Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel "megbántanám" a páromat?

Ezzel "megbántanám" a páromat?

Figyelt kérdés

A párommal már elég rég ismerjük egymást és pár hónapon belül össze is házasodunk, aminek mindketten nagyon örülünk. (mivel nagyon jól megvagyunk egymással).

Ugymond az egyetlen gond az, hogy van egy részeges testvére (a többiek normális életet élnek).

A problémám az lenne, hogy ha majd felmerülne az a téma, hogy segítsük azt a testvért, én egyáltalán nem szeretnék pénzt adni neki. (már csak azért is, mert én arra keményen rádolgozok és azt a pénzt ne igya el más).

Nem azt mondom, hogy néha nem főznék neki ezt-azt; nem takarítok ki, mosok rá.

De pénzzel egyáltalán nem szeretném segíteni mert csak elinná, és utána egy jót röhögne.

Ez így helyes lenne?


2011. júl. 28. 11:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

az oké h én támogatom a testvérem ,mert az én testvérem -DE MI az hogy az én párom mosson v főzzön az én tesztvéremre ?? ez abszurd .PLÁNE hogy nem egy önhibáján kivül megbetegedett emberről beszélünk hanem egy alkoholistáról -aki ha akar kemény erőfeszítéssel szintén lehet norm ember. De ha mindent alá tesznek és kiszolgálják a függősségét sosem lesz az.-ez persze máshova tartozik.


Tehát eszedbe se jusson mosni arra a másik férfira mert ez totális képzavar !!!!

2011. aug. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Bele se kezd a gondozásába! Ezt onnan mondom, hogy párommal egy településre költöztünk az ő bátyával. Majd neki semmi bevétele nem volt csak ami megmaradta a házból amit eladtak,munkanélkülire nem mehetett mert stiklie volt az apeh felé.......... Mi éltünk a családiból+ gyes,és a munkanélküliéből a páromnak. ez volt összesen 90ezer forint volt. Majd jött hogy nincs kenyere és nincs ez.. elmentünk neki venni majdnem minden nap jött hol egy ebédre hol egy vacsorára.A végén mikor már misem voltunk meg nagyon mondtuk neki mi voltunk a legszemetebbek...hogy nem adunk neki pedig ő....Jóbb a tisztes távolság.... ha a "kisujjadat nyujtod majd vigyázz be ne kapja az egész karod!" Ne pénzt adj neki hanem ételt mert azt nem tudja piára költeni csak megenni.
2011. aug. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!