Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem pofonvágott! Ti...

A férjem pofonvágott! Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

A férjem egy nagy pofont adott,mert én kiabáltam vele!

Ráadásul nem elősször!Még most is sírok...

Pedig higyjétek el,nem érdemlem meg!


2011. jún. 4. 00:27
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
77%

08:08

Megvéded a fiad, érthető. Csak épp a fiadnak sincs túl sok esze! Nem ütni kell, hanem otthagyni a p*csába, ha már nem bír magával. Megállapítani magában, hogy bár lehet hogy megérdemelné, NEM fogja megütni. Felismerni, hogy rosszul választott. Neked meg ebben kellett volna segíteni, nem a lakásban lapulni, amíg eljut oda, hogy megüssön egy nőt. Gratulálok!

2011. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:

Az biztos,hogy én is hibás vagyok,szar családi hátterem van

a szüleim mindég veszekedtek,csalták egymást!

Én megpróbálok és álatalában sikerül is úrrá lenni magamon,befogom a szám!De azt nem bírom amikor valaki olyasmit állit,ami nem igaz,tegnapi kis hülye vitánkban,tudtam,hogy nekem van igazam ezért álltam ki magamért!És igen,kinyítottam a pofámat,tudom,hogy nem megoldás!

De bennem most meghalt valami!Nem is haragszok,csak fáj,nagyon fáj,hogy az egykori rendes férjem,idáig süllyedt!:(

Otthon nem ilyen példát látott,rendes szülei voltak(az anyja meghalt)aki mindég arra nevelte,hogy akármennyire is mérges vagy a feleségedre,inkább menyj ki az udvarba,kerülj egyet,csak ne verd meg!

Higyjétek el én vagyok a legszomorúbb,hogy ez megtörtént!:***

És persze,hogy nem csak a legszegényebb családokban van ilyen....

2011. jún. 4. 13:07
 43/52 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem mit lovagoltok azon, hogy biztos megérdemelte, kiprovokálta stb. stb.

"Rendes" családokban nem fordulhat elő, hogy a férj megüsse a feleségét. Ez alap. Mindegy mit csinált.

Írták azt is, hogy egyes családokba verekedés volt, mármint a férj megütött és a feleség visszaütött. Vagy hogy a kérdező is üsse meg a férjét, hát ezeket inkább nem minősítem.

Nagyszüleim 60 éve élnek boldog házasságban, mégcsak hangos szó sem hangzott el köztük soha. Szüleim 35 éve élnek együtt, nálunk azért már voltak viták, volt amikor sajnos édesapám az alkoholba menekült (szerencsére kigyógyult belőle, de még akkor sem fordult elő, hogy megüsse anyut)

Mi 5 éve élünk együtt a férjemmel és tudom, hogy nem fordulhat elő olyan veszekedés ami idáig fajulhat. ÉS férjem is nagyon jól tudja, hogy ha engem egyszer megüt részemről ott véget ért a házasságunk.

Teljesen megtudlak érteni kedves kérdező, hogy kiábrándultál a férjedből.

Próbáljátok megbeszélni, ha még lehetséges bár azt írod nem először fordult elő. Ugyhogy van rá esély, hogy újra megfog.

2011. jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 Dottorre ***** válasza:

Szia!


Ha rossz a háttered, menj albérletbe, egy kis lakást már havi 30körül meg lehet kapni, rezsivel együtt 45-50ért. Egy olyan kapcsolatban, ahol a férj veri a feleségét, nem lehet megmaradni. Ha te nem tudsz elég gyorsan, és határozottan lépni ezügyben, a 2 pici csöpp lányod lesz a következő két szenvedő fél a kapcsolatotokban. Mindenképp kezdj el körülnézni, lehet találni megfelelő albérletet. Csak lelkileg fel kell készülni arra, hogy nagyon kemény időszak elé nézel...

2011. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

Azt nem erem meg hogy ilyenkor miert kell meg rakontrazni mindenre.Egyszeruen ott kell hagyni"kimenni az udvarra".

Miert kell egy veszekedesnek odaig elfajulnia hogy valamelyik meguti a masikat,intelligens ember ilyet nem csinal.

2011. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%
Azért én azt is kiemelném, hogy nem csak a férj nem verheti a nejét, fordítva sem elfogadható az ilyen. Soha, semmilyen okból nem választhatjuk a testi bántalmazást. Elhiszem, hogy a kiabálás idegesítő tud lenni, de ez nem lehet ok arra, hogy megüssük a másikat. Ez abszolúte gyenge jellemre vall. Ráadásul ha ez nem először fordult elő, akkor sajnos nagyon valószínű, hogy nem is utoljára. Csak rajtad múlik, meddig hagyod.
2011. jún. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

Most még csak pofon, később már ököllel fog megütni, aztán meg mér nem csak téged, hanem a gyerekeket is! Nálunk is ugyan ez volt szüleimnél! Mai napig nem tudom megbocsájtani anyámnak, hogy nem vált el. Tönkrement a gyerekkorom, többször kerültem kórházba idegösszeomlással.

Ezt akarod a gyerekeidnek?


Mellesleg meg szégyelld magad hogy a nagy nulla háttérre vállaltál gyereket. Egy nőnek, anyának MINDIG gondolnia kell arra hogy mi lesz, ha a házasság tönkremegy. Nem romantikus filmben élünk, ez a való élet!

2011. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

Ráadásul két gyereket! Hihetetlen! Egy miért nem volt elég??

(ha ikrek, akkor visszavonom)

2011. jún. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Most már elég! c. filmet! Tanulságos.
2011. jún. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Elhagynám. Nem is értem mi ilyenkor a kérdés miért hiszik azt a nők hogy egy két pofon normális mért akarják mindig megmagyarázni hogy mert biztos ideges volt rossz napja volt stb. Nem ilyen nincs ha nem akarsz egy bántalmazott elnyomott nő lenni akkor elhagyod nincs ha nincs de csak fogod magad és mész. Mert különben legközelebb nem úszod meg egy pofonnal.
2011. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!