Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért járnak 30-40 éves...

Miért járnak 30-40 éves egyedülálló nők discoba?

Figyelt kérdés

Nem tudom megérteni ezt, ok ha beülnek valahova nekik is kell a szórakozás. De az hogy összeverődnek csoportosan és ugy viselkednek, mint a 20on évesek és persze 20on éves pasikra vadásznak discokba az miért jó nekik?

Nem tudom, de nekem ez nagyon idegesítő. Nem érzik azt, hogy ők már kiöregedtek onnan? És ha még visszafogottan szórakoznának, talán nem nézném rossz szemmel, de ők a legharsányabbak gyakorlatilag mindenki őket figyeli, mert annyire feltűnő és néha már közönséges a viselkedésük.

Ennyire elkeseredettek?

Tényleg csak érdekel, hogy mit gondoltok, én nem akarom így végezni!


2011. aug. 1. 00:04
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Oké, hogy egy tini képes ilyenre, de itt épp azokról volt szó, akik már bőven nem tinik, mégis ilyeneket csinálnak. Akkor most kit is szidtok?
2011. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
azokat.
2011. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
.
2011. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Más meg 20 évesen szül gyereket.

Szerintem az sokkal gázabb,mint aki 30as éveiben is élni akar:)

Nem mindenki tervezi el az életét határidőnapló szerint,hogy hány évesen mi fog veled történni.

És a kor is csak egy szám.Nem mindenki egyszerre érik meg bizonyos dolgokra.

Szerintem inkább az ezeket az emberek megszólók csak irigyek,mert ők is szeretnék jól érezni magukat,de az is fontos nekik,hogy mások mit gondolnak róluk.

El kell dönteni mi a fontosabb.

Vagy nem kellett volna 20 évesen férjhez menni,mert milyen menő,aztán rájönnek,hogy az élet nem ebből áll:)

2013. nov. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!