Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bezártam a bnőmet a WCbe egy...

Bezártam a bnőmet a WCbe egy negyed órára ez tényleg olyan szörnyű h ez miatt le kell hordani engem a szüleinek mindennek?

Figyelt kérdés

Kicsit neurotikus tipus :P Na mind1 am szeretem meg minden csak vagy 1 hete rájött a hisztiroham és én meg bezártam a wcbe h gondolkozzon ott a sötétben magán meg nyugodjon le... na mindegy a lényeg h nem is neki van a baja evvel hanem megtudták vhogy a szülei és most olyanokat mondogatnak (főleg a faterja) h engem fel fog jelenteni a rendörségen meg h én egy agresszív hülye vok meg mindennek elhord ordibált velem is egy sort h ilyet egy nővel nem csinálunk, pláne nem az ő lányával... Meg h ha mégegyszer bezárom vhova vagy leöntöm egy pohár vízzel (mert olyan is volt 1x) akk eltöri a karom meg ilyeneket mond meg mondja a bnőmnek is a hülyeségeit... sztetek hogy lehetne leállítani?! Ahányszor náluk vunk mindig beszól és hiába mondom neki h az ő kicsi lánya olyankor eszét veszti és nem lehet vele mit csinálni nem érdekli :/ Hogy lehetne beszélnem vele? Jó mondjuk alapból is utál és mindig csak örül ha talál vmit amiért b.sztathat, de most sztetek ez olyan szörnyű dolog amiért ordibálni kell? Őt csak nem zárhatom be a WCbe XD

16/F


2011. aug. 1. 15:19
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/143 A kérdező kommentje:
Érdekes az én szüleim kibírják h ne szóljanak bele...
2011. aug. 1. 16:12
 82/143 anonim ***** válasza:
90%

Érkezettt eddig kb: 70 válasz.

Hányan tartottak téged normálisnak???

Még mindig nem veszed észre, hogy veled van a gáz?

2011. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/143 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem itt te vagy az idióta és nem a szülők.
2011. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/143 anonim ***** válasza:
94%

Milyen párkapcsolat az, ahol a lány elmondja neked, hogy nem érzi jól magát, te meg azt mondod neki, hogy MENJ HAZA LEGALÁBB AZ ÉN ESTÉMET NE B*ZD EL!???


Szerintem jogosan haragszanak rád a szülei, hatalmas paraszt vagy!

2011. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/143 anonim ***** válasza:
92%
utolsónál a pont...
2011. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/143 anonim ***** válasza:
21%

71 válsz :O ennyit még nem láttam 1 kérdezőnek sem,,,

Most már 72...Megéri :D

2011. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/143 anonim válasza:
72%
Hát ez a mai világ...
2011. aug. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/143 anonim ***** válasza:
88%

Te normális vagy???? Csodálkozol, hogy az apja utál téged, ezen nagyon kibuktam: Menj haza, legalább az én estémet ne b@zd el!!! És akkor meg vagy lepődve hogy az apja legszivesebben leszedné a fejed, mikor ő rád bízta a legdrágább "kincsét" és te meg hazakülted a p@cs@b@...

Az apja se teljesen komplett, a lány meg vagy nagyon el van kényztetve, vagy beteg,de te vagy a hab a tortán! Bezárod egy sötét jukba, leöntöd egy pohár vízzel, elküldöd a p@cs@b@... És akkor elvárod, hogy za apja szeressen.....

2011. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/143 A kérdező kommentje:

Hát képzelheted nem így mondta h "nem érzem jól magam"... hanem h én már megint nem vele foglalkozok hanem azzal a ku.vával (az egyik legjobb barátom) asszem így mondta :P nem azért megyek bulizni h rajta lógjak! Nem azért mert meg akarom csalni soha nem csalnám meg, csak mással is dumálok ennyi.

Ha meg egyedül megyek bulizni és megtudja akk is megy a hiszti :S

2011. aug. 1. 16:21
 90/143 anonim ***** válasza:
100%
Te kis puhapöts, te tényleg hagytad, hogy a barátnőd éjjel egyedül induljon haza? Egy szórakozóhelyről, ahova gondolom kiöltözve, kisminkelve ment... Ha hazafelé megerőszakolta volna néhány kan, akkor is túlzásnak éreznéd az apja viselkedését? Gyökér vagy.
2011. aug. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!