Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért járnak 30-40 éves...

Miért járnak 30-40 éves egyedülálló nők discoba?

Figyelt kérdés

Nem tudom megérteni ezt, ok ha beülnek valahova nekik is kell a szórakozás. De az hogy összeverődnek csoportosan és ugy viselkednek, mint a 20on évesek és persze 20on éves pasikra vadásznak discokba az miért jó nekik?

Nem tudom, de nekem ez nagyon idegesítő. Nem érzik azt, hogy ők már kiöregedtek onnan? És ha még visszafogottan szórakoznának, talán nem nézném rossz szemmel, de ők a legharsányabbak gyakorlatilag mindenki őket figyeli, mert annyire feltűnő és néha már közönséges a viselkedésük.

Ennyire elkeseredettek?

Tényleg csak érdekel, hogy mit gondoltok, én nem akarom így végezni!


2011. aug. 1. 00:04
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
nem 13 évesekről beszélünk;) azért azt ne mondd, hogy a diszko a 40 éveseknek van!!!:D
2011. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Ja és nem árulom a husom a férjemmel járok el szórakozni,és nemrég egy ilyen kis szent 15 éves tinike rámászott ellőttem.De védd csak a tiniket olyan szentek.
2011. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

nem védem őket, csak nem értem a felháborodást. nagyon jól tudod, hogy mi megy a diszkóban, minek mész oda a férjeddel? felháborodnál akkor is ha valaki a piádba tett volna egy pirulát?


ez olyan mintha elmennék koncertre, és sirnék, hogy agyontapostak. vállald a következményeket. a diszkó világa komolytalan húspiac, szexről szól és drogról. ez van. nem házaspárok szórakozó helye. meg nem 40eseké, akiktől azért már elvárható lenne, hogy a társadalom valamelyik pillérében helyettaláljanak diszkó helyett. menjen klubokba, menjen jazz-re, menjen vacsorázni. de ne diszkóba.

2011. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

egyébként továbbra is tartom, hogy nincs semmi baj azzal ha egy 40es elmegy szórakozni.


azzal van baj, amikor a 40es elválik a férjétől, műcicit csináltat hitelből, kirakja mindenét, elmegy "szórakozni", és levadássza a FIA HAVERJAIT. vagy valamilyen totál minősíthetetlen viselkedési formát vesz fel. ami tininél magyarázható azzal, hogy kis hülye, de egy 30-40 éves nőnél marhára nem.

2011. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Én fiatal vagyok, közelebb a 20-hoz, mint a 30-hoz, de én rosszul érzem magam, ha olyan helyre megyek, ahol nálam fiatalabbak szórakoznak.

Nem igaz, hogy ez a kérdésben szereplőket nem zavarja.

Másrészről szidjátok itt a fiatalokat, de nem hiszem el, hogy sokak szerint rendben van az, hogy ott a 20-onéves pasiknak rázza magát valaki, ha dupla annyi idős. Az szokott így viselkedni, akinek ez újdonság.

Engem fenyegetni szokott vele anyukám,hogy ha nem viselkedek rendesen, akkor topot vesz fel és miniszoknyát és mindenkinek bemutatkozik a discoban, hogy ő az anyám :D

Szóval lényeg a lényeg, hogy egy érett felnőtt nőtől az ember inkább kulturáltságot vár, nem ezt, amiről itt sokan mesélnek. És most nem azokról van szó, akik csak elmennek,mert más szórakozási lehetőség nincs a városban, hanem akik elmennek és úgy viselkednek, mint a tizenévesek.

2011. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Aki előttem írt, igaza van. Na erről beszéltem én is, hogy aki rendesen csak szórakozik, jól érzi magát, azt a fene se veszi észre és nem is emlegetik.
2011. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
mindegy, én is igy gondoltam, de aki azt írta, hogy a tinik mennyire idiota szerencsétlenek, és fröcsögnek és gonoszak, hát az szégyellje magát(69°%) :) konkurencia? talán ő is a 20 éves fiukra bukik:D:D
2011. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Nem kunkorencia csak munkám során naponta látom hogy a mai tinik mire képesek.Tisztelet a kivételnek.
2011. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Áhh. :D

Írta valaki nem tudom már mikor, hogy biztos irigyek, mert a 30-as nők szebbek náluk :D

A szépség szubjektív, másrészről pedig, aki ilyen idősen ezzel dicsekszik az komolyan vicc. Más a munkájával, tanulmányaival, gyerekeivel, hobbijával, na de szépséggel, ami 90%-ban egy velünk született adottság?

Röhej.

2011. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
igen... komoly érettségre vall :D talán mégis a tinik közé valók :D
2011. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!