Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá ha édesany...

Mit szólnátok hozzá ha édesanyátok elfelejtene felköszönteni a 25. születésnapotokon? Velem tegnapelőtt ez történt.

Figyelt kérdés
Ráadásul egyedüli gyerek vagyok, eddig semmi bajunk nem volt egymással. A telefonjára még én töltöttem 3 napja pénzt. Hát ennyire nem számit neki az egyetlen gyereke? Nagyon kivagyok.
2009. ápr. 6. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon beképzelt, követelőző szemétállat, elkényeztett egyke vagyok. Az egész világ körülöttem forog, mindenki rám figyel. De jó nekem édes Istenem! Az emberek pedig jók, csak én vagyok rossz.

Azt pedig, h a saját anyám a szülinapomat elfelejti, miközben a barátaim, barátnőim sorra felköszöntenek, smst-t irnak - azt meg észre se kéne venni.

Mert hányszor köszöntsön fel az anyám? Egyetlen egyszer egy évben. Egy perc, telefon: boldog szülinapot. - s talán hozzátehette volna azt is, h szeretlek. Túl sokat várok, ugye?

2009. ápr. 6. 23:48
 32/79 anonim ***** válasza:
83%
Te tényleg egy agyonkényeztet kis pic*a lehetsz. Mi bajod van már? Elfelejtette nagy ügy! És? Örülnél annak,h a szüleid nem alkoholisták aki a sz*rt is kiverték belőled gyerekkorodban nem ám,h még itt pattogsz ilyen miatt, hogy elfelejtette a 25ik szülinapodat! 25 évesen egy felnőt ember vagy ne vinyogjál már! Ilyenkor szégyenlem,h ebben az országban élek mert ilyen ostobákkal vagyok körbevéve vagy még rosszabbakal.
2009. ápr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
100%
Dehát te írtad hogy felköszöntött! Még ajándékot is adott! Ráadásul pénzt, nem valami kis csokit. Te egy szülinapján tízszer köszöntöd, vagy mi?Nem szép tőled megsértődni anyukádra. És nem is érthető, hogy mi bajod.
2009. ápr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem anyám kb 20 éve mondta utoljára, hogy szeretlek. Nyilván szeret, fura lenne, hogy miért mondogatja. Arra gondolnék, talán rákom van, vagy mi?
2009. ápr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 A kérdező kommentje:

Azoknak pedig, akik itt szemét anyáznak, meg stb. csak annyit kivánok, h kerüljenek ugyanebbe a helyzetbe. Hogy elitéljék, mert el van kényeztetve, uakkor meg ennyire ne törődjenek velük. Uezt kivánom nekik, se többet se kevesebbet.

Sőt! Megkockáztatom azt is, h érzelmileg egy 3 éves gyerek szintjén vagyok. Természetesen erről is én tehetek. Ki más?

Nem tartom anyukámat szemétnek, rossznak. Nem csüngök rajta. Egyszerűen rosszulesett ez az egész. És ezen semmilyen rosszindulatú beszólás nem változtat.

2009. ápr. 6. 23:54
 36/79 anonim ***** válasza:
100%
Más választ vártál?
2009. ápr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
93%

Na, már látom előre amikor a párod egyszer elfelejt tejfölt hozni, amiből levonod a kövezkeztetést, hogy már nem szeret, sőt tuti megcsal és pokollá teszed az életét.

Nem tartod furcsának, hogy vayg 20 ember más véleményen van mint te?

Nehéz lesz így az életed, mert magadnak teszed indokolatlanul nehézzé.

2009. ápr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, akivel nem törődnek. Ez nem te vagy. Ne tudd meg milyen, soha! Azt kívánom. Szülinapodra.
2009. ápr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 A kérdező kommentje:
23:50-snek: neked alkoholisták voltak a szüleid? És gyakran elfelejtették a szülinapodat? Vertek? Szegény. Képzeld, ha mindezt alkohol nélkül tették volna veled. És közben senkire nem számithatsz és mindenki elkényeztetett pics*nak tartana. És ahhoz mit szólnál, ha az apád öngyilkos lenne és te találnád meg? Mert velem ez történt.
2009. ápr. 6. 23:59
 40/79 anonim ***** válasza:
100%
Csak magunkról írtunk nagyrészt, hogy mi talán számon sem tartjuk. A napot.
2009. ápr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!