Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok ha 14éves...

Mit reagálnátok ha 14éves lányod bejelentené hogy fogamzásgátlót szeretne szedni?

Figyelt kérdés
Ha lehet irjatok kort és csak annyit hogy van gyereked van nincs.köszi.
2011. júl. 18. 13:13
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
73%

Inkább legyen, mert a mai fiatal fiuk ész nélkül berakják és nem gondolnak a következményekre.

Okosabb a lányod. Én megengedném, már ha akar nemi életet élni. Jobb félni mint megijedni.

Végül is nem egészséges már ilyenkor elkezdeni. De jobb mint egy korai nem várt unoka.

2011. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
82%
A 3. 13:22-es vagyok: 25N
2011. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
51%
anyuka vagy vagy a lány?
2011. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 A kérdező kommentje:
Nem,nem vagyok 14éves és a lányom sem annyi,kiváncsi voltam a véleményekre mert egy kicsit másként gondolkozom mint az átlag,ez most is bebizonyosodott.
2011. júl. 18. 13:25
 25/68 anonim ***** válasza:
35%
Én megpróbálnám legalább lebeszélni a szexről, van ideje még bőven szexelni. 14 évesen még gyerek!!! Gondolom te nem az anyuka vagy, hanem a 14 éves. Legyél már eszednél légyszíves, nem azt mondom, hogy várj míg 18 leszel, de legalább 16 éves korodig várj ezzel!
2011. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
69%

14 éves koról ő maga is irathat fel fogalmzásgátlót. Ha megtiltanád neki, akkor elmenne feliratna, és kérne pénzt a pasijától. Ennyi.

Szóval inkább támogasd, még ha korai is.

2011. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
67%

Én elmennék a saját nőgyógyászomhoz tanácsot kérni. Megbeszélném vele, hogy hozom a lányom és beszélje rá inkább a pettingre, max szexuális segédeszközökre. Szerintem ez lenne a legcélszerűbb!

Nem mindegy az sem hány éves a fiú.

Én 13 voltam és nagyon megbántam.


És "megdícsérném" , örülnék Neki, hogy ilyen témában mer hoizzám fordulni, el meri mondani amit szeretne. Nem utolsó sorban felelősségteljes! Bízik bennem máskor is forduljon hozzám!


22/N és nincs gyerekem, de én ezt tenném!

2011. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
57%

Először is: egy normális gyermek-nőgyógyász nem fog felírni fogamzásgátlót.


Azt mondom, hogy ez az anya (szülők) hibája.

Talán rossz példa áll a GYEREK előtt, azt hiszi, hogy ettől lesz menő vagy felnőtt.


Az én lányom most lesz 14.

Itt vannak a barátnői és xboxoznak, délelőtt meg legóztak.


EZ LENNE A NORMÁLIS.


40/N

2 lányom és 1 fiam van

2011. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
85%
Az a tény mindenképp dícsérendő, hogy legalább eszébe jutott a védekezés(sokan csak csinálják, aztán néznek, h összejött a gyerek...meg elhiszik a majd vigyázunk, meg ha állva csináljuk, akkor nem leszel terhes és hasonló hülyeségeket). De fogamzásgátlót 16 év alatt nem ír fel lelkiismeretes orvos(legalábbis amikor én írattam, ez volt) Szerintem beszélj vele, derüljön ki, hogy azért kell-e neki, mert aktuális, vagy csak azért, mert mások már szednek.
2011. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
39%
Ja és annyi, hogy bármilyen helytelen is ez az egész, nem a szülő dolga eldönteni hogy mikor feküdhet le a fiújával. Szóval nem értek egget azokkal akik azt írták hogy fagasd őt a fiúról, és a kapcsolat komolyságáról.
2011. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!