Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik típusú ember szimpatiku...

Melyik típusú ember szimpatikusabb nektek? (Leszögezem, egyikbe sem tartozom, de ez a két típus fellelhető a környezetemben, és nemigen kedvelik egymást. ) (? )

Figyelt kérdés

1. tipikus "művészlélek", nemtörődöm, feledékeny, bohókás, de mindig vidám, optimista, a társaság "bolondja". külsőleg nem egy csinibaba, de megvan a maga egyedi stílusa.


2. csendes, szürke, de mindenkivel kedves, széparcú, de teljesen átlagos stílusú. nem jár el otthonról, nem a társaság közepe.


3. nagyhangú, flegma, beszólogatós. csinos, tudja is magáról, a baráti körével/akiket méltónak tart rá kedves, de másokkal kegyetlenül tud bánni.


2011. jún. 29. 22:06
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
85%

ma 22:13

ha te a 2. vagy,akkor,hogy tépnéd meg a 3.ast?Csendesen? :D

2011. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
70%

Én a 2.-hoz állok a legközelebb. :) Nekem addig szimpatikusak az ilyen emberek, amíg tudják, hol az egészséges határ. Adni kell a külsőre is, egy kis smink, jó alak, szép ruhák, nőeiesség (vagy fordítva, férfiasság, csak más jelzőkkel). Mellette pedig adni a belsőre is, de az egyensúlyt sosem szabad felborítani, Aki ezt felborítja, pk ápolatlan, csúnya, mellette pedig egész nap csak stréberkedik, azt nagyon nem bírom. És azokat sem, akik nem nyitottak az ismerkedésre, akik túl befordultak, akik szinte bunkón befordultak, annyira nem beszélnek másokkal. Ezeket sem bírom. Szóval a fő: az egyensúly.

A 3. típusú embereket kifejezetten utálom. Az 1.-ben a művészlélek dolog nem szimpatikus, mivel nem vagyok túl nagy művészet-támogató, a többi tulajdonság viszont teljesen rendben van. :)

2011. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
0%
Az 1 esbe, az is beletartozik, hogy FELEDÉKENY, BOHÓKÁS, de akinek ez tetszik, annak csak gratulálni tudok. Én szíjat hasítanék a hátából.
2011. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
még senkinek sem tűnt fel, hogy véletlenl azt írtam hogy "két típus". :D egyébként kedves utolsó, mi a baja művészetekkel? gondolj bele milyen lenne a világ nélküle. :D
2011. jún. 29. 22:18
 15/46 A kérdező kommentje:
elnézést, utolsó előtti.
2011. jún. 29. 22:18
 16/46 anonim ***** válasza:
28%

Nekem a 3. a legszimpibb. Aztán a második. És végül az első..

Én imádom azokat az embereket akik berobbannak egy szituációba, majd bepörögnek és minden borul, mindenki ugrál stb. Viszont, a társaságban képesek viselkedni.

Nekem több ilyen ismerősöm is van. Imádok velük elmenni valahova, mert ott tuti, hogy történni fog valami. Olyan nincs, hogy kávé helyett tea jön és olyan sincs, hogy sokat kelljen várni ám!:D Vásárlásnál is előkerülnek a dugi készletek a raktár mélyéről csak húzzunk már el ...

2011. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

2.-es, mert én is olyan vagyok. Na jó,a szép arcú dolgot mástól kellene megkérdezni. :D


Az 1-es nekem túl elvont, a 3-as típust meg utálom. Sok ilyet ismerek, és grrr rosszul vagyok tőlük.

2011. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

Én az Első vagyok.

és tiszta szívemből büszke is vagyok rá.

:)

2011. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nekem feltűnt, de nem akartalak ezzel csesztetni.
2011. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
57%

Úúúúristen és akkor mi van ha feledékeny és bohókás?:DD

Legyen olyan begyepesedett mint itt rengetegen? Pff.. Vagy a pasitok egy ilyen nővel lépett le, ezért gyenge pont?;)

2011. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!