Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Középkorú, családos nők!...

Középkorú, családos nők! Miért vagytok irigyek a fiatal lányokra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 15:21
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
46%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:15


Valaki élvezi nem mindenki olyan betokosodott mint te, gondolom én....

Egyébként meg kíváncsi leszek a palid vagy a férjed vagy nem tudom kid,majd rád fog e fanyarodni 50 évesen,ne legyél benne olyan biztos...és pontosan ezért látják a fiatal lányokban a riválist!

A férfi vizuális típus,ha tetszik ha nem és sokkal előbb felizgatja egy finom friss hamvas szép formájú lány mint egy logó mellű 50 -es!Lehet bunkónak titulálni de ez van ha tetszik ha nem és ezzel tisztában vannak az 50-es nők is!Nem kell a duma!Ismerem a női lélek sötét bugyrait!:)

2011. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
35%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:15


Egyébként meg nem tudom miért baj az ha valaki utánad fordul és megnézi a popsidat!Addig őrüljél amíg megnéznek,mert ha nem fognak akkor meg az lesz a bajod hidd el!Úgy hogy ne várd azt az 50-et annyira!

Én speciál elég ritkán fordulok meg egy 50-es nő után,nem azt mondom volt már olyan,de nem sokszor!Sajnos kevés az 50-es igényes nő,akire azt mondom hogy na ezt bekalauzolnám az ágyamba!:)Ez van sajnos egyszer mindenki megöregszik,ezért is kell kihasználni azokat a dolgokat amíg fiatal vagy,amit 50-es már nem biztos hogy kitidsz és ha kihasználtad,akkor nincs irigység!

2011. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

Kedves 58%-os!


És ha ne adj isten elveszel feleségül egy hamvas nőt, lecseréled 10 év múlva, mert már nem olyan feszes a teste?

2011. aug. 5. 17:26
 34/48 anonim ***** válasza:
5%

A komment megírásának időpontja: ma 17:26


10 évvel fiatalabb barátnőm van!:)

Pontosan ezért!

2011. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
9%

Dehogy gondolják ugyanazt magukban, mint az építőmunkások.

Egyszerűen megnéz, mert szépnek tart.

Ebben én semmi kivetnivalót nem látok.

2011. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
10%

A komment megírásának időpontja: ma 17:26


Akit nem mellesleg nem sokára feleségül szeretnék venni!:)

2011. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Az egy dolog. A 10 évvel fiatalabb barátnő is lesz egyszer 40 éves (te ugye akkor 50). A kérdés tehát az, hogy akkor lecseréled-e mondjuk egy 25-30 évesre?
2011. aug. 5. 17:35
 38/48 anonim ***** válasza:
19%

ma 17:35


Szerinted honnan tudjam hogy milyen leszek 50 évesen??Az ember sokat változik amúgy nem hinném hogy lecserélném,szerintem büszke leszek még akkor is arra hogy 50 évesen egy 40 éves feleségem van,60 évesen meg már ku.rvára nem fog érdekelni!

Amúgy nagyon szeretem őt és bár nem tudatosan választottam őt páromnak,mármint ami a kort illetimost kicsit ellent mondok magamnak de azért örülök hogy fiatalabb nálam és ő is annak hogy én idősebb vagyok,nálunk ez a dolog minden szempontból előnyös az ő részéről is és az enyémről is.

2011. aug. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
19%
Mármint 60 évesen meg már az nem fog érdekelni hogy mások után koslassak,hanem akkor meg annak örülök hogy 60 évesen lesz egy 50 éves feleségem!
2011. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
54%
En nem vagyok kozepkoru sem (huszoneves csalados no vagyok), de mar most nehezen fogadom el, hogy olyan gyorsan telik az ido. Senkire nem vagy szemely szerint irigy, nem utalkozom, de termeszetesen szivesen lennek orokre 20 eves. Aki nem ezt mondja, az hazudik. 30-35 utan mar jonnek az elso egeszsegugyi problemak is. Engem nem az zavar, hogy jaj, itt egy ranc, ott egy ranc, hanem az egeszseg romlasa meg egyszeruen az, hogyha mar nem 20 eves vagy es te is szeretnel szorakozni, akkor kineznek. En itt nem a diszkoba jarasra meg hasonlokra gondolok, mert sosem voltam eljaros, de egy 30-on felulinek mar mindenre ugy tesznek, hogy minek az, semmi ujba nem tud belekezdeni meg foglalkozzon a gyerekeivel. Persze, foglalkozzon veluk, de magaval is, mert azt veszi eszre, hogy 60 eves es elment mellette az elet.
2011. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!