Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem pofonvágott! Ti...

A férjem pofonvágott! Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

A férjem egy nagy pofont adott,mert én kiabáltam vele!

Ráadásul nem elősször!Még most is sírok...

Pedig higyjétek el,nem érdemlem meg!


2011. jún. 4. 00:27
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
29%

Tankönyvi példa vagy kédező, hisztérikus személyiségű nő akit a lúzer pasi elver de mozdulni nem tud, mer mert nincs hova, miből.

Sose értem meg mért szülnek az ilyen nök háttér nélkül egy ismeretlen palinak.

2011. jún. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
35%
A legagresszívabb férj is elalszik egyszer. Olyankor odamész, és álmában szétütöd valamivel, de nagyon keményen. Egy férfi nem fog elmenni orvoshoz vagy rendőrségre, hogy a felesége összeverte.
2011. jún. 4. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem legfontosabb, hogy kommunikáld a férjed felé, hogy ez neked nem jó.


Tudom, hogy röhejesen hangzik, mert "tudnia kellene", de nem biztos, hogy átérzi. Lehet, hogy olyan mintát látott, ahol elfogadott volt.

Add tudtára, hogy nem üthet meg. Mert ha megüt elhagyod. Mert ha megüt feljelented (mind a kettőt).


Ezután, ha tudjátok hogyan álljatok egymáshoz tiszta a sor. Ha újra megüt elhagyod. Ha kell a szüleidhez menj a gyerekekkel.



Ui: én még nem vertem meg a feleségem, bár az elmúlt 9 évben volt, hogy haragudtam rá.

Eddig 2 pofont kaptam. Egyszer kb 7, egyszer 5 éve. Az elsőnél tisztáztam, hogy 2 pofont engedélyezek a kapcsolatban. A másodiknál, hogy ez volt a második, több nem lesz. És ehhez tartjuk magunkat.


A lényeg, hogy beszéljetek egymással!

2011. jún. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
76%

Az a baj, hogy nem tudjuk, mi a pontos sztori. Nálunk is elcsattant már néhány pofon a szüleim között, csak ott az a dolog előzménye, hogy anyám iszik, és olyankor nem lehet vele bírni, borzasztóan sértegeti az embert. És volt, amikor sikerült addig mondani a magáét, amíg kapott apától egy fülest, hogy higgadjon már le.

Persze ő is úgy kommunikálja ezt kifelé, hogy nem tehet róla, satöbbi, csak éppen egyszerűen olyan helyzetbe hozza az embert a dumájával, hogy tehetetlenségében már nem tud mást csinálni, mint megüti.

2011. jún. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
97%
Hidd el, ha egyszer üt, üt másodszor, harmadszor, ... századszor is, mint ahogy nálatok sem ez volt az első. Egy idő után vérszemet kap és egyre rövid idő telik el két verekedés között.Mentséget, okokat keresni nem kell a férjed agressziójára, mert hidd el okot mindig fog találni a viselkedésére. Mindig. A két pici gyerekre hivatkozással pedig nem megbocsájtanod (ez nem bocsánatos bűn) kellene neki, hanem otthagyni a saját és gyermekeid testi-lelki épségére tekintettel.
2011. jún. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
89%
Ne aggódj, első után majd jön a többi,persze csak ha hagyod.
2011. jún. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim válasza:
97%
Minnél hamarabb hagyd ott,mert most még csak pofont adott de majd később beléd rug stb.Nekem a volt párom először pofonnal kezdte mint minden férfi.aztán ellökött.belémrugdosott, a térdemet a vállamat úgy hogy feküdtem és nem engedett felállni.volt olyan mellen vágott még jó hogy nem lett semmi bajom.kaviccsal akart eltalálni stb...az elején azt mondta hogy nem lesz több ilyen.de sajnos folytatta.és végül ott hagytam.Ma már azóta 4nő ott hagyta ahogy hallottam. szóval te is hagyd ott. mentsd a gyerekeidet és magadat mert a végén a kicsiket is bántalmazni fogja.
2011. jún. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
16%
ha velem kiabálna a csajom, és nem lehetne leállítani, én is pofonvágnám.
2011. jún. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
54%
a fiam 26 eves. soha nem utott meg senkit, meg az iskolaban se utott vissza ha bantottak. mikor megismerte a mostani elettarsat irto nagy szerelem volt. a holgyike borzasztoan hiszterias tipus ,raadasul neveletlen es nagyon agressziv tud lenni. a fiam imadta es sose gondolta volna hogy valaha is meguti majd.gyulolte es lenezte az olyan fefiakat akik bantottak a gyengebbeket vagy a noket. szemtanuja voltam az elso pofonnak. hat mit ne mondjak?! azokat a tragar undoritoan megalazo szidalmakat amiket az asszonyka eleresztett, meg megismetelni se tudnam mert nincs memoriam se megjegyezni. a fiam egy ideig dobbenten hallgatta ,vegul megkerte hogy fejezze be mert ez mar tulzas. kb. negyedoraig szorta a szidalmakat kiabalt fenyegetozott hogy megoli etc.., ekkor a fiam azt mondta hogy mostmar eleg mert nem all jot magaert. erre o megazert is folytatta es ha lehet meg agresszivebben. ennek fultanuja voltam a szobabol. ekkor elcsattant az elso pofon! csond lett. a kisasszony sirva -zokogva jott hozzam hogy a fiam megverte. mit is mondhattam ? megerdemelte. es tenyleg megerdemelte! kesobbiekben rendszer lett belole ,mindig o provokalta ki eroszakkal a verest. a fiam azt mondta:anyu! mit csinaljak? faj nekem is de nincs mit tenni! azt latom hogy ettol erzi jol magat. a veresek utan kb. 2 hetig rendes ,aranyos. de ahogy telik az ido kezd behulyulni,a kovetkezo veres megint helyre teszi! hihetelen!!! nem ertem! persze az aldozat az o ,mivel megverte a parja! --nem ez a normalis es altalanos felre ne ertsetek! az en ferjem csak a kavet ontotte az arcomba mergeben pedig nem volt meg emelt hangvetelu vita se kozottunk,csak beszelgettuk es neki nem tetszett a valaszom.a kovetkezo napon mar en nem laktam otthon. en se turok semmilyen jellegu terrort a ferfiaktol! neked se ajanlom! a gyerekek ha ezt fogjak latni hogy teged bant a ferjed akkor nekik artassz vele a legtobbet! ugye neked is fajna ha latnad hogy edesanyadat bantja apukad? hisz mindkettot szereted. hat nekik is nagyon fajdalmas es kitorolhetetlen emlek lesz!sok szerencset ,tiszta szivembol!!
2011. jún. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámat sajnos többször is felpofozta az apám, később engem és a tesómat is.

Pedig mindenki azt hitte, hogy egy családcentrikus, művelt ember.Csak mi tudtuk, hogy milyen szörnyeteg tud néha lenni. Ne engedd hogy a gyermekeidet is bántsa, előbb-utóbb az lesz. Menjetek el tőle minél messzebb.

2011. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!