Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem pofonvágott! Ti...

A férjem pofonvágott! Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

A férjem egy nagy pofont adott,mert én kiabáltam vele!

Ráadásul nem elősször!Még most is sírok...

Pedig higyjétek el,nem érdemlem meg!


2011. jún. 4. 00:27
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

1. Nem ismerjük az egész sztoridat.

2. Lehet, hogy az eddigi sérelmek, feszültség miatt jött ki rajta!

3. Persze én is azt mondanám, hogy hagyd ott, de tudom milyen nehéz elválni attól, akit szeretsz.

4. A kapcsolatunk 3. évében, kaptam a paimtól egy akkora pofont, hogy majd elszédültem. Később rájöttem, hogy az addig okozott lelki sérülések miatt jött ki belőle. Elég macsós típus, nem szokta kimutatni az érzelmeit, de akkor azon nyomban elsírta magát, hogy nem érti, hogy tehetett ilyet! Azóta a menyasszonya vagyok. Sok év van már mögöttünk, de azon az egy pofonon kívül sosem kaptam semmit!

5. Egyszer-kétszer én is megpofoztam (mert nagyon heves természetű vagyok), és még mindig ugyanúgy szeret! :)

2011. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

Én így nőttem fel. Ettől lettem idegbeteg. Pánikrohamaim vannak, és dühkitöréseim. Egyszer annyira dühös voltam, hogy betörtem egy üvegajtót.

És pont azt tanácsoltam ilyenkor a családomnak, hogy hagyjanak békén. Ignoráljanak, hagyjanak egyedül. Hamarabb lenyugszom így.

Ezt nem akarhatod a gyerekeidnek.

23/L

2011. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!