Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen hülye,...

Csak én vagyok ilyen hülye, vagy más is csinál ilyet?

Figyelt kérdés

Szüleim elutaztak, és egyedül vagyok itthon, ráadásul 2 napig a párom sem tud itt aludni.

Szóval nem azt mondom, hogy rettegek úgy félek, de azért van bennem egy kis félsz esténként!


Ilyenkor azt csinálom, hogy természetesen bezárom a bejárati ajtót, a szobám ajtaját is magamra zárom, mikor lefekszem, égve hagyom a lépcsőfordulóban a villanyt, a csuklómra kötözöm a pánik gombot, és még apum csontozókése is mellettem van. De hát, a mai világban..:S


Pláne, ha még a Gyűrűk Urát is végignézem, na akkor végképp besz@rok!:D (ez csak vicc volt)


Ti is bebiztosítjátok magatokat, ha egyedül vagytok?


23N


2011. júl. 31. 19:28
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
64%

19:39-es vagyok.

Nem értem, akik még ezért is lepontozzák az embert, ha fél...

Nekünk is hatalmas a ház, majdnem 400nm, 8 szoba, rengeteg helység, nagy ősfás park, hát aki itt sem félne egyedül, nő létére, az megnézném.

2011. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
52%

Én is nagyon félős vagyok. Minden zajtól berezelek, valamelyik nap úgy megijedtem a balkon ajtótól, hogy a gyomrom fájt. Ilyen vagyok, párom sokat dolgozik, most sincs még itthon.

Volt olyan is, hogy néztem egy filmet, volt benne pár jelenet, na akkor még wc-re se mertem kimenni.

Sajnos ezen nem tudok változtatni.

2011. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
67%
Én pasi vagyok és megvédenélek titeket bármitől! Gondoljatok rám, mikor féltek, és jobb lesz! Semmitől nem kell félnetek, ha én veletek vagyok!
2011. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem miért kell valakinek azért jobban félnie mert nő... Én mit nem adnék ha ősfás park lenne nálunk mert akkora ház és imádok egyedül lenni otthon főleg amikor már nincs világos...
2011. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
én akkor voltam bekakálva hetekig amikor megnéztem hülye fejjel a Pananorm Actyvitit!na az kikészített,de aztán eltelt pár hét és már csak röhögtem magamon!lefekvés előtt jó megnézni egy vígjátékot és nevetve lefeküdni vagy elfogadni,h a házak recsegnek-ropognak!de ha te ezekkel a "rituálékkal"tudsz csak lefeküdni,mert ezek nyugtatnak meg akkor tedd!egyébként pszichológusok sokat tudnak tenni,h megszűnjön ez a fajta fóbiád
2011. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
én már feküdtem légpuskával az ágyam mellett:D
2011. júl. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
86%

Nem agorafóbiás vagyok, hanem pánikbeteg.

És még senkivel nem találkoztam, aki viccesnek találta volna.

2011. aug. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
92%

Nem olvastam végig, csak az első kér oldalt, de csak nézek:-O

Én egyáltalán nem félek, ha egyedül vagyok itthon éjszaka. Volt egy hét, amikor szüleim nyaraltak, tesóm sem volt itthon, és tök egyedül voltam, de még örültem is kicsit az egyedüllétnek. Bezártam az ajtót, és nyugodtan lefeküdtem aludni, és legalább jól kipihentem magam, mert amúgy rossz alvó vagyok, mindig felébredek, ha valaki megy WC-re, vagy valamit csinál.

Eszembe nem jutott kést tenni a párnám alá, meg ilyenek. Ja, és nincs nálunk riasztó, nincs kutyánk, és kertes házban lakunk.

2011. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Az én nagyapám,egyszer a telken tölyötte az éjszakát erre reggel et nagydarab fickó ébresztetteh keresnek valakit.Meg ojan is volt vele h este ment haza, pisztojt fogtak rá leütötték.
2011. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!