Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan bizonytalan vagyok,...

Olyan bizonytalan vagyok, hogy a vőlegényem lenne a nagy ő, vagy nem. Hogy döntsem ezt el?

Figyelt kérdés

ugyanis ami mellette szól:

-azt akarja amit én: család, megélhetés, biztonság

-megbízható, becsületes, stb.


ami ellene:

-nem tudja kimutatni hogy szeret, de ha valami nem tetszik neki bennem, akkor aztán nagy a szája

-minden reggel mardos valami belül, mintha nem lenne minden rendben és szakítani kellene


ma is vagy 4-kor ébredtem erre a frusztráló érzésre és majdnem minden reggel így ébredek! miért lehet ez bennem?


mindent összevetve bizonytalan vagyok.


hogyan oldjam meg?


2011. júl. 26. 07:01
1 2 3
 11/29 anonim válasza:

07-11

(Amikor ezt írtam, még csak az első kommented volt)

2011. júl. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
(Bocs, nem 07-11, hanem 07-41 Nehéz jó...)
2011. júl. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

megyek is a könyvtárba, jókat írtatok :)

2011. júl. 26. 08:38
 14/29 anonim ***** válasza:

szerintem ha megszólal a vészcsengő a füledben, arra figyelni kell, nem szabad elnyomni a hangját, mert a belső ösztön sosem hazudik

ha már úgyis a könyvtárba mész, mindenképp vedd ki Csernus Férfi és Nő című könyveit, hamar megtalálod a választ a problémádra (ha már írta valaki, bocs az ismétlésért, nem olvastam végig mindent)

nekem nagyon sokat segített !

2011. júl. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem megbántásként írom, és lehet, hogy túl durván fogalmazok, de, ha neked már megfordul a fejedben, hogy Ő-e a Nagy Ő, és listát készítesz Előnyök, Hátrányok címmel, akkor Biztos, hogy nem Ő az Igazi.

Ha megtaláltad az Igazit, akkor nem mérlegelsz így, hogy "mellette szól" meg "ellene szól".

Ha a véleményemre vagy kíváncsi, akkor: Neked NEM Ő a Nagy Ő.

Ha az lenne, ki sem írnál ilyen kérdést.

2011. júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Egyetértek 10.00-val.
2011. júl. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ő lenne, nem is kérdeznél ilyesmit.
2011. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Nem bántani akarlak, de ha felmerül a kérdés, hogy tényleg ő-e az igazi, akkor szerintem nem ő az igazi. Mikor én hozzámentem a férjemhez egy pillanatig sem kételkedtem a döntésemben a jegyesség alatt, és most az esküvő elmúltával se kételkedem, hogy jól döntöttem-e. Tudom, hogy jól döntöttem, hogy ő és én összetartozunk, nem volt kétség egyik oldalról se.
2011. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Először is fel kellene adnod a kislányos, rózsaszín álmaidat: nincs olyan, hogy nagy Ő, herceg sincs hófehér lovon.

Néha összehoz a sors olyan emberrel, aki alkalmas rá, hogy boldoggá tegyen minket, hogy egymás élete párja, nagy szerelme legyünk vele. Hogy ez végül megvalósul-e és így is marad-e egy életen keresztül, ez a legnagyobb részben rajtunk és rajta áll.

Másodszor: ha felmerülnek benned ezek a kérdések és ennyire bizonytalan vagy, nem kellene még elkötelezned magad. Arról nem is írtál, érzel-e iránta szerelmet, vagy legalább olyan erős szeretetet, ami vetekszik a szerelemmel? A kérdésedből úgy tűnik, nem igazán.

2011. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

"listát készítesz Előnyök, Hátrányok címmel, akkor Biztos, hogy nem Ő az Igazi. "


azért, mert valaki megfontoltan vág bele hosszú távú kapcsolatba szerintem nem vonja azt maga után, hogy nem ő a nagy ő.


voltam már vakon is szerelmes, nem jött be....

2011. júl. 26. 11:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!