Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik típusú ember szimpatiku...

Melyik típusú ember szimpatikusabb nektek? (Leszögezem, egyikbe sem tartozom, de ez a két típus fellelhető a környezetemben, és nemigen kedvelik egymást. ) (? )

Figyelt kérdés

1. tipikus "művészlélek", nemtörődöm, feledékeny, bohókás, de mindig vidám, optimista, a társaság "bolondja". külsőleg nem egy csinibaba, de megvan a maga egyedi stílusa.


2. csendes, szürke, de mindenkivel kedves, széparcú, de teljesen átlagos stílusú. nem jár el otthonról, nem a társaság közepe.


3. nagyhangú, flegma, beszólogatós. csinos, tudja is magáról, a baráti körével/akiket méltónak tart rá kedves, de másokkal kegyetlenül tud bánni.


2011. jún. 29. 22:06
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :D
2011. jún. 29. 22:21
 22/46 anonim ***** válasza:

nekem is feltűnt hogy két típust írtál, de azt hittem, hogy csak elírtad

amúgy miért is írtál kettőt? :)

2011. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
elírtam :) de nekem is csak később tűnt fel. máshol járt az agyam :)
2011. jún. 29. 22:26
 24/46 anonim ***** válasza:
52%
Én írtam azt, hogy FELEDÉKENY és BOHÓKÁS, és szíjat hasítanék a hátából, de én fiú vagyok. Ez alatt azt értettem, ha pl. megvan beszélve egy találkozó és késik 20 percet. Vagy nem végzi el a feladatait. Én is foglalkozom művészetekkel, de az nem azt jelenti, hogy egy idióta vagyok.
2011. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
hát, pedig a stílus, amiben beszélsz, és ahogy erről vélekedsz azt mutatja, ne haragudj. :D neked nincsenek hibáid? szerintem például ezek teljesen megbocsájthatóak. inkább minthogy átverjen.
2011. jún. 29. 22:28
 26/46 anonim ***** válasza:
58%

1. a mindenkivel kedves embernek nincs egyénisége, ugyanis nem lehet mindenkit (ugyanannyira) szeretni

2. ennyibe besorolni az embereket nagyon gyökér dolog

3. miért kéne választani? A legtöbb ember nem fekete vagy fehér, olyan jól jönne most egy naturalista író, az jól kiosztana téged a romantikus (irodalmi stílusra gondolok, nem a nyáladzásra) dolgaidért

Amúgy már ne is haragudj, de a tipikus művészlélek nem mindig vidám, inkább merengő. Emberismeret? kééérlek..

Lehet utálni, de ez a kérdés nagyon gáz..

2011. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
40%

Én határozottan 1. típusú vagyok. 3. típusú emberekkel jól elvagyok, általában értékelni szokták, milyen vagyok, aki szívat, azzal onnantól nem tartom a kapcsolatot. 2. típusúval nem tudok mit kezdeni, sokszor unalmasak. 1. típusúval változó, vagy nagyon jóban leszünk, vagy utálni fogjuk egymást.

A barátnőim az 1. és 3. típus keveréke, szépek, mindig ők a társaság középpontja, viszont nem feledékenyek (én az vagyok helyettük is :D) és nem kegyetlenek. Jó emberek :)

2011. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
16%

Csak az első típus szimpatikus. Sok ilyen barátom van, és mivel szorult belém némi megbízhatóság és felelősség, jól kiegészítjük egymást.

A kettes elég személytelennek tűnik, nem szeretem azokat, akik nem foglalnak állást, nincs saját stílusuk, elveik, és akik válogatás nélkül kedvesek mindenkivel, ezt ugyanis elvileg ki kellene érdemelni. Tipikusan mindenkinek megfelelni akaró, de éppen ezért közömbös személy.

A hármas nem szimpatikus, önző és egoista érdekember. Nem szeretnék vele semmiféle kapcsolatba kerülni.

2011. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
0%
na elhalgass most elegem van ebből
2011. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
kedves 22:29 :) több sebből is vérzik a "rágalmazásod", ugyanis ez egyáltalán nem egy pszihológialiag mindenféle személyiségtesztet átölelő kérdés, és nem is arról szólt, hogy CSAK ilyen emberek léteznek és be kell őket sorolni, hanem arról, hogy HA besoroljuk őket, melyik a szimpatikus. aki mindenkivel kedves, nem szeret mindenkit egyformán, egyszerűen csak széplelkű, és a merengő nem zárja ki a vidámat. :)
2011. jún. 29. 22:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!