Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Középkorú, családos nők!...

Középkorú, családos nők! Miért vagytok irigyek a fiatal lányokra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 15:21
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

ha van valamije a másiknak, ami neki nincs azért irigy, de ha semmilye nincs a másiknak de mosolyogni tud, akkor meg azért.


én középkorú létemre magamból kiindulva, néha sajnálkozom a fiatalabbakon, hogy előttük áll még pár szakítás és bőgés, mire megtalálják az igazit, addig meg smink, körömlakk, csupa fegyverzet foggal, körömmel, ami szintén szánalmas, hogy ezek nélkül nem képesek jó nőnek érezni magukat, akik kellenének is másiknak.

2011. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

18:10:


nem értek veled egyet és hidd el, nem hazudok - de mindent összevetve szívesebben lennék örökre 40 éves mint 20.

A bőröm nem annyival rosszabb, mint amennyivel inkább nőnek érzem magam, élvezem a nőiségemet és jobb a szex is, örülök az általános élettapasztalatomnak és hogy bölcsebb lettem és megtanultam befogni a szám, tudom mikor kell megtennem. Sokat görkorizom és bringázom, ráncom sehol, mindenki max 30-nak néz, kettesével futok fel negyedszerre a másodikra akkor is, ha 3 kanyarból hurcolom fel előtte a vásárolt cuccot. Egészségügyi problémák? Mire gondolsz? Normális koszton kell élni és még sorolhatnám, mennyi mindent kell másképp csinálni a mindennapokban, hogy ne legyen eü probléma 40 éves korban sem.

Minden kornak megvan az öröme és a szépsége, amiért nem cserélnéd el fiatalabbra - ez jóval találóbb bölcsesség, mint az, hogy hazudik, aki nem akar örökké 20 éves maradni.

20 éves fejjel....úristen...sokkal jobb duplán ennyi, én imádom a koromat.

2011. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
32 éves vagyok, és igen néha irigy a 20 évesekre, nem rosszindulatúan, de azért mégis, látom őket strandon, jól nézek ki, de azért nem ugyanaz már.De minden kornak megvan a szépsége. Én nemrég szültem, amit viszont 20 évesen nem tettem volna.
2011. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:14


Na egy újabb irigykedő logó mellű!:D:D

Te is szánalmas vagy mama!:D

2011. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

miért szánalmas? én tökre egyetértek vele, mert mást sem látok a csajokon, mint háromszög műkörmöket, hogy konkrétan a körmöknél maradjak.

és hidd, el 58%, hogy ezek a lányok nem szoktak cirógatni velük, illetve kis százalékuk esetleg - és azt is hidd el, hogy meglepő módon ha a pasijaikat megkérdeznék, hogy kelljen-e továbbra is a háromszög-köröm, akkor NEMet mondanának rá, és megtoldanák azzal, hogy inkább cserébe legyenek kedvesebbek.

mert igenis nem attól lesz JÓ NŐ egy csajból, hogy ilyen látszat marhaságokra költ.

az én körmöm pont annyira ápolt és gusztusos és nincs útban, amennyire a brokinak kell :P

szerinted kapakörmökkel mennyire profi a csaj?

2011. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Már a kérdés is rossz. Miért teszed fel alapból azt, hogy egy középkorú nő biztosan irigy a fiatalra? Mert a kérdésedben expicit ez van benne. Pedig ez így nagyon erős túlzás és általánosítás.


Az ember azt irigyli, amit szeretne megkapni, amilyenné szeretne válni; arra féltékeny, akit magánál jobbnak érez és azt hiszi, hogy a harmadik személy szemében ő maga kevesebb, mint az a másik, akire féltékeny.


Ha az ember középkorára rájön, hogy elcseszte az életét -, hogy nem ilyen lovat akart, akkor bizony elfoghatja az irigység azok láttán, akik előtt - úgymond - még ott az élet. Akiknek van lehetőségük, több lehetőségük, mint egy középkorú nőnek.


Középkor környékén ott az ún. életközepi válság: a delelőn vagyunk, hátranézünk, hogy ezt meg azt megtettük, de tényleg jól tettük-e, mit választanánk másként, ha most lennénk 20 évesek...stb. Amikor az ember mindent átgondol és át- és elrendez magában, akkor rájön, hogy minden úgy van kjó, ahogyan van, és jól tette, amit tett. Amit pedig nem és van rajta lehetősge változtatni, azon változtat.


Ebben az esetben egy felnőtt nő elfogadja magát sé a helyzetét olyannak, amilyen, azon pedig változtat, amin lehetősége van. Ha ez megtörténik, akor az ember nem irigyel egytelen fiatalt sem, akármilyen bombázó is.

Telis-teli vannak gyászlapok olyan emberekkel, akik előtt ott volt az élet, és 5, 15, 25 vagy 28 évesen meghaltak. Bombázóként is akár, csúcskarrierrel is akár.


És vannak olyan emberek, akik 86 vagy 106 évesen mennek el, egy megelégedett, boldog élettel a hátuk mögött. Ráncokkal, ősz hajjal, reumával, izületi problémákkal - de megelégedetten, mert amit megtehettek, azt megtették.


A mai kor a "maradj örökké fiatal" hazugságában él. Egy fogyasztó társadalomban nem lehet "öreg" egy nő, de lassan egy férfi sem! Holott ez hatalmas hazugság. Aki nem hal meg fiatalon, az bizony megöregszik.


A kérdésedet szigoróan nézve a válaszom: hogy miért irigyli az idősebb nő a fiatalt? Az alapja egyszerű biológia: versengés a hímért, versengés a szaporodásban, és félelem az öregedéstől, a feleslegesség-érzéstől, a haláltól. Plusz ezt feltupírozza a mai beteg társadalom.


Minden jót!

2011. aug. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Az 50éves férfiak meg azt felejtik el /hehe/ mint itt az egyik bizonyára hímnemű válaszoló hogy ha bizony nincs pénz, nincs fiatal pipi se! :D Ugyanis egy idő után a férfiak attól lesznek igazi casanovák a fiatal nők szemében mert ott a lakás autó pénz. Ha ez nincs meg apukám mehetsz válogatni meg a férfiasságodat fitogtatni a nyugger otthonba. 27 éves vagyok de erre nekem is kinyílt a bicska a zsebemben.A férfiak feje felett is megy az idő csak az a különbség hogy ha nincs lóvé akkor nő sincs. A másik a férfiak ugyanúgy irigyek egymásra, az egyik válaszoló meg büszke lehet magára, csak egyszer nehogy téged cseréljenek le. :D
2014. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Elszarták az életüket, gondolom nem szívesen néznek ezzel szembe. Ezért sem kell családosdi.
2022. márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!