Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelenthetem már, mint...

Bejelenthetem már, mint eltűnt személyt? Teljesen ki vagyok készülve! (? )

Figyelt kérdés

A párom már 30 órája nem ad magáról semmiféle életjelet. Tegnap hajnal 5 órakor elment dolgozni, ahogy szokott. Azt mondta, munka után (délután kettőig dolgozik egyébként) elmegy meglátogatni egy munkatársát, aki 40 km-rel odébb lakik. Nem ismerem a srácot, sajnos a nevére sem emlékszem, hiába is töröm az agyam. Tegnap este fél kilenc körül hívtam a párom, hogy megkérdezzem, kb. mikor ér haza, de nem vette fel. Este 11-ig folyamatosan próbáltam hívni, de semmi. Utána valószínű lemerült a telefonja. Abszolút nem tudom elérni és még mindig nem jött haza. Kétségbe vagyok esve, mehetek már a rendőrségre? Foglalkoznak egyáltalán az üggyel ennyi idő eltelte után?

Azt még leírnám, hogy ez a viselkedés egyáltalán nem jellemző a páromra, 8 éve együtt vagyunk, ismerem. Nem italozik, nem nőzik. Félek, hogy baleset érte vagy valami egyéb baj történt. De ennyi idő után már engem vagy a szüleit valahogyan biztos értesítette volna a rendőrség, ha baj lenne, ugye?


2011. júl. 10. 10:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/145 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mi lett, szorítok, hogy csak másnaposság legyen a végkifejlet!
2011. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/145 anonim ***** válasza:
100%
Én is szorítok, hogy csak valami ütősebbre sikeredett buliról legyen szó. Légyszíves írd meg, ha van valami fejlemény!
2011. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/145 anonim ***** válasza:
100%

van valami fejlemény?

nekem is volt ilyen, hogy eltűnt a férjem, én felhívtam a mentőket és be kellett mondani a nevét, korát, és így meg tudták mondani, hogy érte-e baleset vagy ilyesmi.

2011. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/145 anonim ***** válasza:
100%
Várom a fejleményeket.. :(
2011. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/145 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam a rendőrségen. Azt mondták, hogy várjak ma estig, ha nem kerül elő, akkor menjek vissza. Addig is telefonálgassak. Már hívtam a mentőszolgálatot, a környéken lévő kórházakat, és végre elértem a munkahelyét is, de mivel vasárnap van, csak a biztonsági szolgálat van ott, így nem tudtak felvilágosítást adni, azt mondták, hívjam őket holnap délelőtt. Szóval senki nem tud róla semmit. Elértem még két munkatársát, ők sem tudtak mit mondani. Annyira nehéz ez a tehetetlenség. Éjszaka összesen fél órát tudtam szunyókálni. Fáradt vagyok, de nem megy az alvás, sem az evés, pedig a gyomrom már kilyukad, olyan éhes vagyok. Csak kerülne már elő.
2011. júl. 10. 13:28
 36/145 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért, de remélem hamar előkerül a párod :)
2011. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/145 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen volt kiírva Facebook üzenőfalra. Nem tudom merre laktok, és hogy mennyi idős a párod. Ne haragudj, ha mégsem ő az, csak gondoltam kiteszem, ahogy megláttam.

F E L H Í V Á S !

Csilla Domokos EMBEREK! ÉRD ÉS TÖRÖKBÁLINT KÖZÖTT ELÜTÖTTEK EGY HUSZONÉVES BICIKLIS SRÁCOT, MÉG MINDIG NINCSENEK MEG A HOZZÁTARTOZÓI NEM TUDJUK, HOGY KI LEHET. KÉRLEK SEGÍTSETEK, HA BÁRKINEK HIÁNYZIK VALAKIJE AZONNAL JELEZZE ELMONDJUK, HOGY HOL VAN IDE NEM SZERETNÉM KIÍRNI (06 30 972 0553), EZT MEG OSSZÁTOK MEG LÉGYSZI!

2011. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/145 anonim ***** válasza:
100%

A komment megírásának időpontja: ma 13:28


Akikhez ment bulizni azokról nem tudsz semmi hogy hol laknak vagy kik azok vagy valami??Csak mondta hogy melyik faluba vagy városba megy....?

2011. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/145 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, de nem ő az. :(
2011. júl. 10. 13:45
 40/145 A kérdező kommentje:

utolsó előtti, bocsi



Nem tudok semmit róluk, ez egy viszonylag friss munkahely, sajnos nem ismerem még a munkatársait. Könnyebb lenne, ha legalább egy nevet tudnék.

2011. júl. 10. 13:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!