Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelenthetem már, mint...

Bejelenthetem már, mint eltűnt személyt? Teljesen ki vagyok készülve! (? )

Figyelt kérdés

A párom már 30 órája nem ad magáról semmiféle életjelet. Tegnap hajnal 5 órakor elment dolgozni, ahogy szokott. Azt mondta, munka után (délután kettőig dolgozik egyébként) elmegy meglátogatni egy munkatársát, aki 40 km-rel odébb lakik. Nem ismerem a srácot, sajnos a nevére sem emlékszem, hiába is töröm az agyam. Tegnap este fél kilenc körül hívtam a párom, hogy megkérdezzem, kb. mikor ér haza, de nem vette fel. Este 11-ig folyamatosan próbáltam hívni, de semmi. Utána valószínű lemerült a telefonja. Abszolút nem tudom elérni és még mindig nem jött haza. Kétségbe vagyok esve, mehetek már a rendőrségre? Foglalkoznak egyáltalán az üggyel ennyi idő eltelte után?

Azt még leírnám, hogy ez a viselkedés egyáltalán nem jellemző a páromra, 8 éve együtt vagyunk, ismerem. Nem italozik, nem nőzik. Félek, hogy baleset érte vagy valami egyéb baj történt. De ennyi idő után már engem vagy a szüleit valahogyan biztos értesítette volna a rendőrség, ha baj lenne, ugye?


2011. júl. 10. 10:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/145 A kérdező kommentje:
nem autóval ment
2011. júl. 10. 10:45
 22/145 anonim ***** válasza:
75%

Hát de akkor is basszus,emeld fel a telefont,mert mi itt nem tudunk mit tenni! Én már régen felhívtam volna a rendőrséget,környékbeli kórházakat,szülőket,testvéreket,haverokat! Hogy bírsz így a babérjaidon ülni?

Ha írsz privátot adatokkal esküszöm én körbetelefonálok Neked!!!

2011. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/145 anonim ***** válasza:
5%

A komment megírásának időpontja: ma 10:45


Akkor mivel ment???Motorral???

2011. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/145 anonim ***** válasza:
79%

Kedves ma 10:45

Tömegközlekedésről hallottál már? Mert ha nem, irigyellek :)


Kérdező, remélem elmentél már a rendőrségre, ennyi idő után segíteni fognak.

2011. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/145 A kérdező kommentje:

Busszal. Fél óránként mennek arra a településre buszok, úgyhogy azzal ment, mert hogy azt mondta, lesz egy kis ünneplés (szülinap vagy névnap, nem tudom), és majd busszal jön haza. Tegnap reggel munkába indulás előtt mondta, hogy este 8 körül itthon lesz. Már azzal nyugtatom magam, hogy lehet a kelleténél jobban felöntöttek a garatra (bár ez egyáltalán nem jellemző rá, de egy évben kétszer előfordul, lehet, hogy csak erről van szó), és talán most ébredezik másnaposan a haverjánál. Bízom benne, hogy tényleg csak ennyi történt.

Egyébként nem ülök a babérjaimon, hívtam a családod, a haverjait, néhány munkatársát, akiknek tudom a számát, a munkahelyet (de ott nem veszik fel a telefont), most akkor tényleg megyek a rendőrségre, mert nem bírom ezt a tehetetlenséget.

2011. júl. 10. 10:59
 26/145 anonim ***** válasza:
83%

Fél óránként mennek arra a településre buszok, úgyhogy azzal ment, mert hogy azt mondta, lesz egy kis ünneplés (szülinap vagy névnap, nem tudom)


Nem lehet hogy kicsit többet ivott és egy kicsit elhúzódott a buli és lekéste a buszt,a telefonja meg lehet hogy pont lemerült,mert gondolom töltőt nem szokott magával cipelni!

Most hogy ezt mondtad én egyből erre gondoltam...

Várjál még egy 1-2 órát,azt menjél a rendőrségre,hátha közbe haza esik!

2011. júl. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/145 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, hogy elmész a rendőrségre, ők biztosan tudnak majd segíteni. Remélem, hamarosan jó hírekkel szolgálhatsz, hogy a pároddal minden rendben van. :-)
2011. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/145 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kórházakat meg a rendőröket csörgetném. Remélem mielőbb meglesz.
2011. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/145 anonim ***** válasza:
100%
Kórházak, rendőrség, ha van közös ismerős, akkor facebookra is kitenném, hogy ki tud róla - hátha.
2011. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/145 anonim ***** válasza:
71%
nagyon remélem, hogy csak kegyetlenül berúgott, és azért nem tudod elérni. nekem volt már hasonló szitum, a barátom elment vidékre, ivott mint az állat, és nem bírtam elérni. aggódtam, aztán másnap felhívott, hogy sorry, de nagyon bekészültek. inkább legyen másnapos mint valami baleset vagy hasonló...
2011. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!