Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem pofonvágott! Ti...

A férjem pofonvágott! Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

A férjem egy nagy pofont adott,mert én kiabáltam vele!

Ráadásul nem elősször!Még most is sírok...

Pedig higyjétek el,nem érdemlem meg!


2011. jún. 4. 00:27
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
74%
Valószinű olyan pontozott le aki hasonlóan él,csak ő nem tudott kilépni.
2011. jún. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
6%
nem olvastam a kifejtésed, biztosan megérdemelted.
2011. jún. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
88%

01.07-kor írtam, és előtte is.


SENKI NEM ÉRDEMLI MEG, hogy megverjék!


Kérdező! Ne juss el odáig, ameddig én, hogy úgy megvertek, hogy belázasodsz az ütésektől, és nyári forróságban sem mersz rövid ujjúban az utcára menni, mert kék-lila-fekete a karod és a vállad.


Van ilyen, még, ha sokan nem hiszik is el, a volt páromról senki de senki nem gondolná, hogy ilyen ember.


Még nem vagyok 25 de 65-nek érzem magam, és, ha tudok segíteni egy nőnek is, hogy ezt elkerülje, akkor már megérte ide írnom!

2011. jún. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
39%

Már egy jó ideje együtt vagyunk, de nem tudom elképzelni, hogy megüssem a feleségemet.


De szimpla teórikus szinten létezik az a fajta nő és szitú, amikor egy felnőtt nő fejhangon visít és hisztizik, mint egy gyerek és többszöri nekifutással se lehet leállítani értelmes módon.

De ilyenkor is max, amolyan "térjél magadhoz meglegyintést" adnék, nem olyat, hogy fájjon.


Persze eleve ilyen nőt el se vennék, szóval ez csak elmélet.


Szerintem egy esélyt megérdemel (én kettő, három után fogalmaznék csak sarkosan, mint itt egyesek kapásból).

2011. jún. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
29%
Azt hiszem, te sem vagy teljesen vétlen a dologban, gondolkozz el ezen. . Más dolog, hogy a férjednek akkor sem lett volna szabad kezet emelnie rád, mert az a legutolsó mocskokat jellemzi csak... Hogy hogy reagálnék? Visszaütnék. Ha nem is akkor. Okosan ott, és akkor, amikor, és ahol a legjobban fáj neki. A férfinak meg kell tanulnia, hogy nem minden úgy van, ahogy ő akarja, és nem üthet meg büntetlenül egy nőt...
2011. jún. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
6%
Pénz számolva, asszony verve.
2011. jún. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
72%

Én soha nem tűrném el, hogy megüssesenek. Egyszer sem!!!szemeben az az ember "férfinek mondott lény" meghallna.

És te azt írod, már nem először fordult elő. Tehát minden valószínűséggel, újra megfog történni.

Tudom, hogy nehéz lehet a picivel, de szerintem ebből a kapcsolatból ki kell lépned.

És most lehet lepontozni, de EGY NŐ SOHA NEM TEHET VAGY MONDHAT OLYAT, HOGY AZÉRT MEGÜSSE/MEGPOFOZZA A FÉRJE!

És ezt minden minimális intelligenciával, emberséggel és normákkal rendelkező ember tudja.

2011. jún. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
2011. jún. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
61%
menekülj
2011. jún. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
16%
ahányszor kiabálni fogsz, annyiszor fog megpofozni, mert a pofon beépül a vita koreográfiájába.te szavakkal bántod őt, ő téged kézzel, nincs sok különbség. fegyelmezetlenek vagytok .indulataitokat nem tudjátok kontrollálni.a gyerekek az elszenvedői.de ha nektek előbbvaló a veszekedés meg a verekedés, mint a gyerekeitek nyugalma akkor csak csináljátok nyugodtan, két idegbeteg gyerek amúgy se sokat ront ezen a már amúgy is siralmas statisztikán.
2011. jún. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!