Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy segítsek alkoholfüggőségg...

Hogy segítsek alkoholfüggőséggel küzdő férjemnek?

Figyelt kérdés

Már hét éve ( bűvös szám!?) vagyunk házasok. Mindig ivott a férjem, de előtte vagy nem vettem észre, vagy nem akartam észre venni, hogy ez nála már függőség?

Minden nap iszik.

Minden nap megiszik 2-3 üveg sört és min. 1 dl töményt (whisky, pálinka).

Az utóbbi időben ez már egészségügyi problémákat is okoz nála. Magas a vérnyomása és sokszor volt az utóbbi időben rosszul. Akkor megijed - de nem hagyja abba, csak pár napra. Próbálok neki segíteni, de nem hagyja. Szerinte csak én látom így az ő helyzetét, mert senki nem mondja neki. ( Családja már nem szól bele, - mert volt ebből vita..) A barátai - pedig nem akarják megbántani. Barátai - tudják, hogy gondjai vannak, de ha kínálja elfogadják és vele isznak. Két gyönyörű lánnyal ajándékozta meg a sors második házassága alkalmával, de ez sem bírja visszatartani. Nem tudom mit tegyek, mert szeretem és fájna elveszíteni. De sajnos most ott tartok, hogy nem bírom tovább. Én vagyok aki mindent kézben tart a családban és túl sok a két eleven gyerkőc mellett, hogy miatta még jobban kell aggódnom.

Segítsetek kérlek, hogy nektek hogy sikerült megoldani az ilyen jellegű problémát? Hogy sikerült rávennetek párotokat arra, hogy kérje szakember segítségét? Egyedül vagyok a problémával és másra nem számíthatok, hogy segítsek megállítani a lejtőn....

Egy aggódó két gyermekes anyuka, aki nagyon szereti a férjét


2011. aug. 2. 09:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Hogyan alakult az életed?
2017. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!