Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen hülye,...

Csak én vagyok ilyen hülye, vagy más is csinál ilyet?

Figyelt kérdés

Szüleim elutaztak, és egyedül vagyok itthon, ráadásul 2 napig a párom sem tud itt aludni.

Szóval nem azt mondom, hogy rettegek úgy félek, de azért van bennem egy kis félsz esténként!


Ilyenkor azt csinálom, hogy természetesen bezárom a bejárati ajtót, a szobám ajtaját is magamra zárom, mikor lefekszem, égve hagyom a lépcsőfordulóban a villanyt, a csuklómra kötözöm a pánik gombot, és még apum csontozókése is mellettem van. De hát, a mai világban..:S


Pláne, ha még a Gyűrűk Urát is végignézem, na akkor végképp besz@rok!:D (ez csak vicc volt)


Ti is bebiztosítjátok magatokat, ha egyedül vagytok?


23N


2011. júl. 31. 19:28
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
100%
Off, de mi az a pánikgomb?
2011. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 A kérdező kommentje:
19:51 parancsolsz?:)
2011. júl. 31. 19:57
 23/59 anonim ***** válasza:
65%
Én is hasonlóan szoktam csinálni!:)))Sötétedés után már bezárom a bejárati ajtót,az ablakokat,amikor lefekszem, telefon bekapcsolva, kés mellettem:)))
2011. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
58%

Kedves utolsó!

Tudod milyen szar, amikor valaki egyedül van otthon? Ne, inkább ne is tudd meg..


Most vígasztaljalak azzal, hogy 14/l vagyok és minden hétköznap hajnalában egyedül vagyok itthon? Anyuék mennek dolgozni kora hajnalban, én meg rájuk ébredek, hogy készülődnek, vagy amikor vissza sem tudom aludni... és legyek kipihent a suliban... :D


Egyébként én nem a betörőktől félek, hanem a "fantáziám szüleményeitől" :D


Amúgy mi az a pánik gomb? légyszi írd le, mert nagyon kíváncsi vagyok rá xDD

2011. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:
ha megnyomom a pánikgombot, az rögtön bejelez a riasztósoknak, és ők jönnek is ki.
2011. júl. 31. 19:58
 26/59 anonim ***** válasza:
70%

Nálam a kapu bezárva, de benne a kulcs, az ajtó bezárva és ennyi. Aki akar, az bejön így is úgy is.:D Nem félek, nem érdekel...

23L

2011. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:

71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:58


Én 30N vagyok

2011. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:

Bár nem otthon lakom már, de van amikor a Párom éjszaka elmegy melózni. Ilyenkor nekem az biztosítja a nyugalmam, hogy ajtó bezárva, riasztón éjjeli üzemmód bekapcsolva, és a 2 kutyánkkal vagyok a házba (amstaffok). Így a biztos.


Hozzánk törtek már be, de akkor még se riasztó nem volt se a kutyáink. 24/L


Ja, a kést én is túlzásnak tartom! Inkább nem is írok olyanokat, hogy jobban jársz ha altatógázt nyomnak a lakásba, és úgy rabolnak ki, mintha fent vagy, és kitudja mitcsinálnak...bocsi....

2011. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
51%

Vagyis nem utolsó, hanem ma 19,51.


14/lányos voltam.

2011. júl. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
35%
de bátor az aki nem fél, nyilván azért mert az ő házukba nem mentek be éjszaka mikor aludtak.
2011. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!