Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen hülye,...

Csak én vagyok ilyen hülye, vagy más is csinál ilyet?

Figyelt kérdés

Szüleim elutaztak, és egyedül vagyok itthon, ráadásul 2 napig a párom sem tud itt aludni.

Szóval nem azt mondom, hogy rettegek úgy félek, de azért van bennem egy kis félsz esténként!


Ilyenkor azt csinálom, hogy természetesen bezárom a bejárati ajtót, a szobám ajtaját is magamra zárom, mikor lefekszem, égve hagyom a lépcsőfordulóban a villanyt, a csuklómra kötözöm a pánik gombot, és még apum csontozókése is mellettem van. De hát, a mai világban..:S


Pláne, ha még a Gyűrűk Urát is végignézem, na akkor végképp besz@rok!:D (ez csak vicc volt)


Ti is bebiztosítjátok magatokat, ha egyedül vagytok?


23N


2011. júl. 31. 19:28
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:
20:16, na azért ennyire nem...:D:D:D
2011. júl. 31. 20:17
 42/59 anonim ***** válasza:
98%

Másfél szobás lakásban élek. Akkoriban még egyedül éltem. Reggel felkeltem, kijöttem a hálóból, a nappaliban szétdobálva minden, ajtó tárva-nyitva - betörtek és el is vittek néhány dolgot. Mindezt éjjel. Azt se tartom kizártnak, hogy a hálóban jártak, vagy legalábbis benéztek, de nem ébredtem fel.


Reggel irány a rendőrség, a helyszínelő mondta, hogy örüljek neki, hogy ennyivel megúsztam, mert ha felébredek és kimegyek, akkor lehet, hogy még két nagy pofont is kaptam volna.


Utána vettem egy szobacirkálót, minden neszre magas hangon ugat. Így már betörő se mer bejönni, ha közben visít a kutya. Én ennyivel oldottam meg, hogy ne féljek.

De bevallom, amíg nem lett meg a kutya, az eset után néhány napig akár 5-10 alkalommal is ellenőriztem, hogy az öt ponton záródó biztonsági ajtón teljesen ráfordítottam-e a kulcsot, sőt, még poharakat is pakoltam elé, hogy összetörjenek, ha befeszítik az ajtót.

2011. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 habibi ***** válasza:
69%

én nem félek, még annak ellenére sem félek itthon, hogy pár évvel ezelőtt a szomszéd melletti házban élő férfit lelőtték egy éjjel, a szomszédomban idegbajos nő él, aki bármikor bekattanhat,és már rokonaimra is rátámadt, és az út másik felén pedig egy gyújtogató lakik, aki már egyszer a családjára gyújtotta a házat ( fél házuk leégett, de azt mondták, hogy véletlen volt, pedig ismerjük az okozót). jaj és a szomszédunk és a mi házunk között áll egy üres ház, ahol állítólag szellemek élnek, de én nem hiszek ilyen marhaságokban.

De a biztonság kedvéért van 4 puskánk és nagyon sok késünk(apám vadász).

19/L

2011. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:
nekünk meg hatalmas a házunk, talán emiatt is félek a kelleténél jobban. Ezért mondom mindig, hogy ha majd külön költözöm biztosan nem kell ekkora ház, még akkor sem ha esetlegesen telne is rá. Nem, nem..:S
2011. júl. 31. 20:30
 45/59 A kérdező kommentje:
nekünk is van pisztolyunk, de ahhoz tilos nyúlni bárkinek is, csak apunak lehet. De, ha akarnám sem tudnám, mert széfben van, aminek nem tudom a kódját:D
2011. júl. 31. 20:33
 46/59 anonim ***** válasza:
90%
Nekem csak akkor van ilyen, ha lefekvés előtt ufókról, meg paranormális dolgokról olvasok, esetleg X-aktákat nézek.
2011. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
63%

Egyedül élek, 20 éves korom óta.

Racionális vagyok, tehát hülyeségektől (szellemek, stb.) nem félek.

Betörőktől meg pláne nem.

Igaz, hogy panelban lakom, és kulcsra vannak zárva a kapuk, és be van kamerázva a lépcsőház.

Ha nem lakásban laknék, hanem házban, én is f0snék. Na, azért annyira nem, mint itt páran, pedig pánikbeteg vagyok. Komolyan nem hiszem, hogy ennyi ember létezik ilyen nevetséges félelmekkel.

24/L

2011. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
91%
Akkor máshogy fogalmazok: ha 11 éves kor fölött nevetségesen irracionális félelmeim lennének, felkeresnék egy orvost. A stressz tönkretesz. És borzalmas, hogy egy felnőtt ember nem tud egyedül éjszakázni.
2011. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
35%
Tévedésbe ne essél,én tudok egyedül éjszakázni,csak bebiztosítom magam.Nálunk pl sok nagy ablak van,nem úgy mint egy panelbe,ahol nyilván nem tudnak bemenni az ablakon.Másnak meg a te kis hülye félelmeid a nevetséges,hogy pánikolsz pl fényes nappal az utcán! :)))))
2011. júl. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:

igen, éjszakázni én is tudok, mert azért olyan szinten nem félek, hogy nem is alszom, nem erről van szó!

És igen, teljesen más egy panelban, mint egy hatalmas házban, ahova sokkal könnyebben bejönnek, és még a szomszédnak sem tudok átkopogni, hogy gáz van..:S

2011. júl. 31. 21:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!