Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bezártam a bnőmet a WCbe egy...

Bezártam a bnőmet a WCbe egy negyed órára ez tényleg olyan szörnyű h ez miatt le kell hordani engem a szüleinek mindennek?

Figyelt kérdés

Kicsit neurotikus tipus :P Na mind1 am szeretem meg minden csak vagy 1 hete rájött a hisztiroham és én meg bezártam a wcbe h gondolkozzon ott a sötétben magán meg nyugodjon le... na mindegy a lényeg h nem is neki van a baja evvel hanem megtudták vhogy a szülei és most olyanokat mondogatnak (főleg a faterja) h engem fel fog jelenteni a rendörségen meg h én egy agresszív hülye vok meg mindennek elhord ordibált velem is egy sort h ilyet egy nővel nem csinálunk, pláne nem az ő lányával... Meg h ha mégegyszer bezárom vhova vagy leöntöm egy pohár vízzel (mert olyan is volt 1x) akk eltöri a karom meg ilyeneket mond meg mondja a bnőmnek is a hülyeségeit... sztetek hogy lehetne leállítani?! Ahányszor náluk vunk mindig beszól és hiába mondom neki h az ő kicsi lánya olyankor eszét veszti és nem lehet vele mit csinálni nem érdekli :/ Hogy lehetne beszélnem vele? Jó mondjuk alapból is utál és mindig csak örül ha talál vmit amiért b.sztathat, de most sztetek ez olyan szörnyű dolog amiért ordibálni kell? Őt csak nem zárhatom be a WCbe XD

16/F


2011. aug. 1. 15:19
 91/143 A kérdező kommentje:
Én nem várom el h szeressenek a szülei az én szülei sem szeretik őt de nem szólnak bele! Ha hisztizik akk se szólnak bele majd mi elrendezzük ránk hagyják.
2011. aug. 1. 16:22
 92/143 anonim ***** válasza:
83%
megint szépítettél.....
2011. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/143 A kérdező kommentje:
Persze ezt úgy mondod mintha minden nap megerőszakolnának vkit hazafelé menet -.-
2011. aug. 1. 16:24
 94/143 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell szépíteni, hogy mit hogyan csinált...attól függetlenül amiket csináltál az alapján egy paraszt vagy, Sajnálom ez így van. Este egyedül menjen haza a lány és akkor kiakadsz az apja reagálásán?És mond csak ha téged zárnának be , azt gondolnád, hogy nem nagy dolog?Valami baj van az agyaddal.
2011. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/143 A kérdező kommentje:
nem szépítek, ti csúnyítottok :P Mert egyáltalán nem akarok rosszat neki tényleg szeretem és sose csinálnék olyat neki ami rossz inkább akk magamnak csak néha kiakaszt és egyszerüen nemtom máshogy kezelni!
2011. aug. 1. 16:26
 96/143 anonim ***** válasza:
84%
Pedig eddig amiket leírtál az elég rossz dolognak tűnik...És akkor nem csinálnál neki semmi rosszat?
2011. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/143 A kérdező kommentje:
Hát egyrészt én nem csinálok olyat amiért bezárnának :P Másrészt ha egy ilyen után bezárnak akk utána azt mondanám h bocs, igazad volt! Ahogy ő is ezt mondta amíg az apja nem adta alá a lovat...
2011. aug. 1. 16:27
 98/143 anonim ***** válasza:
18%

Hát én is a kérdezőnek adok igazat..pedig én is lány vagyok,inkább "zárjanak"el addig megnyugszok..gondolom ő is ezt akarta tenni a barátnőjével..csak nem így sült el a dolog...

14/L

2011. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/143 anonim ***** válasza:
85%

Hát a nők hisztijét nem így kell kezelni, még ha nem is tetszik a dolog.

Ha nagyon eleged van belőle, üljetek le, és beszéljétek meg.

A faterjának adok igazat...

Oké, hogy eleged lesz egy idő után, de most még "csak" vízzel öntögeted, de később lehet, meg is ütöd.

Gondolkozz, mielőtt cselekszel

2011. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/143 anonim ***** válasza:
24%
Azt mondom, hogy örüljön a lány, hogy ilyen türelmes embert talált maga mellé. Tudom, hogy nem vagy agresszív, még ha sokaknak ez jött le rólad. Tudom, mert ismerek egy embert, aki dettó olyan mint te, és ugyanigy, egy hisztis, komplexusos (de a komplexusait bevallani nem szerető), önsajnálattal teli nőt viselnie el napról napra. Ő mégis szereti, és kitart mellette. Csodálom ezt az embert. Egyszer volt csak régen, hogy összepakolta a cuccait hogy otthagyja a nőt. A nő kérte, hogy maradjon. Maradt is, annak ellenére, hogy a nő folytatta napi sárkánykodását. Tudom, hogy más, kevésbé türelmes ember már rég kirugta volna mint a rühes macskát. Irigylem a barátnődet egy kicsit :). Szerintem több ilyen ember kellene, mint te, jobb lenne ez a világ, még ha sokan most nem is fognak velem egyetérteni. A szeretet nem abból áll, hogy mindent ráhagyjunk, és mindentől megkíméljünk embereket, akik közel állnak hozzánk, vagy ránk vannak utalva. Az építő kritika fontos, és az is, hogy a másik fél közben érezze, szeretve van, hogy a "büntetés" nem azért van, mert nem szeretjük őt. Hanem pont azért, mert szeretjük, nem hagyjuk, hogy kis gané maradjon. Büntetés alatt nem azt értem, hogy megint csukd be a WC-be a barátnődet (de te jobban ismered, mi használ nála :), elég pl faképnél hagyni vagy hasonló. Tudtára adni, hogy hahó, azért elvetette a sulykot. Remélem a barátnőd tudni fog értékelni téged, mint embert, és észreveszi, hogy milyen jót is kapott azzal, hogy rádtalált.
2011. aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!