Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik sokan, hogy...

Miért hiszik sokan, hogy normális a családtagok előtt a meztelenkedés?

Figyelt kérdés

Le vagyok taglózva, hogy sokaknál természetes, hogy szülők pucéran mászkálnak a gyerekek előtt és az idősebb gyerekekben sincs annyi szégyenlősség, hogy a családtagok előtt ne pucéran mutatkozzanak.

Aki ezt természetesnek tartja, elárulná, miért gondolja, hogy az?


2011. júl. 5. 16:22
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
16%

"de most a saját szülőd előtt miért kéne szégyenlősködnöd" kérdőjel a végére.


Üdv. Aki írta.

2011. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk is a meztelenkedés tesóm családja részéről nagy divat ,de szerintem sem normális dolog meztelenül lófrálni. Sőt ha a 140kg soginőm felöltözik netán, akkor az egy kis felső, alul semmi és így jön ki a teraszra is ha netán vki becsenget hozzájuk,de volt már pld.hogy a postáshoz is így jött le.(Senki nem érti miért nem öltözik fel rendesen, de lehet,hogy abba van,hogy ő egy bomba nő :D )
2011. júl. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
91%

Ahány ház, annyi szokás. Akik megszokták a meztelenkedést és nem zavarja őket egymás között, arra mi alapon mondhatnánk, hogy nem normális? Mit kell abban vájkálni, hogy hord-e valaki otthon bugyit, vagy nem?

Nálunk nem természetes, legalábbis a szüleim nem pucérkodtak előttem, ennek ellenére előfordult, hogy megláttam őket így. Ha másoknak természetes, vagy így kényelmes, hát legyen. Ettől még nem bújnak ágyba egymással. Nem értem, mi a gond.

2011. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
46%
Ahány család,annyi szokás.Nem vagyunk egyformák,és ez így van jól.Én sosem szerettem meztelenkedni,a férjem,ha tehetné egész nap így lófrálna.Szerencsére fiúnk van,így nem zavar.
2011. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:
77%

Hát én bugyiban és melltartóban is szégyenlős vagyok anyám előtt! Sőt, engem az is zavar, ha előttem járkál pucéran. Olyan is volt még kiskoromban, h átjött barátnőm. Anya pedig ott mászkált pucéran, kereste fürdéshez a törölközőt. Engem ez zavar..

16/L

2011. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk nem tabu a meztelenkedés, de nem is szokás pucéran mászkálni egymás előtt. Engem egyáltalán nem hoz zavarba az, ha a szüleim vagy testvéreim előtt öltözöm át, de ez fordítva is így van. Fürdés esetén sem zavar, ha bejönnek a fürdőbe valamiért, nem hiszem, hogy bárki úgy nézne rám a rokonaim közül. Azért tartom természetesnek, mert mindig az volt, sosem takargatták magukat a szüleim, sokat fürödtünk együtt amíg pici voltam. Viszont azt hangsúlyozni szeretném, hogy nem szokásunk pucéran mászkálni a lakásban, azon nagyon meglepődnék, ha úgy állítanék haza, hogy apám ruha nélkül császkál. :)
2011. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
63%

nálunk is természetes ez. bár nem azt mondom,hogy egész nap pucérkodunk,de nem zavar,hogyha a férjem meztelenül/bugyiban lát,amikor hazajön :) sőt..a pizsit sem szeretem és együtt is fürdünk. még messzebb megyek,van hogy a gyerekemmel is (10hós) együtt fürdök :)

és azt kell mondanom hogy ő meg tépkedi le magáról a pelust,amikor melege van.

nem vagyunk szégyenlősek,így születtünk,pucéran...

és...a nudista strand sem gáz,legalább lebarnulok mindenhol,és úszni is jobb.

de kinek a pap,kinek a papné 28/n

2011. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk ez teljesen normális. Nem tudom, miért kéne szégyellnem magam a szüleim előtt, mikor belőlük vagyok, az ő testükből, ők hoztak létre engem. Olyan mintha magukra néznének. Nem szoktam direkt meztelenkedni, de megesik, hogy jövök ki a fürdőből, és meglátnak. Nagy ügy. Én nem vagyok szégyellős idegenek előtt sem, így jött mindenki világra, számomra természetes látvány egy emberi test. 20/L
2011. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
mi sem mászkálunk meztelenül a lakásban, viszont nem bújunk el átöltözni, nem is lenne hová. És fürdésnél be szoktunk ülni a fürdőbe beszélgetni az éppen fürdővel,- mert ott lehet a legjobbat beszélgetni. nem bámuljuk merően , inkább a szemébe, meg semlegesen nézegetünk.
2011. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Akik azt mondják, hogy természetes, de ellenkező neműek közt már nem, akkor mégsem természetes. Ha természetes, akkor nem számít, hogy pénisz vagy vagina.
2011. júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!