Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért járnak 30-40 éves...

Miért járnak 30-40 éves egyedülálló nők discoba?

Figyelt kérdés

Nem tudom megérteni ezt, ok ha beülnek valahova nekik is kell a szórakozás. De az hogy összeverődnek csoportosan és ugy viselkednek, mint a 20on évesek és persze 20on éves pasikra vadásznak discokba az miért jó nekik?

Nem tudom, de nekem ez nagyon idegesítő. Nem érzik azt, hogy ők már kiöregedtek onnan? És ha még visszafogottan szórakoznának, talán nem nézném rossz szemmel, de ők a legharsányabbak gyakorlatilag mindenki őket figyeli, mert annyire feltűnő és néha már közönséges a viselkedésük.

Ennyire elkeseredettek?

Tényleg csak érdekel, hogy mit gondoltok, én nem akarom így végezni!


2011. aug. 1. 00:04
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
33%
Te nem is fogod. Mert 30 éves korodra, egy begyöpesedett, vén pi.a leszel, akire rá sem nyitja senki az ajtót, csak a macskája nyalja meg néha a kezét!
2011. aug. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal gázabb mikor a 12-13 éves kis csajok mennek discóba és úgy viselkednek mintha 23 évesek lennének. Szóval mifelénk sokkal jobban utálják a kiskorúakat.Főleg mikor jól leisszák magukat.

24/n

2011. aug. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:09

Privát e-mail a válasz írójának



neked is közel a klimax?:)

2011. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
Nem, még nem közeli! Igaz, már pelus sincs rajtam, mint a kérdezőn. Illetve gondolom rajtad is!:))
2011. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
Mert buli az ÉLET!!!!!
2011. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

Engem is idegesítenek a 14-16 éves kislányok, akik úgy néznek rám, mintha UFO lennék a magam 30 évével...

Túl vannak sminkelve, rázzák magukat, eljátsszák a nőt, és csodálkoznak, h a 20 éves srácok az igazi nőket nézik, nem őket.

De majd kinövik, nem gond.

A disco pedig ahogy jól írta valaki, csak alul van kor-határozva, nem felül:)))

i évente 1-2* elmegyünk a csajokkal, tavaly a lánybúcsúmat is discoban tartottuk, szuper volt, én jól éreztem magam, a kislányok pedig... az meg az ő dolguk:)

2011. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
azért mégis csak van abban valami, hogy a 90% a tulsminkelt ribibi ;))
2011. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam, hogy korhatáros a disco meg a szórakozás.


Sajnos sok tini irigy a harmincasokra hogy még harmincason is jobb nők,mint ők ,nagyon sok az agyonhasznált 16 17 18 19 20 éves sajnos.

Én is járok szórakozni,párommal külön külön is,volt hogy egy 15 éves tinike rámászott a férjemre,szószerint felkínálkozott neki,áááá ezek azt képzelik magukról,hogy ővék a világ,pedig a legtöbb ilyen csaj csak a mosdóba kell egy menetre,tisztelet a kívételnek mert vannak normális tizenévesek is.

Mondjuk azzal én se értek egyet mikor a 40 -es szingli,elvált,élni akaró nőci rámászik a 18 évesekre mert bíró ica szindrómája van.

2011. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
Amúgy a discókba szórakozóhelyre csak 18 év felett kéne bengedni bárkit is,mert inkább a harmincas legyen ott,mint a sok 14 13 éves éretlen kis k...va.
2011. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
szeirntem ha akarnak járjanak, szabad ország. én 31 éves vagyok 5-6 évet simán letagathatnék, ha kedvem szottyanna simán lemennék egy kulbba itt.a magyarországi "discokat" meg már 20 évesen cikinek éreztem amikor a kis 15-16 évesekkel volt tele. külföldön egy fővárosban élek, itt olyan kulbbok is vannak ahova 21 év alatt be sem engednek embereket, na meg olyan árak hogy bizonyos életszínvonal is kell ahhoz hogy valaki ott szórakozzon. szóval itt simán vannak 30-40 évesek is. és nem csak egyedülálló nők járnak ilyen helykre, nem kell magadból kiindulni nem mindenkinek az a célja hogy discoban ismerkedjen vagy egyészakás kalandja legyen. :) sosem ismerkedtem szórakozóhelyen és ezután sem fogok mivel már férjnél vagyok, de ha egy kis bulira vágyom (nem tinidiscora) akkor lemegyek a barátnőimmel egy nívósabb klubba.
2011. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!