileg is sajnos testileg is előfordult már/de nem vészesen csak 1-2 kék zöld folt.Volt már olyan hogy összepakoltam és erre ő felvágta az erét,hogy nem tud és nem is akar élni nélkülem.Amúgy minden jó,csak 2 nagy hibája van:mindenért engem hibáztat ha valami nem úgy alakul,ja és a fejemhez vágja minden vitánál,hogy ő mennyit költött rám.Tudom hogy nagyon szeret és azt is hogy nekem is rossz természetem van,nagyon ritkán engedek én.Viszont most terhes vagyok/5 hetes/és már a menyasszonya is vagyok.Nagyon szeretem de nem tudom elviselni,hogy mindenért engem bánt.De azért nem felejtem el a csodálatos időszakokat amikor minden tökéletes!
2011. jún. 3. 23:59
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam is nem vagyok most ott,ma eljöttem.Csak tanácsra vagy inkább megerősítésre volt szükségem,hogy nem én vagyok elmebeteg és mások szerint is jól tettem!
2011. jún. 4. 01:05
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az elmebeteg.Ő az antiszociális.
2011. jún. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem állítja, hogy elmebeteg lennél. De: megvertek, érzelmileg zsarolnak, és te nem menekülsz ész nélkül egy ilyen kapcsolatból, hanem maradsz, sőt, gyereket szülsz neki. Ezt úgy hívják: személyiségzavar. Társfüggés. Aki öngyilkossággal fenyegetőzik, annál még súlyosabb a helyzet! A társfüggő akkor is bennemarad egy kapcsolatban (és itt mindegy, hogy most elszaladtál tőle, úgyis visszamész, ha rossz és káros neki. Fel kell ismerni, hogy függő vagy, és ugyanúgy kezelhető, mint a többi függés. Ha nem teszed meg, rámész! Érzelmileg mindenképp, de lehet, egyszer agyon is üt!
2011. jún. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Hát nem térek magamhoz a sztoryd után.

Ne haragudj, de te hogy lehetsz ilyen hülye???

"1 hét után odaköltözni" Mivaaaaaaaaaan? Nem vagy már gyerek. Nem szoktad használni az eszed?

"nem vészesen csak 1-2 kék zöld folt" Már egynek se kellett volna lennie.

"felvágta az erét" ááááááá inkább No Comment.


És még tanácsot se tudok adni, pedig imádok szerintem ezt te már végérvényesen elcseszted ott a gyerek aki nem tehet semmiről és ilyen környezetbe jön világra.

Én csak őt sajnálom.

2011. jún. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
2011. jún. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!Annak nem aki lekezelően bunkón fejtette ki a véleményét.Nem hinném,hogy kívülállóként mindent tudd és ha vele történne akkor is ilyen okos lenne e.
2011. jún. 4. 07:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!