Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen hülye,...

Csak én vagyok ilyen hülye, vagy más is csinál ilyet?

Figyelt kérdés

Szüleim elutaztak, és egyedül vagyok itthon, ráadásul 2 napig a párom sem tud itt aludni.

Szóval nem azt mondom, hogy rettegek úgy félek, de azért van bennem egy kis félsz esténként!


Ilyenkor azt csinálom, hogy természetesen bezárom a bejárati ajtót, a szobám ajtaját is magamra zárom, mikor lefekszem, égve hagyom a lépcsőfordulóban a villanyt, a csuklómra kötözöm a pánik gombot, és még apum csontozókése is mellettem van. De hát, a mai világban..:S


Pláne, ha még a Gyűrűk Urát is végignézem, na akkor végképp besz@rok!:D (ez csak vicc volt)


Ti is bebiztosítjátok magatokat, ha egyedül vagytok?


23N


2011. júl. 31. 19:28
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem is! :) Csupán kétszer nyitottam rá a betörőkre egymás után, amikor kisiskolásként egyedül jöttem haza.

Akkor most éljem az egész életem beteges rettegésben?

2011. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
90%

sztem ez azért túlzás :D

én egyszer lepleztem le betörőt. a szobámat festették, és éjjel nyitva volt az ablka, mert száradt a fal.

utcára néz.

én az alsó szinten aludtam, de éjfél fele kimentem rágyújtani a hintágyba. láttam, hogy egy emberke elemlámpával világít befele, én meg bekapcsoltam a telómon egy zenét, erre meglátott, és elfutott.

én nem parázok, ha egyedül alszok, anyámék pl. nem is zárják be az ajtót, mert most már ki van világítva az utca, és nekünk olyan nyikorgós ajtóink, ablakaink vannak, hogy nincs az az ember, aki hang nélkül nyitná ki.

arra meg azonnal felébrednék, mert nem alszok mélyen.

persze egyedül én azért bezárom.

20/L

2011. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
100%
És mit csinálnál a késsel, ha rád támadnának??? És attól nem fosol, h a pánikgombot álmodban véletlenül megnyomod? Szerintem is túlzás, én sokat aludtam egyedül családi utcafrontos házban, amikor a párom hetekig kórházban volt. Tény, h a 2 macskám velem volt (ilyenkor az állatok sokat segítenek), minden neszre felriadnak, és egyből fülelnek, ha valami nem megszokott zaj van. Megy egész éjjel a tv, redőnyök lehúzva, ajtó bezárva oszt ennyi... :)
2011. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 A kérdező kommentje:
a pánikgombot nem lehet véletlen megnyomni. Ennek legalább is olyan a kialakítása, hogy nem. Mélyen van a gombja.
2011. júl. 31. 20:08
 35/59 anonim ***** válasza:
51%
Én is ilyen "kis fosós" vagyok. Ha hallok valami hangot akárhonnan, majd összesz*rom magam. Hívom a párom telefonon, veszem a gázspay-m és miközbe beszélünk felkapcsolom a házban az összes villany és mindenhova benézek.
2011. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 A kérdező kommentje:
vigyázz, a gázspray-t nem lehet zárt térben használni.:) nekem is van, de az a táskámban lapul:D
2011. júl. 31. 20:10
 37/59 anonim ***** válasza:
93%
Gyerekkorombsn borzasztósn félős voltam, aztán egyszer csak elmúlt, most jó ideje egyedül élek és semmi majré nincs bennem. Sőt, szeretek egyedül lenni.
2011. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:

rám csak a papagájaim, meg az akváriumom vigyáznak:D

kutyánk nincs, a cicák pedig kint alszanak:S

2011. júl. 31. 20:12
 39/59 anonim ***** válasza:
51%
ja igen!Én is mindenhova benézek lefekvés előtt.:)
2011. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
64%
Vigyázz, ott vagyok az ágy alatt!!
2011. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!