Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik típusú ember szimpatiku...

Melyik típusú ember szimpatikusabb nektek? (Leszögezem, egyikbe sem tartozom, de ez a két típus fellelhető a környezetemben, és nemigen kedvelik egymást. ) (? )

Figyelt kérdés

1. tipikus "művészlélek", nemtörődöm, feledékeny, bohókás, de mindig vidám, optimista, a társaság "bolondja". külsőleg nem egy csinibaba, de megvan a maga egyedi stílusa.


2. csendes, szürke, de mindenkivel kedves, széparcú, de teljesen átlagos stílusú. nem jár el otthonról, nem a társaság közepe.


3. nagyhangú, flegma, beszólogatós. csinos, tudja is magáról, a baráti körével/akiket méltónak tart rá kedves, de másokkal kegyetlenül tud bánni.


2011. jún. 29. 22:06
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
1.
2011. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
én 2. vagyok és a szerelmem is az :)
2011. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

1. Ugyan nem jövök ki velük de nincs különösebb bajom az ilyenekkel. Csak nem az én zsánereim, valamiért.

2. Ilyen vagyok én. Persze az igazság az, hogy az 1.-ből a feledékenység az igaz rám meg az optimista és egy kicsit szétszórt nem törődöm jellem. De amúgy csendes vagyok. Átlagos arcú..Nem vagyok a társaság közepe, de nem is vágyódtam rá soha. Amit annyira bírok az ilyen általánosítástól, hogy a 2. típus az biztos unalmas, meg nincs véleménye, meg nem meri megmondani a frankót az igazat, nincs kedve semmihez, nem jár el sehova mert unalmasnak tartja...Ezeket úgy "szeretem"! Holott egyik sem igaz, de nem akarok letörni itt senkit sem úgyhogy nem írok ellen véleményt csak nyugodtan éljen tovább ez a sztereotípia , ha ennyire "szeretik" az ilyen embereket :-D.

3. Velük sincs semmi bajom. Amíg nem köpnek a levesembe. Hogy én miért vagyok olyan amilyen. Amikor megakarnak változtatni külsőleg és mentalitásban is. Amikor semmi nem jó nekik bennem amilyen vagyok.


Amit még muszáj megjegyeznem az az, hogy igen mindenkivel kedves vagyok de nem azért, hogy emiatt bevágódjak másoknál ez bennem van már kiskorom óta. Akivel tudok azzal kedves vagyok, és aki velem is kedves azzal én is az vagyok. Ilyen egyszerű. De nem azt jelenti, hogy jópofizok eleinte. Nem, csak senkit sem szoktam külön kategorizálni, hogy ezzel most akkor nem törődöm leszek mert.. a másikkal megint nem foglalkozok vele flegma leszek. Nem igazán. Nem az én stílusom. Még a 3. típussal is kedves vagyok, pedig volt amelyik beszólogatott. De még is kedves voltam és vagyok az ilyenekkel, mert senki sem tökéletes.

2011. júl. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
A második a legszimpatikusabb.Én pedig a második és a harmadik keveréke vagyok :D
2011. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Én elsősorban második, meg egy kicsit első vagyok, ilyen sorrendben is szimpatikusak.

A harmadik ellenszenves, próbálom minél inkább elkerülni, mert keresi a konfliktust ha a közelében vagyok.

2011. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Régi kérdés ugyan, de nem bírtam megállni, hogy ne írjak. Az, hogy valaki kedves mindenkivel, még nem jelenti azt, hogy személytelen. Nyilvánvalóan ezt úgy kell érteni, hogy elsőre mindenkihez normálisan és emberien fordul és nem bélyegzi meg az embereket a külsejük vagy a róluk hallott dolgok alapján. Nem pedig úgy, hogy ha valaki megalázza ország-világ előtt, ő még mindig kedvesen mosolyogva fog köszönni az illetőnek. Szerintem ez egy igazán becsülendő emberi tulajdonság.
2015. okt. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!