Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bezártam a bnőmet a WCbe egy...

Bezártam a bnőmet a WCbe egy negyed órára ez tényleg olyan szörnyű h ez miatt le kell hordani engem a szüleinek mindennek?

Figyelt kérdés

Kicsit neurotikus tipus :P Na mind1 am szeretem meg minden csak vagy 1 hete rájött a hisztiroham és én meg bezártam a wcbe h gondolkozzon ott a sötétben magán meg nyugodjon le... na mindegy a lényeg h nem is neki van a baja evvel hanem megtudták vhogy a szülei és most olyanokat mondogatnak (főleg a faterja) h engem fel fog jelenteni a rendörségen meg h én egy agresszív hülye vok meg mindennek elhord ordibált velem is egy sort h ilyet egy nővel nem csinálunk, pláne nem az ő lányával... Meg h ha mégegyszer bezárom vhova vagy leöntöm egy pohár vízzel (mert olyan is volt 1x) akk eltöri a karom meg ilyeneket mond meg mondja a bnőmnek is a hülyeségeit... sztetek hogy lehetne leállítani?! Ahányszor náluk vunk mindig beszól és hiába mondom neki h az ő kicsi lánya olyankor eszét veszti és nem lehet vele mit csinálni nem érdekli :/ Hogy lehetne beszélnem vele? Jó mondjuk alapból is utál és mindig csak örül ha talál vmit amiért b.sztathat, de most sztetek ez olyan szörnyű dolog amiért ordibálni kell? Őt csak nem zárhatom be a WCbe XD

16/F


2011. aug. 1. 15:19
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/143 anonim ***** válasza:
81%

Te nem vagy normális,de a barátnőd se az. Normálisan is meg lehetne szerintem beszélni a dolgokat,ha nem akkor se a fürdőbe kéne bezárni hanem kirakni az utcára hogy majd jöjjön vissza ha lenyugodott.

Én a lány helyében széttörtem volna mindent a fürdőben (már ha a ti házatok fürdőjébe zártad be) aztán miután kiengedtél bezártalak volna téged is és otthagytalak volna. Esetleg a rendőrséget is kihívtam volna ha épp annyira elborul az agyam. Nem vagyok egy hisztis típus de ha bezárnak valahova vagy leöntenek az még jobban felidegesít. Szerintem örülj neki hogy ennyivel megúsztad.

2011. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/143 anonim ***** válasza:
85%

A pszichopata jelzőt a kérdezőre használnám inkább. Akiben van egy kis empátia, az nem zárja be a másikat sehova.

Aztán meg szenvtelenül bizonygatja az igazát.

2011. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/143 anonim ***** válasza:
79%

A legnagyobb bizonyíték már meg van!!!!

Ide írt, erre érkeztek is szép számmal kommentek!!!


A rendőrségnek meg egy percig tart lekérni, hogy ki, mikor honnan stb...

Már csak a papán van a sor!

2011. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/143 anonim ***** válasza:
21%

"van jobb módja is a "lenyugtatásnak" :DD"


Medvének való nyugtató beadása?:D Azt kellett volna

2011. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/143 anonim ***** válasza:
63%
Biztosan a kérdezőt is bezárták kiskorában különböző sötét helységekbe,amikor hisztizett.
2011. aug. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/143 anonim ***** válasza:
70%
Kedves kérdező! Te mekkora egy kis roh@dék lehetsz...Te örülnél neki, ha bezárnának? Idiót@ vadparaszt ....
2011. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/143 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet olyan körülmény, /"szükség"/, hogy valak valakit bezárjon, minthogyn olyan sem lehet, hogy vlaki valakit megverjen. Ha a szülők úgy gondoják, feljelethetnek és viselned kell ennek következményeit. Így már nem annyira vicces!
2011. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/143 anonim ***** válasza:
25%

ma 15:54


Akár, vagy 3 adag lidokain, szerintem már attól is lenyugodna a csaj :D vagy tököm tudja:D

2011. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/143 anonim ***** válasza:
22%

15:56 Ja ja:D

Egy darabig kiütné míg kiérek az országból:D

2011. aug. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/143 A kérdező kommentje:

Nem hiszem am h feljelentene a bnőm csak nem hagyná :P De akk komolyan mondjátok meg ti ilyen helyzetben mit csináltatok volna?! Mert sztem nem nagyon lehet mást!


Am meg elmenni nem szeretek mert én szeretem megbeszélni ott helyben ha vmi gáz van (nem csak vele, mással is), ha elmegyek csak húzódik :S Azt nem szeretem.

A másik h direkt a wcbe zártam mert ott nincs semmi külön van a fürdőtől, nem tudott volna összetörni semmit csak ott üldögélt vagy nemtom mit csinált.

2011. aug. 1. 15:57
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!