Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem pofonvágott! Ti...

A férjem pofonvágott! Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

A férjem egy nagy pofont adott,mert én kiabáltam vele!

Ráadásul nem elősször!Még most is sírok...

Pedig higyjétek el,nem érdemlem meg!


2011. jún. 4. 00:27
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
27%
egy állandóan kiabáló nőnél nincsen idegesítőbb a világon...
2011. jún. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
88%

00.52!


Szociális munkás vagy, vagy pszichológus? Esetleg jogász?


Nagyon igazad van. Egy verés után jön a többi, és nem csak a szegények között, meg a cigánysoron, ahogy sokan gondolják.


Én sokszor azért nem mertem ordítani, mert az járt a fejemben, hogy mit fog gondolni rólunk az elit társasház...Röhejes voltam! Persze a végén már üvöltöttem, mikor rángatott és vert, de addig...


Ha ilyet olvasok, visszajönnek a régi emlékek, pedig már vége, de nem nagyon tudom kiheverni!


Ne tűrd Kérdező, én csak ennyit mondok!

2011. jún. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
83%
Áruljátok már el,miért pontoztatok le???Mert elhagytam az agresszív volt vőlegényem?
2011. jún. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
23%

Tudod, a férfiak rühellik, ha a nők egy aprócska baromságon kezdenek el vonyítozni, üvölteni. Apám pont egy ilyen esetnél ütötte meg először anyut. (nem mondom mind ketten megkenték egymást :D) kb. egy hétig alig beszéltek, aztán mindketten megbánták. Azóta agyszer sem történt ilyen, sőt! Semmi baj nincsen! :D (egyébként több mint 20 éve házasok)


És hogy mi ennek a történetnek a tanulsága? Az, hogy minden párkapcsolatban van, amikor a felek kiborulnak egymástól, ilyenkor az egyetlen dolog amit lát az ember az a düh. Csupán ezért csattan az ütés. Szerintem 1 békülős szex megold majd mindent. :)

2011. jún. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
85%

01.01, azért pontoztak le, mert nem tudják elhinni, hogy ha egy férfi agresszív, akkor annak nem kell indok arra, hogy agresszív legyen, mert keres indokot rá.

Ha mást nem, azt, hogy irritál a puszta jelenléted.

A végén már velem is ez volt.

Ezt mondta, pedig nem csináltam semmit, csak ültem a fotelban egy könyvvel.


Nagyon sokan azt hiszik, hogy a verést kiprovokálja egy nő, szájaskodik, sérteget stb..., pedig az esetek többségében nem így van, elég, ha csak ott van, máris belekötnek.


Ezért nehéz segítséget kérni, mert elsőként biztos téged vádolnak meg, és azt mondják, biztos megérdemelted a verést.

2011. jún. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
72%
Jaaa... hogy nem először? Akkor ez esetben küld el a fasszba!
2011. jún. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
18%

Nagyon sajnálom, hogy ilyen férjet fogtál ki, de ha tudod róla, hogy agresszív természetű, hiszen nem először ütött meg, akkor mégis minek provokálod?

Ha nem kiabáltál volna vele, valószínűleg a pofont is elkerülhetted volna.

2011. jún. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
64%
01:05 ös és 01.08 as vagyok. bocsi rosszul olvastam! ha már többször csinált ilyet akkor küldjed el a faszba, vagy menj el tőle. (amit én írtam, az csak az egyszeri kiborulásokra alkalmas nem így :/)
2011. jún. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
84%
Bántalmazott gyermekkel nőkkel,lelkibetegekkel foglakozom,polgárőrségnél is önkénteskedem.Unokatesóim pszichiáterek,nagybátám rendőr,benne vagyunk rendesen az ilyen dolgokban,iddőnként olyan dolgokat látok családoknál ha egyáltalán azokra illik a család szó,hogy a hajmat tépném ki dühömben,és sajnos szokszor mi is tehetetlenek vagyunk mert sokan beszélni nem mernek arról ami zárt ajtók mögött folyik,kifelé cukormáz,bennt meg a pokol feneke,de csak akkor derül ki mikor már menni kell ki.Sajnos a gyerekek szívják meg a legjobban ezt,de most nem mennék bele a dolgok miértjébe mert ez nem fekete és fehér,társadalmi,és szociológia,roppant összetett okai vannak az egyre több ilyen eseteknek.
2011. jún. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
90%
A te férjed egy nagy f*szfej. Az egyik alap dolog, hogy nem ütök meg egy nőt, még akkor se, ha simán beleveri a fejemet a betonba fél kézzel. Én speciel előbb vágnám le a t*keimet, mint hogy megütnék egy nőt. Hagyd ott, ahogy a többiek mondták! Ne hagyd, hogy eldurvuljon a helyzet, mert nagyon könnyen megtörténhet. Egy ilyen r*hadék nyeregben érzi magát, ha hagyod neki.
2011. jún. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!