Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik típusú ember szimpatiku...

Melyik típusú ember szimpatikusabb nektek? (Leszögezem, egyikbe sem tartozom, de ez a két típus fellelhető a környezetemben, és nemigen kedvelik egymást. ) (? )

Figyelt kérdés

1. tipikus "művészlélek", nemtörődöm, feledékeny, bohókás, de mindig vidám, optimista, a társaság "bolondja". külsőleg nem egy csinibaba, de megvan a maga egyedi stílusa.


2. csendes, szürke, de mindenkivel kedves, széparcú, de teljesen átlagos stílusú. nem jár el otthonról, nem a társaság közepe.


3. nagyhangú, flegma, beszólogatós. csinos, tudja is magáról, a baráti körével/akiket méltónak tart rá kedves, de másokkal kegyetlenül tud bánni.


2011. jún. 29. 22:06
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
67%
ja, bocsi, ha valaki "szürke" az már nem egyéniség? ezt nem tudtam. nem állástfoglaló? ezt sem. érdekesen gondolkoztok az hétszentség
2011. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

én a 3 egyvelege vok. :D az elsőből a feledékeny, ami nem jellemez (az életben Soha nem felejtenék el találkozót, főleg ha számomra fontos emberrel van, mindig pontosan megérkezem, v. előbb, ha nem tudok jönni, előtte üzenek).

2-es régen volt igaz rám, mikor még nem tudtam, milyen jó bulizni, és félénk voltam.

3-as annyiban igaz, hogy a külsőm nem ilyen raszta piercinmges, fültágítós-tetkós, hanem szeretek csinos lenni :D...eléggé hangadó vok, de csak azokat bántok meg, akik a barátaimmal szemetek.

a legjobban az 1-eseket bírom. van pár 2-es haverom, de mellettük nem tudok pörögni, így kissé unom őket.

3-asok közül is van haverom, de a nagyon bunkózókkal nem állok szóba.

20/L

2011. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
60%

Attól függ, milyen szempontból, milyen helyzetben. Mindegyik típusnak van értékes és nehezen tolerálható oldala.


Egy példa, csupán az eddigi tapasztalataimból:

1. Érték: jó hangulatot csinál, ki lehet vele kapcsolódni, általában az ilyen emberek ragaszkodóak és őszinték;

Hátrány: alig lehet komolyan venni, nem lehet rá számítani, nem lehet rábízni dolgokat, saját magáról sem tud gondoskodni, nem hogy másokról.

2. Érték: az ilyen emberek gyakran nagyon ragaszkodóak, megbízhatóak és elfogadóak tudnak lenni mások iránt;

Hátrány: unalmas mellettük az élet, nem csinálnak nagyon semmit, gyakran őket is gyámolítani és bátorítani kell, hogy nyissanak a világ felé.

3. Érték: lendületesek, határozottak, és ha elég intelligensek hozzá, akkor jó irányban is tudnak hatni másokra azzal, hogy meg tudnak oldani helyzeteket, ki mernek állni a saját érdekeikért, de azon keresztül mások érdekeiért is.

Hátrány: gyakran megosztják a társaságot, választásra késztetik az embereket, hogy mellette vagy ellene forduljanak.


Vagyis mindhárom típus lehet szeretni és nem szeretni. Nekem is van mindenféle ismerősöm, de ha békére vágyom, akkor nem a 3-ashoz megyek, ha szórakozni szeretnék, akkor nem 2-eshez, ha pedig valami komolyabb tervem van, akkor nem az 1-eshez.


24f

2011. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
0%
de igen. a MINDIG vidámat kizárja a merengő. és tudtam, hogy rögtön kapálózol, hogy jaj nem csak ennyi féle van. Sorold be magad akkor a kettesbe, és jól vagyunk. Nem bántok én senkit, csak látod véleményem van..
2011. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
3.ban Én is magamra ismertem! :)
2011. jún. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
80%
En abszolut a masodik vagyok, az elso egyaltalan nem szimpatikus. Az ilyen emberekkel rengeteg rossz tapasztalatom van, de erdekes modon a 3-dik kategoriaba tartozo emberek annyira nem irritalnak, mint az elsobe tartozok. Ez biztos azert van, amit irtal is: mert a 3-dik kategoria ugyis csak a barati korehez szol, en meg kerulom az olyan embereket, akikkel nem erzem jol magam, szoval ilyen emberekkel nem beszelgetunk sokat, de az elso kategoria borzaszto bicskanyitogato tud lenni, mert nem veszi eszre, mikor tul sok belole es azt hiszi, hogy a kuloncsegetol egyedi lesz.
2011. jún. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
70%
Az 1. típussal az is nagy baj, hogy gyakran büszkék a bénaságukra. A gyerekes bohókásságukat mindenek felett megbocsáthatónak gondolják, mintha ők nem tehetnének a különcségükről. Valójában csak nem akarnak felnőni, nem akarják észrevenni magukat, nem akarnak megtanulni alkalmazkodni a világhoz.
2011. jún. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es típushoz kicsit közelít apám. Nagyon szétszórt, mégis magas beosztásban dolgozott, felelősségteljes munkakörben. Mindig próbálta kompenzálni, takargatni ezt a hiányosságát, de többnyire vicces anekdotaként élnek a bénázásai.


Egyik kedvencem volt, amikor nagyon le lettem tolva, mert a tanárok panaszkodtam gimnáziumban, hogy elfelejtem a házit, felszerelést. Apámtól kaptam egy fejmosást, majd néhány nap múlva szülői volt, ahová valamilyen dokumentumot bekértek a szülőktől. A gimnázium 80 km-re volt otthonról. Apám odaért, végigtapogatta a zsebeit, a homlokára csapott, hogy jaaaa, megvan!...otthon, az íróasztalon.. Kocsiba vágta magát, hazarepesztett, majd vissza. Két gyorshajtás értesítő jött másnap, nem kevés büntetésről. Viszont néhány hétig nem merte felhozni a "de szétszórt vagy, lányom" témát :)))

2011. jún. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Én 1-es vagyok, és rohadt nehezen jövök ki az emberekkel, egyszerűen unom őket. Amúgy nálam nem ez dönti el, hogy szimpi-e, hanem hogy találok-e benne valami érdekest, ami megfog.
2011. jún. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Mindháromból van barátom!barátnőm. Imádom őket.
2011. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!