Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bezártam a bnőmet a WCbe egy...

Bezártam a bnőmet a WCbe egy negyed órára ez tényleg olyan szörnyű h ez miatt le kell hordani engem a szüleinek mindennek?

Figyelt kérdés

Kicsit neurotikus tipus :P Na mind1 am szeretem meg minden csak vagy 1 hete rájött a hisztiroham és én meg bezártam a wcbe h gondolkozzon ott a sötétben magán meg nyugodjon le... na mindegy a lényeg h nem is neki van a baja evvel hanem megtudták vhogy a szülei és most olyanokat mondogatnak (főleg a faterja) h engem fel fog jelenteni a rendörségen meg h én egy agresszív hülye vok meg mindennek elhord ordibált velem is egy sort h ilyet egy nővel nem csinálunk, pláne nem az ő lányával... Meg h ha mégegyszer bezárom vhova vagy leöntöm egy pohár vízzel (mert olyan is volt 1x) akk eltöri a karom meg ilyeneket mond meg mondja a bnőmnek is a hülyeségeit... sztetek hogy lehetne leállítani?! Ahányszor náluk vunk mindig beszól és hiába mondom neki h az ő kicsi lánya olyankor eszét veszti és nem lehet vele mit csinálni nem érdekli :/ Hogy lehetne beszélnem vele? Jó mondjuk alapból is utál és mindig csak örül ha talál vmit amiért b.sztathat, de most sztetek ez olyan szörnyű dolog amiért ordibálni kell? Őt csak nem zárhatom be a WCbe XD

16/F


2011. aug. 1. 15:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/143 anonim ***** válasza:
79%
16 évesen valakinek ennyi esze legyen, hogy bezárjon valakit mert hisztizik....És akkor még csodálkozol, hogy miket mond az apa? Remélem meg is teszi amiket mondott!!
2011. aug. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/143 anonim ***** válasza:
27%

Szia!Az lehet hogy tényleg nem kellett volna a WC-be zárni de azért ha ebből bírósági ügyet csinálnának akkor röhögnék egy sort.Mintha a pincébe zártad volna napokra XD

Mindenki a kérdezőt támadja miközben a csaj kanalakat dobált hozzá..de mindenki azzal jön hogy ő lány bla bla bla..ez felhatalmazza arra hogy hisztizzen meg a másik ember testi épségét veszélyeztesse???Kétlem..

Ha meg annyira szeretne ő is mit amennyire te akkor megvédett volna a szülei előtt..

2011. aug. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/143 A kérdező kommentje:

"Biztosan a kérdezőt is bezárták kiskorában különböző sötét helységekbe,amikor hisztizett."


Én nem szoktam hisztizni, nem csinálok a semmiből problémát és nem dobálok kanalakat meg ienek!!!

2011. aug. 1. 15:59
 64/143 anonim ***** válasza:
21%
17/L voltam
2011. aug. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/143 anonim ***** válasza:
38%

Én tegnap meggyilkoltam valakit és elástam de már elfelejtettem hova.


Ha most ezt lekéri a rendőrség akkor bevisznek? :D Persze hogy nem. Egy gyakori kérdéses kérdés az még nem bizonyíték. Nagyon sok embernek igen furcsa fogalma van a magyar jogról és főleg annak működéséről. Biztosan az amerikai filmes tapasztalataik alapján gondolnak bizonyos dolgokat hogy azok biztosan úgy működnek ahogy a kis fejükben összerakják a képet.


Egy szónak is 100 a vége, mint leendő ügyvéd 1000000%-ig biztosan állítom hogy a srácnak egy feljelentés esetén sem lenne semmi baja. Már a nyomozási szakaszban lezárnák az ügyet, el sem jutna az ügyészségig és ez TELJESEN BIZTOS!!!

2011. aug. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/143 anonim ***** válasza:
95%
Mit csináltam volna? Megvárom míg lehiggad (és nem bezárom)és utána megbeszéltem volna vele a dolgokat...Értelem nálad is megvan.
2011. aug. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/143 anonim ***** válasza:
94%

ember te beteg vagy XD

nem olvastam el a többit, de bezárni v.kit?

én egyszer beragadtam a budiba a suliban, és persze jó poénnak tartották a többiek, otthagytak -.- addig nyomtam az ajtót, míg ki nem jött az a tartóizé....

ember, gondolj bele, milyen rossz bezárva lenni. mégha csak 1 óráig is.

képzeld magad a helyébe. meg elönteni vízzel :D na az is milyen már.

ha nem tud lehiggadni hagyd ott, dühöngjön magában.

legyél te az okosabb. :D

gyerekes ez tényleg na

2011. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/143 anonim ***** válasza:
92%
Én a csaj helyébe tuti jól fejbe vágtalak volna a wc kefével miután kijöttem volna...
2011. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/143 A kérdező kommentje:

"Ha meg annyira szeretne ő is mit amennyire te akkor megvédett volna a szülei előtt.."


Alapból véd am általában csak ha apja még adja is alá a lovat... :/

2011. aug. 1. 16:00
 70/143 anonim ***** válasza:
32%
Én ott kerek perec megmondtam volna hogy menjen ahhoz aki ezt tűri!Ha pedig ezt te tűröd akkor sajnos azt kell mondanom hogy b@rom vagy
2011. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!