Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bezártam a bnőmet a WCbe egy...

Bezártam a bnőmet a WCbe egy negyed órára ez tényleg olyan szörnyű h ez miatt le kell hordani engem a szüleinek mindennek?

Figyelt kérdés

Kicsit neurotikus tipus :P Na mind1 am szeretem meg minden csak vagy 1 hete rájött a hisztiroham és én meg bezártam a wcbe h gondolkozzon ott a sötétben magán meg nyugodjon le... na mindegy a lényeg h nem is neki van a baja evvel hanem megtudták vhogy a szülei és most olyanokat mondogatnak (főleg a faterja) h engem fel fog jelenteni a rendörségen meg h én egy agresszív hülye vok meg mindennek elhord ordibált velem is egy sort h ilyet egy nővel nem csinálunk, pláne nem az ő lányával... Meg h ha mégegyszer bezárom vhova vagy leöntöm egy pohár vízzel (mert olyan is volt 1x) akk eltöri a karom meg ilyeneket mond meg mondja a bnőmnek is a hülyeségeit... sztetek hogy lehetne leállítani?! Ahányszor náluk vunk mindig beszól és hiába mondom neki h az ő kicsi lánya olyankor eszét veszti és nem lehet vele mit csinálni nem érdekli :/ Hogy lehetne beszélnem vele? Jó mondjuk alapból is utál és mindig csak örül ha talál vmit amiért b.sztathat, de most sztetek ez olyan szörnyű dolog amiért ordibálni kell? Őt csak nem zárhatom be a WCbe XD

16/F


2011. aug. 1. 15:19
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/143 anonim ***** válasza:
83%
Ha hiztizik a legjobb amit tehetsz, hogy otthagyod (mármint egyedül ~nem a szakításra gondolok) vagy nem szólsz hozzá, míg nem állítja le magát. De sem leönteni, sem bezárni nem lehet. Ez nem normális dolog, nem a háziállatod (bár még velük sem lehet ilyet tenni).
2011. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/143 A kérdező kommentje:

Múltkor pl. olyan volt h elmentünk bulizni ő vmiért nem érezte jól magát én igen ezen ő behisztizett megsértődött mondtam akk jobb lenne ha hazamenne ne b.ssza el nekem is a kedvem... hazament másnap megyek át hozzájuk h beszéljük meg erre csöngetek kijön az apja egy légpuskával!!! a kezében h hordjam el magam mert ő rámbízza a lányát (???) és én meg hagyom éjszaka egyedül kóvályogni... meg h ha bemegyek lelő... fél óráig kellett mondani neki h én nem akartam rosszat meg ilyenek...

Mondom nem normális az egész család, ilyen barom az apja ebből is ügyet cisnál meg beleszól amikor semmi köze hozzá!!! Ez a mi dolgunk! Meg ez egyébként sem olyan nagy dolog sztem...

2011. aug. 1. 16:04
 73/143 anonim válasza:
92%
Te komolyan paraszt vagy >.<
2011. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/143 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálnék? Ott hagynám egy-két órára, míg megnyugszik. Utána meg lehet beszélni. Intelligensebb megoldás, mint pofon önteni, vagy bezárni. Te mit szólsz majd hozzá, ha 20 év múlva egyetlen szeretett és féltett lányod bezárja egy tinitakony a WC-be, vagy arcon öntené? Csodálod, hogy utál a faterja? A féltett lánygyermekét alázod. Örülj, hogy nem kaptál egy nyakast.
2011. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/143 anonim ***** válasza:
10%
Ha tényleg ilyen az apja akkor meg mit csodálkozol? Nem esik messze az alma a fájától.
2011. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/143 anonim ***** válasza:
76%
Kíváncsi lennék, ha téged zárnának be, akkor is azt mondanád, hogy nem nagy dolog?
2011. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/143 anonim ***** válasza:
84%
szerintem már csak "szépítesz" magadon a légpuskás sztorival.....
2011. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/143 A kérdező kommentje:
nem szépítek, tényleg így volt!!! Meg még mondhatnék sok más mindent h mindig beleugat. Mondom nem a bnőmmel van a gáz vele utána megbeszéljük csak a szülei idióták!
2011. aug. 1. 16:10
 79/143 anonim ***** válasza:
84%
Semmi köze hozzá? Csak neveli, eltartja és félti. Egy szülő legdrágább kincse a gyermeke. Neked egy csaj a sok közül. Neki meg az egyetlen gyermeke, akit szeret és féltve őriz. Bár nem eléggé, ha egy ilyen húgyagyúval összeakadt.
2011. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/143 anonim ***** válasza:
80%
Ilyeneket csinálsz és a szülei az idióták!?
2011. aug. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!