Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért járnak 30-40 éves...

Miért járnak 30-40 éves egyedülálló nők discoba?

Figyelt kérdés

Nem tudom megérteni ezt, ok ha beülnek valahova nekik is kell a szórakozás. De az hogy összeverődnek csoportosan és ugy viselkednek, mint a 20on évesek és persze 20on éves pasikra vadásznak discokba az miért jó nekik?

Nem tudom, de nekem ez nagyon idegesítő. Nem érzik azt, hogy ők már kiöregedtek onnan? És ha még visszafogottan szórakoznának, talán nem nézném rossz szemmel, de ők a legharsányabbak gyakorlatilag mindenki őket figyeli, mert annyire feltűnő és néha már közönséges a viselkedésük.

Ennyire elkeseredettek?

Tényleg csak érdekel, hogy mit gondoltok, én nem akarom így végezni!


2011. aug. 1. 00:04
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

szerintem is gáz,mikor láthatóan kiöregedett nők rázzák ott magukat.nevetségessé válnak ezzel. sztem ők nem tudják elfogadni hogy öregszenek.

24/L

2011. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
30 éves nő még nem öreg basszus 50 60 éves az öreg,demindenki annyi amennyinek érzi magát,az cikibb mikor a 14 évest harmincnak nézik,mert úgy néz ki a feje.ÁÁá a mai fiatalokkal az baj hogy azt hiszik a spanyol vigaszt is ők tojták.
2011. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Azért bocsánat mindenkitől, de javarészben a 24/L-nak van igaza van.Elhiszem én nektek, hogy sokan csak buliznak,mert unatkoznak stb, de akik tényleg rámásznak a fiatalokra meg úgy viselkednek, mint egy szárnyait próbálgató kamasz,annak valóban ennyi a gondja.
2011. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Az öregedés elfogadása az, hogy otthon ül, és néz maga elé??? Ne nézd, ha zavar. Ennyire karót nyelt nem lehetsz.
2011. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
30 felett ássákel magukat mert sok kiélt 20 as fröcsögi a mérgét hogy még igy is a harmincas negyvenes nők érzik magukt jobban,mert a huszasok kiélt kieégett unott semminek nem örülő mrget fröcskölő rosszmájúak.
2011. aug. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
nevetségesek vagytok, ahogy a tiniket szidjátok :)) a tininek ott a helye, a 30-as 40-esnek(akik szintél voltak kiélt 20asok!!! lol) meg egy szolidabb helyen kéne árulni a husát, ha már vénlány maradt ennyi idős korára. és nem 20 éves pasasokra vadászni, ami beteg dolog, mindenhogyan.
2011. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
az otthon ül és néz maga elé, meg a tinidiszko kozott vannak még bőven lehetőségek.
2011. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

Hála istennek lesz@rják, hogy ti mit gondoltok.

Elhappolják előletek a palikat, vagy miért zavar?

2011. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
többek között :)
2011. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
A tiniknek nincs ott helyük ,az éjszakába nincs keresni valójuk,aludjnak meg babázzanak,sajnos sokan babáznak is,némelyik 13 éves hajnalba megy haza a ruhának nevezett utcasarki viseletében,és a szülő nem tesz semmit.Igen mi is voltunk 20-asok csak mi rajtunk nem ment át a fél város és nem a testünkből jött össze az egyetem tandíja.Ha én lányom 13 évesen discoba menne úgy öltözne nem menne ki a házból 18 éves koráig.
2011. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!