Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen hülye,...

Csak én vagyok ilyen hülye, vagy más is csinál ilyet?

Figyelt kérdés

Szüleim elutaztak, és egyedül vagyok itthon, ráadásul 2 napig a párom sem tud itt aludni.

Szóval nem azt mondom, hogy rettegek úgy félek, de azért van bennem egy kis félsz esténként!


Ilyenkor azt csinálom, hogy természetesen bezárom a bejárati ajtót, a szobám ajtaját is magamra zárom, mikor lefekszem, égve hagyom a lépcsőfordulóban a villanyt, a csuklómra kötözöm a pánik gombot, és még apum csontozókése is mellettem van. De hát, a mai világban..:S


Pláne, ha még a Gyűrűk Urát is végignézem, na akkor végképp besz@rok!:D (ez csak vicc volt)


Ti is bebiztosítjátok magatokat, ha egyedül vagytok?


23N


2011. júl. 31. 19:28
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
62%
xD hát régen röhögtem ennyit mint rajtatok. de amúgy az nem akkora baj ha féltek, mert így törekedtek a túlélésre genetikusan bennetek van, hogy sok mindenre figyeljetek, ami veszélyes lehet.
2011. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
81%

Èn 26 éves vagyok és mindig nagyon féltem ha egyedul kellett lennem. Bárhol, bármilyen lakásban, házban. A fantáziám szuleményeitöl, szellemektöl... reccsenésektöl, zajoktól. Föleg, h történtek a családunkban fura dolgok.

Aztán most egyedül lakom, és ebben a lakásban nem félek. Azota sem, hogy nemrég kiderült, hogy az elözö lakó felakasztotta magát a nappaliban...

2011. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
81%

19:39-es vagyok.

Még annyi, hogy én is félek a betörőktől, de jobban a zajoktól, megmagyarázhatatlan dolgoktól.Nem vérfarkas, meg rézf@szú, de minden egyéb ismeretlen zajtól, koppanástól, reccsenéstől.

A betörőket a kutyáink széttépnék, azoktól annyira nem félek.

2011. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
71%
Nyugi, énis iylen vagyok. Habár én még nem aludtam itthon teljesen egyedül ja de egyszer de az rég volt és buliból jöttem haza úgyhogy az alkohol elnyomott. :D De amúgy az ilyen bútorkattogástól meg hasonlók énis betojok, mégha nem is egyedül alszom a házban. :D
2011. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
95%

Hát szerintem ez nagyon túlzás, kivéve ha olyan helyen élsz, de nem hiszem, hogy egy nyomornegyed közepén élnél :D

Ajtó becsuk, oszt jó napot. Betörők oda mennek ahol senki sincs, pl ha van hétvégi házatok/nyaralótok/pincétek akkor azt féltsed :D

2011. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:

19:46 megértelek, hogy röhögsz, nem csoda:S

ezek a dolgaim közül azt tartom a legröhejesebbnek, hogy magamra kötözöm azt a sz@rt, nem elég, hogy mellettem legyen, még még magamra is aggatom:D

2011. júl. 31. 19:49
 17/59 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez felnőtt korban már nem normális. Én is megteszem az alapvető óvintézkedéseket de minek féljek feleslegesen? Rádiót hallgatok (jobb mint a tv mert sokkal "élőbbnek" érzem), itt vannak a kutyák meg a macska és máris konfortosan érzem magam. Amit ti csináltok az már kicsit túlzás.
2011. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
77%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:47


Komolyan felakasztotta magát? Na, akkor nekem nem lenne maradásom :D Én is költöztem egyszer egy helyre, első kérdésem azt volt, mi lett az előző lakóval. Mondták, hogy hirtelen meghalt, majdnem lemondtam a lakást, de aztán kiderült, hogy messze az otthonától halt meg, pont elutazott, szóval beköltöztem. Brrr, komolyan nem tudnék ott élni :S

2011. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom hogy mit lehet félni 1edül. Írd tele hülyeségekkel a fórumot.
2011. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez azért túlzás. Én gyakran alszom egyedül a lakásban, amikor a párom éjszakás, de semmivel nem nagyobb az esély egy betörő megjelenésére, mint bármikor máskor. Persze bezárom az ajtót, de például ha meleg van, akkor ugyanúgy nyitva van éjszakára az ablak.


Gondold ezt végig egy kicsit, mert borzasztóan túlparázod. Nézz meg egy aranyos filmet este, valami romkomot, és arra aludj el, nem lesz semmi gond :)

22N

2011. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!